Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 11. 05. 22:09

Igen. :)
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 05. 22:09

Ez nem befolyásolja, csak annyi, hogy mindhárom játékot betették egy dobozba. A többiekkel is multizhatsz, akiknek csak az alapjáték, csak az EFLC vagy csak valamelyik DLC van meg. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 06. 14:16

Smahlt írta:Helló! Tervezem megvásárolni a Complete Edtiont, gondolom multizni tudok majd az alapjátékot és a kiegészítőket birtoklókkal is, nem csak azokkal, akik a complete editiont használják, ugye? Továbbá ez ugyanúgy vonatkozik a Social Club multi-player eventekre is igaz?
Igen tudsz. Külön-külön van.
PS3-on egyébként már elég kihalt a multi.. :/ DLC-ken mindenképp, de az alap játékon sincs már sok ember. Mikor meglett és kipróbáltam multit, akkor mindenhol volt ilyen 10-15 játékos, attól függően hogy milyen típusú játék volt, mostmeg alig van pár ember.. Bár PC-n biztos sokkal többen vannak még most is. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Smahlt
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 20:42

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Smahlt » 2012. 11. 08. 19:45

Köszi mindenkinek! :)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 20:22

Rockstar69: Azért volt necces, mert nem mentem ki a parkból, ezért ők jöttek be értem. Egy ideig köröztek a park körül, aztán mint az állat bezúgtak. Csak azért nem ütött el az egyik mert a hülyéje nekiment egy bazi fának. De ha nincs ott a fa, nekem annyi, és annyi a küldetés maratonomnak is.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 20:26

Szerencséd volt. Én mikor elsőnek csináltam, elég sokat szívtam vele. Egyszer meglógót két rohadék és az egész várost körbe jártam mire letudtam lőni mind kettőt. Kb 10 percig hajkurásztam őket. A végén már majdnem sírtam. Nekem egyszer olyan mázlim volt, hogy a "Search and Delete"-ben mikor át ért Bohan-be a fickó, ahol belassul és már le lehet lőni , mondom lövök egyett, hogy lássam merre van a célkereszt. Pont fejbe lőttem a csávót pisztollyal. Egy lövésből megöltem XD
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 20:38

XD Tiszta John Marston with deadeye. XD
De várj, azt elfelejtettem leírni, hogy amikor megöltem a disznókat, valamiért megmaradt a két csillag. Az még nem olyan nagy gond, csak már nagyon kevés életem maradt. Máskor egy vicc két csillag, de akkor nagyon is sok volt. XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 20:41

A két csillag mindig megmarad! Az is hozzátartozik a küldetéshez.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 20:49

Na bassza meg! Jó tudni... :D
De valahogy az a két* , akkor olyan volt mintha 4 lett volna. De máskor is volt olyan, amikor nehezebb volt lerázni két csillagot, mint akár négy vagy ötöt. Lehet csak érzetre volt olyan.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 20:55

Mikor nincs szerencséje az embernek tényleg nehéz. Valamikor nekem is pont úgy hozta ki a lépés, hogy bármerre fordultam, mindig jött velem szembe egy rendőr. Bezzeg amikor azt akartam, hogy üldözzenek, mindig lehagytam őket. Amúgy az a titka, hogy sokszor kell kanyarodni, mert mikor nyíl egyenes úton megyek mindig a seggembe tapadnak. Mikor elsőnek csináltam a "Three Leaf Clover"-t nem bírtam lerázni a rendőröket. Egész a repülő térig elmentem, ahol agyon lőttek. Most meg már egy perc alatt leráztam őket. Amúgy az elég szívatás, hogy csak akkor írja ki, hogy le kell rázni a rendőröket, mikor oda érsz Packie házához.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 21:06

A bankrablóst egyszer csináltam úgy, hogy feljöttem a metrótól, és beszálltam illetve csak beakartam szállni a kocsiba, csak az a két idióta ír bénázott össze vissza. Küldetés elkurva.
Ha utána bármikor csináltam ezt a küldetést, mindig lent maradtam a metró síneknél, és addig mentem, míg el nem hagytam a körözési zónát. Csak azután bújtam elő a felszínre.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 21:09

Hmmm...ez nem rossz ötlet. Amúgy az a legidegesítőbb mikor a játék hülyesége miatt cseszem el a küldetést.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 21:22

Ha legközelebb viszed úgy csináld. Csak menj tovább, a síneken. Soha sem fogsz meghalni. :)
Ne is mondd. Hányszor kurtam el a küldetést, más bénasága miatt.
Például, mikor PlayboyX-el menekülünk ki a házból, az utolsó ajtónál van egy swat-os, és úgy nyírtam ki, hogy amikor elesett, feborította a mellette lévő összecsavart szőnyeget.
Én könnyedén átugrottam, de PlayX nem tudta áthámozni magát rajta. Agybaj!!!
Ez az a küldetés mielőtt átmegyünk a második városba. De szerintem te ezt vágod. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 21:33

Ja, vágom! :) Nekem a "Russian Revolution"-ben mindig az van, hogy mikor már ott állnak az ajtóba a rendőrautók, dobok rájuk egy molotovkoktélt. Már javába ott ég a rendőrautó, erre hülye Jacob oda megy fedezékbe és meggyullad. Én meg mindig csak ott álltam azt vártam, hogy abba hagyja, de múltkor pont olyan szerencsétlenül esett el, hogy a tűzben fetrengett, ezért újra és újra meggyulladt. Aztán meguntam és beszálltam az autóba, ha jól emlékszem ő is utánam jött, úgyhogy nem kellett újra kezdenem.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 21:43

Ezekután képzeld el, milyen idegállapotban lehettem, hogyha hibátlanra akartam az összs küldetést. :)
Kb ilyen :S >> :shock:

Válasz küldése