GTA 3 100% végigjátszás

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 25. 00:32

Steve777 írta:A videókat megcsinálni nagyon szeretem csak feltölteni nem annyira :D Igen a taxis-ban én is most lettem teljesen biztos, hogy nem muszáj egyhuzamban...következőre épp a Portland-i relytett csomagokat terveztem, de persze be fogom mutatni a különleges ugratásokat is meg a toyz-okat is meg mindent ;)
---
minden feliratkozónak nagyon örülök, mert nem akarom a fórumot folyamatosan untatni a videókkal, de a csatornámon sorba jönnek majd az epizódok, és ide ritkábban és nagyobb dózisban rakom ki a videókat :)
Amúgy a közeljövőben tervezed, hogy a többi GTA részről is csinálsz végigjátszást?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 12. 27. 04:23

hogy közel-e, azt még nem tudom, de szeretném majd a Vice City-t is megcsinálni ;) a többit egyenlőre nem tudom, de odáig lesz időm eldönteni :D
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 27. 22:51

Steve777 írta:hogy közel-e, azt még nem tudom, de szeretném majd a Vice City-t is megcsinálni ;) a többit egyenlőre nem tudom, de odáig lesz időm eldönteni :D
Értem, sok sikert hozzá :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 01. 03. 19:41

Szia! Tudom, hogy ma volt két új videó a rajtett csomagokról, de szeretném, ha egy kicsit sűrűbben jönnének részek. Mert a Taxizás 3. részére is sokat kellett várni. :|

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 03. 19:52

szia , nem szeretném lerombolni a nagy önbizalmad , figyelj ha most elkezded megcsinálni a régi gta-s játékok végigjátszását a kutya sem fogja nézni , jó kivéve mi gtaplace-n , nem bántásból mondom ezt ,de ilyen videókkal telivan a youtube , ha adhatok egy tanácsot a gta5-el kezd és csak magyarul , a te szókincseddel , hidd el több százezres nézettségre fogsz szert tenni , tényleg folytasd csak rossz időben kezdtél neki , ha nagy durranást szeretnél összehozni akkor GTA5 végigjátszással foglalkozz hiszen közeleg nagyon :)
Én személyesen megmondom hogy jók a videóid , nincs káromkodás bennük stb , ez nagyon tiszteletre méltó és azért szeretem a videódat :D jah ment a sub :)

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: GTA 3 100% végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2013. 01. 03. 22:07

TheMARTINFCC:
köszi:D az biztos h többen néznék, mert mostanában GTA 3-al már csak a fanatikusok játszanak meg akiknek nagyon jó mobilja van :D ha lesz új gépem, mire kijön PC-re a játék, akkor lehet h nekikezdek, csak 0 tapasztalattal érdekes lesz :D

scoobydooesben10fan:
bocsi, kicsit lusta voltam feltölteni, mert még mindig néha előjön az a probléma, amit elejében irtam. Tudom, hogy 3 hónap alatt 10 videó nagyon kevés volt, most azért is raktam fel 2-t, hogy haladjak is kicsit. Ha nem lesz semmi tripp, akkor holnapra fent lesznek El Burro küldetései, ha lesz, akkor holnaputánra
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Válasz küldése