A magányos város

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 08. 22:30

Igazából a régi olasz horrorfilmeket is próbáljuk parodizálni ezzel. Nem tudom, láttatok-e már olyat, de a lényeg, hogy hosszú, lassan bontakozik ki (olyannyira, hogy a végéig le sem esik, mit miért tesznek), egyszerű, de hatásos effekteket mutat be és amellett, hogy az emberekre próbálta a frászt hozni, egyben nevettetett is. Tökéletlenül is tökéletes volt az akkori nézők számára. Egyszóval ezért sem engedünk az eddigiekből. Viszont a színvonal emelkedni fog idővel. Már leforgattuk a következő részt, aminek a vágásával is szinte a legvégén járunk és el kell mondanom, szerintem eddig a legjobb rész lesz.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 14:25

Jó rész, de a tanácsok meg nem fogadását nem értem meg én sem.
Bár a fentebbi magyarázatodból tudok már következtetni az okra, szóval oké.
Guess who's back!

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 03. 09. 14:31

ezért jelenik meg mert moddolt karakterrel játszanak , szal ez nem a készítők hibája ha néha látszik a él fele a kerekternek

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 22. 00:53

Van már készen új rész?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 22. 16:44

A második után nem terveztem feltenni az újabb részeket. Túl sok a segíteni akaró ember, aki csak a hibákat látja benne. De mivel kérted, felrakom a harmadikat és a negyediket is. De kérlek, tartsátok tiszteletben, hogy ezt így akartuk elkészíteni. Nem akartunk tökéleteset. Csak szórakozásból csináltuk, direkt ilyenre.
Harmadik rész:

Negyedik rész:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 23. 12:00

Szerintem ez úgy jó ahogy van. Gratulálok nektek :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 23. 12:15

Stan98 írta:Szerintem ez úgy jó ahogy van. Gratulálok nektek :)
A számból vetted ki a szót! Én is gratulálok, nagyon jó lett mindkettő! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 23. 15:38

Sajnos technikai okok miatt megcsúsztunk, ezért egy résszel hosszabb lesz a sorozat. :S

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 23. 15:47

Nem baj :) Mi volt az a zene az autókázásban a harmadik részből?
És Hessa, mikor érsz rá egy lövöldözésre? :)
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 23. 16:43

AC/DC - Highway to Hell.
Hát őszintén szólva nem tudom. Talán holnap délután - estefelé, ha van kedved. Addig megpróbálom feltenni a múltkoriról a videót...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 23. 17:49

Hiába nem akarjátok, közölnöm kell, hogy fejlődtök :P Persze még mindig nem tökéletes, de nem is kell annak lennie. A legjobb jelenet a múzeumban volt, azt eltaláltátok. Főleg, amikor először megy be, a dinoszaurusz körül füst, hullák a vérrel, az nagyon jó lett. Ez az Alan Wake nagyon nem tud vezetni, egyfolytában balesetezik :D Még mindig a zenék a film legjobb elemei, mindig a legmegfelelőbb pillanatban rakjátok be a legodaillőbb zenét. Gratula! Bár a Samarás résznél jobb lett volna a tükrös megjelenésnél egy két hangosabb effekt, de ti tudjátok. Az utolsó rész a többihez kicsit kissé rövid, de jó.
Csak így tovább! És pár rossz kritikától még ne hagyjátok abba, és ide is nyugodtan kirakhatjátok. Mind kíváncsiak vagyunk rá ;) Amúgy remélem tényleg megértem a végére, ahogy mondtad, mert valóban nem igazán tudom, mit miért. De idő kérdése és megfejtem :) Csak így tovább, várjuk az új részt! :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 23. 18:17

Igazából a zenéket csak bepakoljuk és általában pont oda kerülnek a zenei effektek, ahová kellenek. Kezdők szerencséje vagy nem tudom, de elég gyakran történik ilyen.
A Múzeumi effekt, azaz a köd az elején egy ismert bug a köddel. Ha épületen belül aktiváljuk ketten, akkor ilyen szép látvány lesz. XD
A kórházas rész rövidke lett, de nézzétek el nekem, inkább akcióban gondolkodtam, mint ijesztgetésben... Ugyanis ez volt az első olyan rész, amit szín tisztán én írtam... Azaz nem is írtam, mert csak útvonalterveket és jeleneteket vázoltam fel szóban. De együtt dolgoztuk ki...
Mindenféle véleményt szívesen fogadunk, de kérlek, ne akarjatok megváltoztatni semmit. Minden direkt ilyen. Csinálhattunk volna egy igazi Hollywood-i csoda horrorfilmet, amin mindenki sikongat, de nem erre vágytunk. Ezért sem döntöttünk igazi kameraállások és jelenetek mellett...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 29. 00:30

Következő rész. A leégett kórház

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 29. 15:12

Nagyon jó kis rész lett. Mi a zene címe, ami akkor megy, mikor a kórházból kijön, és ránéz a városra? Kb 6 percnél.
Aztán, még mindig a zenei aláfestést tartom a legjobbnak ebben, de a végén volt egy, mely nem illett oda, az a viharban kutyaveszekedéses. Mindenesetre hiába nem illett oda, de nagyon jól adott egy kis "ijesztő" hangulatot.
Én úgy gondolom, hogy egy jó horrort nem a "jump scare"-ek tesznek ijesztővé, mint amiket most Hollywood imád, hanem inkább a feszültség. Ettől függetlenül 1-2 ugrós jelenet kellene bele. Főleg, ha ennyire így csináljátok meg. Tele volt az egész filmetek ugrós jelenetekkel, amik nem is voltak ugrósak. Mindenhonnan hirtelen tűnnek elő az emberek például. Ezekhez lehetne egy kis hangosabb effektet, és máris elérnétek a hatást. Például amikor az a csaj átfutott a folyosón, hirtelen előtűnt, ilyen jelenetbe kellene rakni. Aztán, amikor Slenderman megjelenik és Alan felrobbantja, vissza kellett tekernem ahhoz, hogy lássam, hogy mit robbantott fel, mert minden változatlan volt, nem hallottam semmit, ami arra sugall, hogy "történik valami, figyelj már!".
Ettől függetlenül egy jó rész lett, így tovább!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: A magányos város

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 29. 17:19

Na látod, a szám címéről nincs fogalmam, mert ezúttal a youtube szarakodása miatt ismeretlen szerzők zenéit is használtuk. De majd megkérdezem gamezone-t, ugyanis ő vágja a videókat.
A kutyás zenét nem véletlen tettük bele. Beszélgettünk a történet további sorsáról és amennyiben elég sikeres lesz, folytatni fogjuk, akár GTA V-ben is, ahol már köztudottan lesznek kutyák is. De ez még a jövő zenéje. A lényeg, hogy a lehetőséget nyitva tartjuk. Ha mégsem jön össze, akkor meg csak fosatós, ahogy azt készítőtársam mondaná. XD
Nekem hiába mondod, mit kéne és hogyan, ugyanis már vagy ezerszer elmondtam, hogy nem véletlen hagyjuk ki az ilyen húzásokat...
Mindezektől eltekintve, köszi. Talán, ha egyszer komoly és brutálisan ijesztő horrort akarunk majd forgatni, akkor ezt a lehetőséget is számba fogjuk venni, amit írtál. ;)

Válasz küldése