Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 10. 16:07

Én is valahol 8-10 között lehettem, az én első GTA-m a San Andreas volt, ezzel játszottam először haveroméknál és nagyon megfogott. Sokat ökörködtünk, aztán két-három év múlva megjelent a VCS és szintén haveromnál sokat játszottunk azzal is. Akkor már nekem is volt konzolom, de csak egy régi, használt Xboxot tudtam beszerezni, azon viszont valamely megmagyarázhatatlan okból kifolyólag se a sima VC, se a 3, se a SA nem futott, pedig mindegyiket megvettem eredetiben, aztán számtalanszor másoltan is próbálkoztam az indításukkal, de furamód nem jött össze. Meguntam a szerencsétlenkedést az Xboxommal és vettem egy PSP-t, amire megvettem a VCS-t. A PSP-m is felmondta a szolgálatot másfél éven belül, aztán vettem egy X360-at, és az első játékaim között volt a GTAIV. Bár nagyon tetszett és rengeteg órát beleöltem haverjaimmal, bírt pár hiányossággal, ami a SA-ban volt és nekem nagyon hiányzott. Végül jött a GTAV és a kedvenc részem lett, mert ötvözte a SA és a IV összes pozitív tulajdonságát, kijavította a hibáinak nagy részét és egy jó játék lett belőle.

NikitaDragovich: Egész véletlenül az én töritanárom is kockul néhanapján, bár saját elmondása szerint csak a kisfia kedvéért ül le néha fifázni, egyébként nem szereti a játékokat. Infótanáraim meg csak az olyan játékokat szeretik, amelyektől "okosabb és bölcsebb lesz az ember", tehát csak az ódivatú logikai játékok érdeklik őket (pl.: sudoku, aknakereső és társaik). A GTA-ról azt sem tudják, micsoda. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
PawahDani
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. 10. 11. 22:08
Tartózkodási hely: Monorierdő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: PawahDani » 2014. 12. 10. 19:58

Én kb. 7-8 éves voltam, amikor a GTA I-el vagy II-vel játszottam PS Oneon :D Nagyon bírtam, aztán PS2-re VC, LCS, SA, majd PS3-on IV és V. Nagyon imádom a sorozatot. Egy időben a VC volt a nagy kedvencem, de jött a V és irányt váltottam. Még most is imádom, nem lehet lerakni, még ha 1-1,5 éves a játék. De a VC-ről van a legtöbb emlékem, hiszen akkor voltam olyan korban, hogy emlékezzek több dologra is. Meg talán azért is szeretem még most is, mert GTA II után kapásból VC jött így fogtam a fejem, hogy mennyivel másabb, és jobb. Gondolkodok, azon, hogy beszerzek egy PS1-et, tartozékokat, és a hőn áhított GTA I, II-t :D De nem hiszem, hogy lesz belőle valami.
Itt megtaláljátok a pályáimat, ha van időd, akkor rá szánhatsz 10 percet, és ha van kedved akkor értékeld, köszi! Mellesleg PS3-as!
http://socialclub.rocksta...ember/pawahdani

PS3 Online ID : Csuccsi11

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 12. 11. 11:38

És azt mondják, hogy ha fiatalon kezdik, akkor veszélyes emberek lesznek... Ha ez így lenne, ez az oldal lelki sérültekkel lenne tömve :)
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 11. 12:33

Van benne valami igazság, mert azt vettem észre magamon, hogy egyre ingerültebb leszek, amikor játszok, bár szerintem csak azért van, mert nem szeretem, ha valaki játék közbe félbeszakít.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 11. 19:00

Ez embertől függ. Én pl. már 8 éve játszom és még nem volt semmi olyasmi nekem, hogy hirtelenharagú, vagy ingerült lennék játék alatt/után.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 12. 11. 20:23

Arminho írta:Van benne valami igazság, mert azt vettem észre magamon, hogy egyre ingerültebb leszek, amikor játszok, bár szerintem csak azért van, mert nem szeretem, ha valaki játék közbe félbeszakít.
Jaj, srácok, meneküljetek mellőle! :D Szenteltvízzel foglak locsolgatni!
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 03. 27. 09:57

G2A.com-on most csak 1200ft a GTAIV steam global valamint csak 700Ft a GTAIII steam global. Ha valaki még mindig lemaradt ezekről, most bepótolhatja. Igazán nem pénz értük ez az ár. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 04. 06. 15:10

Végre egy jó hétfő, boldog húsvétot! :lol:
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 06. 16:00

Jó, ez jó volt. :D
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 05. 19. 19:21

Ti (mármint a GTAPlace csapat, de akár bármelyik olvasó is) mit tudtok a GTA-k magyarországi forgalmazóiról, kiadásairól? Már egy ideje keresem a magyar kézikönyves, borítós (esetleg térképes) kiadásokat és azzal kellett szembesülnöm, hogy nem kevés "kézben" megfordult már a cím. Első körben találtam GTA3 éS GTA VC szkennelt magyar borítókat, ahol is magyar forgalmazónak az Automex multimédia volt megjelölve (nem tudom, hogy ezeknél a kézikönyv magyar e). A San Andreas normál, első kiadásának borítóján már Multimédia Holding Zrt. szerepelt kiadóként (itt magyar kézikönyv van). Viszont most van belőle a Cenega-tól Premium Games kiadás (karton díszdobozos, nem a másik), aminek a dobozán pontosan ugyanaz a magyar szöveg van, mint a Multimédia Holdingos normál kiadás dobozán, csak ez már ugye CNG-s kiadás (szintén magyar kézikönyves).

Arról már nem is szólva, hogy a GTA3-ból 3 fajta magyar kiadás is megjelent itthon. Mindegyiken más a magyar szöveg. Van egy, amit valami H&H 92 Kft adott ki. Rettentő gyenge minőségűnek tűnik a borítója, a kézikönyv pedig magyar ugyan, de olyan, mintha szkennelve lenne. Fekete-fehér az egész, kép egy darab nincs. Aztán van ugye az említett Automex-szes. Ennél nem tudom milyen nyelvű a kézikönyv (Automex kiadásokról nem találtam információt.) Illetve van egy harmadik, ami meg elvileg a kézikönyv hátuljában írtak alapján a CNG gondozásában jött ki. Normál kézikönyv, magyar az egész.

Lehet, hogy ez az egész csak engem érdekel és én vagyok csak rákattanva, de ha van valami konstruktív hozzáfűznivalója valakinek, szívesen meghallgatom. Illetve, ha valakinek vannak magyar kiadásai, szívesen venném, ha lefotózná, megmutatná, hogy milyen, elmondaná milyen nyelvű. Pár képet mellékelek, hogy jobban érthető legyen miről hadováltam eddig.

GTA3 Automex: http://kephost.com/image/FY7L
GTA3 H&H 92 Kft: http://kephost.com/image/FY7z
GTA3 Cenega (???): http://kephost.com/image/FY7R
GTA VC Automex: http://kephost.com/image/FY7Y
GTA SA Multimédia Holding: http://kephost.com/image/FY7d
GTA SA Cenega: http://kephost.com/image/FY7x
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 05. 21. 18:12

A Rockstar perli a BBC-t. Kíváncsi lettem volna pedig erre a GTA-filmre.
http://www.gamestar.hu/a-rockstar-games ... miatt.html
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 21. 19:30

Szóval a R* perli Ronaldo-t, Benzemát meg Bale-t?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 22. 11:09

He? Ez hogy jött ide? A BBC egy tévécsatorna. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 22. 12:23

A fociban meg õk alkotják a BBC-t.
Bale
Benzema
Cristiano :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 05. 22. 17:07

Akkor lehet hogy Budapestet, Bécset meg Cataniát perelték be, mert városokból meg ők alkotják a BBC-t? :roll: Maradjunk a British Broadcasting Corporationnél :P

Sajnálom amúgy a pereskedést, mert engem is érdekelt volna, de az is igaz, hogy meg sem kérdezték a rockstart, mit szólna hozzá (amúgy hogy akartak a gta-fejlesztésről filmet csinálni úgy, hogy nem kérdezték meg a fejlesztőket, hogy milyen volt a fejlesztés? Nem lett volna túl hiteles film :D )
It's all down south now.

Válasz küldése