Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
rovoo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. 07. 08. 13:14

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: rovoo » 2012. 07. 22. 09:52

gta IV ide vagy oda, nekem a mai napig is a vice city a kedvencem! és szerintem azért, mert abban lehet üzleteket venni (na meg azért, mert ez volt az első játék, aminél megismerkedtem a gta-val :D ). szóval én a lepukkant üzletek felvirágoztatását nagyon hiányolom a vice city utáni gta-kból. :/ de én is várom már a következő vice city-s részt. akár 80-as évek, akár a jelen...
"A börtönből valamikor - a sírból soha..." (Szerb mondás)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 22. 10:47

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
DereX írta:Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.
Én nem tudom te miről beszélsz. Változásokon menne át, ez tény, de attól még én igenis játszanék újra egy 80-as évekbeli VC-ben, mert igenis jó hangulata volt az egész játéknak! És ezzel nem csak én vagyok így, hidd el, mert SA után merek fogadni, hogy az lett a legjobb epizód. Nem kell, hogy jelen időben játszódjon. Vannak dolgok, amik régen jobbak voltak, mint most.
Szerény személyemnek (annyira nem vagyok amúgy szerény :P) a GTA IV megjelenéséig a Vice City volt a kedvencem.
Szerintem egy újabb 80 -as VC már sablonos lenne, főleg ha azt is hozzávesszük, hogy az eddigi összes GTA-ban volt utalás az azonos helyszínen játszódóakra, vagy akár teljesen összekapcsolódott a történetük (VC-VCS).
Tehát egy újabb Miami, megint '80 körül, már nagyon elnyújtott lenne.
Miért nem lehet Miami a mostani időkben? A kor változott, de a város, legalábbis kinézetét tekintve annyit azért nem (persze relatív annyit).
Szóval Vice City ideális lenne manapság is egy GTA -ban. Szerintem... Ellenvélemény?
Nem is azt mondom, hogy pont ugyanolyat kellene készíteniük, hanem valami hasonlót, mert az igencsak megfelelt az "elvárásaimnak". Nem okozott túl sok csalódást a játék, a környezet, a játék hangulata, és amiket lehetett benne művelni... Kellene szerintem még egy ilyen, persze már egy 20xy-s változat, amit már akkor adnak ki, szebb grafikával, több ruhával, ill. nagyobb várossal. Nem muszáj pont Miami-ba menni, hogy pálmafákat, és ingeket lásson az ember néhány sztiptízklubbal, lepukkant üzlettel, ás bandázóval.
Ehhez szerintem tökre visszakanyarodhatnának. Mondjuk nekem egy régebben játszódó GTA mindig is jobban bejött, tetszett az a sok old school stílusú tényező a játékban. Viszont manapság is megnézném. A grafikát, és a részletességet be lehetne tudni annak, hogy a város 20-30 év alatt mennyit fejlődött. Story meg így is lenne, mert hát az mindig van.. Anélkül az élet sem élet. :D

Én az V után egy ilyesmi kaliberű játékot szeretnék. Gyúrjanak össze egy VC-t, adjanak hozzá nagyobb térképet, szebb grafikát, és persze más történetet, és tádááá. Egy szenzációs játékot kapunk. :) Mondjuk a GTA nem lehet rossz, de értitek, nekem ez az "álmom". :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 22. 11:15

Nem is azt mondom, hogy pont ugyanolyat kellene készíteniük, hanem valami hasonlót, mert az igencsak megfelelt az "elvárásaimnak". Nem okozott túl sok csalódást a játék, a környezet, a játék hangulata, és amiket lehetett benne művelni... Kellene szerintem még egy ilyen, persze már egy 20xy-s változat, amit már akkor adnak ki, szebb grafikával, több ruhával, ill. nagyobb várossal. Nem muszáj pont Miami-ba menni, hogy pálmafákat, és ingeket lásson az ember néhány sztiptízklubbal, lepukkant üzlettel, ás bandázóval.
Ehhez szerintem tökre visszakanyarodhatnának. Mondjuk nekem egy régebben játszódó GTA mindig is jobban bejött, tetszett az a sok old school stílusú tényező a játékban. Viszont manapság is megnézném. A grafikát, és a részletességet be lehetne tudni annak, hogy a város 20-30 év alatt mennyit fejlődött. Story meg így is lenne, mert hát az mindig van.. Anélkül az élet sem élet. :D

