Legelső gta4-es videóm !

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Legelső gta4-es videóm !

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2012. 12. 09. 23:25

Hát igen , ez az első igazi gta-s videóm amit a másik csatornámra tettem fel még anno remélem ez is tetszeni fog , de azóta sokat fejlődtem !
http://www.youtube.com/watch?v=fF2QqXqdP0c

bodom26

Re: Legelső gta4-es videóm !

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 08:00

Ez is nagyon jó! Én még most se tudnék ilyet csinálni, még lehet akkor sem, ha meglennének a feltételek. :D Szóval minden jó. Én csak annyit változtattam volna, hogy mikor az elején megy az a lazulós rap, mikor csak úgy furikáznak a raszták, a tűzharc kezdete előtt lett volna valami olyan rövid hangeffekt, ami jelezte volna, hogy készülődik valami nemsokára, és az effekt után már valami gyorsabb tempójú szám lehetett volna a pörgős akció mellé. És mikor jön a lassítós jelenet, amikor is elgázolsz valakit, akkor megint egy hangeffekt, aztán újra a pörgősebb zene. De így is nagyon tetszik! :) (az a effekt lehetett volna mondjuk egy mély gitár riff)

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legelső gta4-es videóm !

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2012. 12. 10. 17:09

hát 1. videóm :DD

bodom26

Re: Legelső gta4-es videóm !

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 17:23

Ez nem kritika volt! :) Csak leírtam, hogy én hogyan csináltam volna a zenei aláfestést. Persze akkor, ha értenék a videó készítéshez. :D Amúgy, hogy csak az első videód, nagyon jó! :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Legelső gta4-es videóm !

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 21. 18:25

Ez is nagyon jó! :D
Amúgy az a zene, ami a videód alatt szól, annak mi a címe?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése