GTA videóim

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 11. 22:31

Nem értem, hogy ebben nektek mi nem tetszik. Szerintem baromi jó videókat csinál Kriss! Az tetszik legjobban, hogy mindig eltalálja a témát és sosem csinál értelmetlen videókat. A negatív kommentelőknek meg ajánlom megnézni Pencz Tamás (DumaRagu) Mű-Vészes Borzadály c. animációját. (csak ironizáltam, de a videót tényleg érdemes megnézni)

Kriss: értelmetlenségek helyett találj ki valami egyedit! Én el tudnám képzelni azt, hogy összevágod a küldetések kisfilmjeit, illetve beleviszel egy kis játékmenetet és így elmeséled a SA történetét. Vagy fogod a DYOM-ot, és létrehozod a saját sztoridat. De ha mindenáron valami lejárt lemezt szeretnél, akkor ajánlom a mítoszvadászatot, a gyűjtenivalók begyűjtését és az egyéb feladatok végigjátszását. Vagy ha pönge vagy a játékban, akkor pár tipp vagy trükk bemutatása is beválhat. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 11. 12. 17:21-kor.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 12. 05:14

Remélem mindeki boldog, mert letöröltem a videót.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 12. 08:16

1. Nem csak az értelmetlen, hanem még jó pár.
2. Nem kell megsértődni, mi csak jót akarunk. Hidd el, most még máshogy gondolkodsz, de pár év, vagy hónap múlva rájössz, hogy miről beszéltünk. Ilyen korban hónapról hónapra változik az ember, és amit egyik nap még vagánynak vagy humorosnak tart, azért a másik nap szégyenkezni fog.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 12. 16:05

Gondoltam, hogy sértődés lesz a dologból. :D De Rockstar69 jól összefoglalta a dolgot.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 12. 18:15

Néhány ember segíteni próbál, te meg itt hisztizel, próbálj kicsit felnőtt fejjel gondolkodni...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 11. 12. 18:21

Nem akarlak megsérteni, de ennek így tényleg nincs értelme. A videóidnak nincs sok értelme, egyszerű gameplay pillanatok, de ezzel még nem lenne baj, de a 4:3-as képarány eléggé lerontja a minőséget, illetve ez az FPS szám élvezhetetlen. Nem akarom magamat fényezni meg promózni, de tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes 4:3-ban akadozós videót feltölteni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 22. 09:58

Elkészült az új videóm. Elnézést kérek, hogy se szöveg, se zene, de sajnos vírusos a gépem és minden program lefagy. Örülök, hogy sikerült ezt összehoznom.
https://www.youtube.com/watch?v=KQm3K6ZiJ3A
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 22. 13:23

Ahogy látom nem nagyon vetted komolyan amit múltkor mondtuk, mi megpróbáltuk...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 22. 14:01

Hú de rohadt jó videó!
Nagyon régen láttam már minőségi stunt videót, neked mégis sikerült változatosságot vinni a műfaj ezerszer látott kliséibe. A legtöbb videóval az a baj, hogy teljesen sablonosak, és csak a minőséggel, a grafikával tudják az embereket lenyűgözni.
A te videódban viszont külön élvezet volt nézni azt, hogy nem az ilyen felszínes dolgokkal próbáltad megadni a hangulatot; nem a te videód egy teljesen más élményt nyújtott, az akadozó képpel és a szemcsés képernyővel! Hihetetlen!
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 22. 15:08

Na akkor mostmár megmondom, amit gondolok! Mi a f*szért kell kommentet írni, ha nem pozitív, vagy építő jellegű?! Akinek nincs jó véleménye vagy tanács, az minek ír?! Nem vagyok még profi videós, akkor mit vártok tőlem? Nyáron kezdtem videózni és én mindent megteszek azért, hogy hibátlanok legyenek a videóim, nemrég szereztem be a Sony Vegas 11-et és a Fraps-et. A képminőséggel nem tudok mit kezdeni, se az akadozással ráadásul most vírust is kapott a gépem, jóhogy nem tudok olyan videókat csinálni, mint GTA Series Videos. Nincs több százezres felszerelésem erre. Örülök ennek a laptopnak, hogy megvan. Nem tudok most olyan kamerát sem venni, amivel képernyőt tudok videózni.Erről ennyit. Ba*a meg, és mostmár csak azért is készíteni fogom a videókat, mert nem mások tiszteletéért csinálom, hanem azért, mert szeretem ezt csinálni és nem fogom csak azért abba hagyni, mert mindenki kritizálja. NEM FOG ÉRDEKELNI A SOK NEGATÍV VISSZAJELZÉS. :@
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 22. 15:25

Oh, szóval egy FÓRUMON CSAK POZITÍV KOMMENTEKET lehet írni?
Bocs, az én k*urva anyámat, tudod mit, nem érdekel csináld a jobbnál-jobb videókat, én próbáltam segíteni az elején.
Ui: EGY VIDEÓS TŰRI A NEGATÍV KOMMENTEKET!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 22. 15:40

Ebben igazad van, de akkor ha má negatív a komment, akkor írjátok meg, hogy még mit változtassak.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 22. 16:40

Nem kell ehhez több százezres felszerelés. Ha meg nem tudsz normálisan rögzíteni, akkor nem kell csinálni. Én is csinálhatnék telefonnal videókat PS3-ról, de nem teszem. Esetleg akkor csinálok ilyet, ha valami ritka bugot látok. Nekem is sok videó ötletem van, de még nem csinálom meg, mert nincs hozzá megfelelő cuccom. Szar minőségben meg nincs értelme. A te videóid egy kritériumnak sem tesznek eleget. Nem túl kreatívak, ráadásul még a minőségük is rossz. Várj még egy kis időt ezzel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 22. 19:59

Már bocsánat, de szerinted az enyém nem volt építő kritika? Akkor gondolkozzunk egy kicsit!
1.) "ezerszer látott kliséibe" - Vagyis mindig ugyanazokat mutatják. És sajnos a tieid is ilyenek.
2.) "akadozó képpel és a szemcsés képernyővel" - Bocsánat, de ha szar a felszerelésed, akad a játék, szemcsés a felvétel, akkor miért csinálod? Ha kell valami szórakozás, akkor biztosan tudsz eredetibb témát is, mondjuk felrakod a bandaháborúk százszázalékos végigjátszását. És esetleg nem is fog így akadni, mert nem kell akkora felületet lefoglalnia. Ez mindenesetre egy jobb ötlet, mint az ezerszer látott stuntok.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA videóim

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 22. 20:33

Rendben, köszönöm és elnézést kérek mindenkitől a kirohanásomért, beismerem, tényleg nem jók a videóim. Még egyszer elnézést mindenkitől, akit megbántottam ezzel, nem volt helyén az eszem. :insecure:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése