Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Luszie
Bankrabló

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 24. 22:10

totyak írta:
2018. 10. 24. 19:33
Igazából nem gondolom, hogy nálunk sok vizet zavar az amerikai politika, illetve az, hogy Dan nem kedveli Trump kormányzását, így nyugodtan kihírezhetitek (ha akarjátok). Dan viszont szerintem téved, a játék kiadásába nem kellene belekevernie a politikát, nem kellene erre fogni a dolgokat, mert egy GTA attól függetlenül mindig üt és az emberek akkor is vennék, ha esetleg kifiguráznák benne Trump politikáját. Mint ahogy a korábbi epizódokban is mindenkit kifiguráztak és mégis rekordszámú eladások voltak. Egyébként meg, óriási troll ez a Dan fiú, mert amúgy sem jött volna 2020 előtt a játék, kell neki a fejlesztési idő, de most bedob egy ilyet a köztudatba. Ha a RDR2 7 évig készült, akkor egy GTA VI is legalább addig fog. Inkább csak az a fura a hírben, hogy egyáltalán mondanak valamit a játékról. Korábban mereven ragaszkodtak ahhoz, hogy semmi sem szivároghat ki és úgy is szokott lenni.

Ezzel teljes mértékben egyertértek.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 30. 12:26

Trump-os botránytól függetlenül tuti, hogy baromi sokáig nem lesz új GTA. Szerintem 2020-ban maximum csak a trailere fog kijönni, onnantól meg legalább két év a tényleges megjelenés, szóval szinte biztos vagyok abban, hogy a legújabb GTA rész semmiképp sem lesz hamarabb kiadva, mint 2022. A GTAV kiadása után az RDR2 első trailerére/bejelentésére is három évet kellett várni. Lehet, hogy mivel a GTA azért mégiscsak híresebb franchise, mint az RDR, így elképzelhető, hogy most "csak" két évet kell várni a bejelentésig, de akkor megintcsak oda lyukadunk ki, hogy 2020-nál előbb nem lesz bejelentve a játék, és a GTAV meg RDR2 alapján 2 évet mindenképp rá kell számolni a bejelentéstől a kiadásig (persze korai kamu dátumokkal való hazudozások, melyet Rockstarék marketingpolitikájaként csúfolnak, biztosan lesznek, de úgysem fog megjelenni korábban a játék). Szóval most egy jó hosszú, új GTA nélküli időszak következik, ami számomra egyáltalán nem baj, elvagyok az RDR2-vel, aztán ha nagyon unatkoznék az új részig, beszerzem a GTAV-öt és nosztalgiázok vele egy kicsit.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 16:31

Azért 1 múlva már bejelenthetnék az új GTA-t. Akkor meg 2020-21 környékén jönne.
Gyenge napok vannak...

totyak
Profi bázisugró

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 10. 30. 19:44

2019 szeptember-október környékén szerintem jön a következő GTA bejelentése és megmutatják a logo-t. 2021-ben kiadják a játékot. A kettő között meg itt-ott mutatnak trailereket a játékból. Az utolsó fél évben már gameplayek is lesznek.

Majd emlékezzetek, hogy ezt írtam :lol:
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 20:05

Én is ugyanezt írom már évek óta, szóval nem lesz nehéz megjegyezni :D
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése