[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 24. 13:56

Visali:Minek fedik fel a megjelenési dátumát?A GameInformer lap megjelenési dátumát,vagy a GTAV megjelenési dátumát?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 24. 14:00

A lap megjelenését.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 24. 14:02

Ja,oké,köszi. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 24. 14:28

Kíváncsi leszek egyáltalán szétválasztják-e a területeket. Szerintem ez már a Gta-hoz tartozik, nem is örülnék, ha kiszednék, de már a Iv-nél is sokat gondolkoztak rajta, itt meg egy város vidékkel...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 16:15

Azt állítják a Rocker csillagok, hogy brutál nagy pálya lesz. Ezért szerintem Los Santos is jóval nagyobb lesz mint az a San A.-ban volt. És, ha mondjuk lesznek vidéki kisvárosok is, lehet azok sem lesznek aprók. De a CJ félé falucskáknál nagyobbak lesznek. Gondolom én. De nem esküszöm meg rá.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 24. 16:54

nem tudom mennyien játszottatok a többi R* játékkal. De két játék van amit megemlítenék e téren!
Red Dead Redemption: Itt olyan szinten hatalmas volt a pálya, hogy olyan sokáig tartott mire elértél a küldetés célpontjáig, hogy az elképesztő!Hatalmas pálya

L.A Noire: Itt az első amit észre vettem, hogy annak ellenére hogy az egész térképen tiszta párhuzamos utcák vannak, a térkép észbontóan hatalmas! Megnyitottam a menüt és a pálya egyik sarkától a másikig húztam a kart és nagyon sokáig tartott! :D

Nos a R* azt mondta, ez lesz a legnagyobb játéktér amit valaha is kreáltak! Szóval ha azt mondják, hogy ha ezt a kettőt űberelni fogja, akkor nincs ok panaszra! De bízom benne hogy nem lesz lineáris mint az L.A Noire
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 24. 17:13

insanity06 írta:nem tudom mennyien játszottatok a többi R* játékkal. De két játék van amit megemlítenék e téren!
Red Dead Redemption: Itt olyan szinten hatalmas volt a pálya, hogy olyan sokáig tartott mire elértél a küldetés célpontjáig, hogy az elképesztő!Hatalmas pálya

L.A Noire: Itt az első amit észre vettem, hogy annak ellenére hogy az egész térképen tiszta párhuzamos utcák vannak, a térkép észbontóan hatalmas! Megnyitottam a menüt és a pálya egyik sarkától a másikig húztam a kart és nagyon sokáig tartott! :D

Nos a R* azt mondta, ez lesz a legnagyobb játéktér amit valaha is kreáltak! Szóval ha azt mondják, hogy ha ezt a kettőt űberelni fogja, akkor nincs ok panaszra! De bízom benne hogy nem lesz lineáris mint az L.A Noire
Az RDR térképe három dolog miatt tűnik hatalmasnak:
1.) Nincsen beépítve egyáltalán. És mivel nincs beépítve nem kell össze, s vissza kanyarodni, meg ilyenek.
2.) Nem gyors autókkal, hanem jóval lassabb lovakkal haladsz.
3.) Nincsenek jellegzetes helyek. A táj majdnem ugyanolyan.
Persze nagy, de igazából nem is annyira.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 24. 17:33

saját magához viszonyítva elég nagy!
Amúgy a GTA facebook oldalán kiírták, hogy rengeteg infó lesz a következő hónapban és kiraktak egy "offical artwork"-öt :) majdnem 1 hét és infó áradat(jó esetben :D)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 24. 17:42

JA úgy ige. ÉN csak azt írtam, hogy főleg a nagyságérzet miatt tűnik hatalmasnak, de nem is kicsi, az tény :)
Sőt, jó nagy :) Bár beépítve lenne néhány kisebb várossal még.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 24. 17:43

insanity06 írta:nem tudom mennyien játszottatok a többi R* játékkal. De két játék van amit megemlítenék e téren!
Red Dead Redemption: Itt olyan szinten hatalmas volt a pálya, hogy olyan sokáig tartott mire elértél a küldetés célpontjáig, hogy az elképesztő!Hatalmas pálya

L.A Noire: Itt az első amit észre vettem, hogy annak ellenére hogy az egész térképen tiszta párhuzamos utcák vannak, a térkép észbontóan hatalmas! Megnyitottam a menüt és a pálya egyik sarkától a másikig húztam a kart és nagyon sokáig tartott! :D

Nos a R* azt mondta, ez lesz a legnagyobb játéktér amit valaha is kreáltak! Szóval ha azt mondják, hogy ha ezt a kettőt űberelni fogja, akkor nincs ok panaszra! De bízom benne hogy nem lesz lineáris mint az L.A Noire
Egyet értek NoxiusEnterprise-al. Nem olyan nagy az RDR területe. Én 10 perc alatt eljutottam Amerika keleti csücskéből Mexikó nyugati csücskébe, és nem a leggyorsabb lóval mentem! Az L.A.Noire területe viszont tényleg hatalmas!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 18:32

Azt mondják, hogy a legnehezebb a pálya elkészítése és a legtöbb idő. Ha figyelembe vesszük, hogy lassan öt éve csinálják, tényleg hatalmas és kidolgozott játéktérre számíthatunk.

Szóval nemsokára infóáradat? Jöhet! Szerintem megbírkózok majd vele ...ő úgy értem a mennyiséggel, a tartalmával már nem bisztos. Lehet egy két hírtől beszarok majd :D

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 24. 18:47

bodom26 írta:Azt mondják, hogy a legnehezebb a pálya elkészítése és a legtöbb idő. Ha figyelembe vesszük, hogy lassan öt éve csinálják, tényleg hatalmas és kidolgozott játéktérre számíthatunk.

Szóval nemsokára infóáradat? Jöhet! Szerintem megbírkózok majd vele ...ő úgy értem a mennyiséggel, a tartalmával már nem bisztos. Lehet egy két hírtől beszarok majd :D
Majd kiderül, legyen szép kidolgozott, csak fusson el a gépemen.:)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 19:05

Dávidovics írta:
bodom26 írta:Azt mondják, hogy a legnehezebb a pálya elkészítése és a legtöbb idő. Ha figyelembe vesszük, hogy lassan öt éve csinálják, tényleg hatalmas és kidolgozott játéktérre számíthatunk.

Szóval nemsokára infóáradat? Jöhet! Szerintem megbírkózok majd vele ...ő úgy értem a mennyiséggel, a tartalmával már nem bisztos. Lehet egy két hírtől beszarok majd :D
Majd kiderül, legyen szép kidolgozott, csak fusson el a gépemen.:)
Ahogy mondod!
No meg az én xbox-omon... :D A gta4-gyel nem volt gondom, mondjuk az V más súlycsoportnak tűnik, de bízok benne jól fut majd. A pc-s optimalizálásról hallottam a gta4 nél, hogy okádék volt. Reméljük, ezúttal nem így lesz :cool:

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 24. 19:08

bodom26 írta:
Dávidovics írta:
bodom26 írta:Azt mondják, hogy a legnehezebb a pálya elkészítése és a legtöbb idő. Ha figyelembe vesszük, hogy lassan öt éve csinálják, tényleg hatalmas és kidolgozott játéktérre számíthatunk.

Szóval nemsokára infóáradat? Jöhet! Szerintem megbírkózok majd vele ...ő úgy értem a mennyiséggel, a tartalmával már nem bisztos. Lehet egy két hírtől beszarok majd :D
Majd kiderül, legyen szép kidolgozott, csak fusson el a gépemen.:)
Ahogy mondod!
No meg az én xbox-omon... :D A gta4-gyel nem volt gondom, mondjuk az V más súlycsoportnak tűnik, de bízok benne jól fut majd. A pc-s optimalizálásról hallottam a gta4 nél, hogy okádék volt. Reméljük, ezúttal nem így lesz :cool:
Nekem is van X360-om, de én ink. PC-re veszem meg.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 19:17

Még akkor is, ha pc-re félévre rá jön? Hogy bírod majd ki?

Lezárt