Én az V után egy ilyesmi kaliberű játékot szeretnék. Gyúrjanak össze egy VC-t, adjanak hozzá nagyobb térképet, szebb grafikát, és persze más történetet, és tádááá. Egy szenzációs játékot kapunk. :) Mondjuk a GTA nem lehet rossz, de értitek, nekem ez az "álmom". :)
Értem én, értem. Én ne érteném... Nekem mindig VC volt a kedvenc városom (az már más kérdés, hogy a GTA IV megelőzte mint játék, az én szememben, és a TLAD pedig pont egy szintre került vele).
És bár szeritem a Vice City maga korában majdnem tökéletes volt, lehet, hogy a fejlesztők szerint New York, és Los Angeles után nem állná meg a helyét Miami (Bár lehet, hogy a CSI inspirálná egy kicsit őket [CSI: Miami helyszínelők, CSI: New York-i Helyszínelők, CSI: Los Angeles-i helyszínelők], mivel Miamit többen ismerik, mióta megy a sorozat :D).
Elvégre most már annyira nem divat a hawaii ing, és a pálmafasor is veszített a fényéből (Bár a napfényes, homokos tengerpart töretlen hírnévnek örvendhet).
Szerintem azért egy próbát megérne, GTA VI, Go back to Vice City (És a GTA VI Episods from Vice City, ahol az egyikben egy korrupt zsaru vagy, aki átveszi a város uralmát, a másikban meg egy női karakter vagy, aki valamiért bosszút akar állni valakin :P). szóval viccet félretérve ezt a három ötletet én is szívesen látnám egy DVD -n, a számítógépen játszva :)
Ha nagyon unatkozol, kitalálhatsz egy történetet, és elküldheted a tervezőknek, hátha szívesen veszik. Én szívesen segítek benne :) (KOMOLY!)
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 22. 12:09

hát mondjuk New York és Los Angeles a legsablonosabb városok egy videójátékhoz :D miami-t még csak a scarface videogame-ben és a vice city-ben láttam,mint játékhelyszínt,szóval szerintem nagyon jó választás lenne :)
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 22. 13:09

Mr.Vercetti írta:hát mondjuk New York és Los Angeles a legsablonosabb városok egy videójátékhoz :D miami-t még csak a scarface videogame-ben és a vice city-ben láttam,mint játékhelyszínt,szóval szerintem nagyon jó választás lenne :)
Egyetértek. Mondjuk, egy VC-hez hasonló epizódnál szerintem logikusabb lenne más helyszínt keresni, mint Miami. Szerintem fő a változatosság, ha helyszínről van szó, meg úgy egyébként is. Szóval én szívesen látnék egy VC-hez kísértetiesen hasonlító részt, de végülis nem kell, hogy Miamiban játszódjon.

Ha már VC-re térnének vissza, az már alapból egy jó választás lenne, még ha nem is vennének át belőle mindent, ami azért persze nem is baj.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 22. 15:33

NoxiusEnterprise írta:... A kor változott, de a város, legalábbis kinézetét tekintve annyit azért nem (persze relatív annyit)...
Téves. Miami külsőleg rengeteget változott a 80-as évek óta, főleg a 21. században, talán a legtöbbet az amerikai nagyvárosok közül. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 22. 18:02

Visali írta:
NoxiusEnterprise írta:... A kor változott, de a város, legalábbis kinézetét tekintve annyit azért nem (persze relatív annyit)...
Téves. Miami külsőleg rengeteget változott a 80-as évek óta, főleg a 21. században, talán a legtöbbet az amerikai nagyvárosok közül. :)
Idézem relatív. Úgy értem a fő részei :D
Amit elvárnál tőle a filmek alapján, hogy még jobban pontosítsak.
Magyarul homokos tengerpart, pálmafasor (tudod, ahogy a filmekben látod :D).
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 22. 19:14

Rengeteg felhőkarcoló, magas épület épült, amit az új filmekben látsz, például a Szállító 2-ben. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 23. 09:21

Visali írta:Rengeteg felhőkarcoló, magas épület épült, amit az új filmekben látsz, például a Szállító 2-ben. :)
Van abból kettő is? :S Nekem már az egy is sok volt...
Mindegy, nem látod a lnéyeget :D Amikor Miamira gondolsz, akkor csak annyit látsz, hogy sok hülye pasas hawaii ingben vasgy zakóban mászkál az utcákon, mindenhol tengerpart, pálmafák, bikinis csajok, és luxuskocsik :D
Na ilyenek a filmek :P
Guess who's back!

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 28. 13:40

Hülyén hangzik de mi lenne ha a közel jövőben már olyan lesz a GTA hogy az űrbe is mehetünk szkafanderben a holdra.viccesen hangszik de szerintem ez is meglehet.
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 28. 14:03

Bocs hogy ezt mondom, de ez valami über hülye ötlet. :| Ez neked honnan jött? Hamarabb halok meg, minthogy ilyen lesz a GTA-kban. Legalábbis szerintem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 11. 28. 15:04

Őőő. Egyet kell értenem Luszieval és nem hiszem, hogy a R* egy ilyen résszel rontaná el a GTA Franchise-t.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 28. 15:10

Szerintem igazából most fölösleges beszélni a jövőbeli epizódokról,mert még a GTAV sem jelent meg.Spekulálni ettől függetlenül természetesen lehet,de szerintem fölösleges,mert lehet,hogy Dan Houser holnap már meghal vagy mit tom én.
Amúgy űrben játszódó epizód szerintem biztos,hogy sohasem lesz,a R*nem rontja el a franchise-t egy ilyen résszel,teljesen igaza van az előttem hozzászólóknak!Viszont az a véleményem,hogy ha a R* ténylegesen leakar zárni egy nagyon régi és jó franchise-ot,akkor azt egy GTAV kaliberű játékkal tenné(ha nem vele fogja megtenni).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 11. 28. 15:21

dani.szentgali írta:Szerintem igazából most fölösleges beszélni a jövőbeli sorozatokról,mert még a GTAV sem jelent meg.Spekulálni ettől függetlenül természetesen lehet,de szerintem fölösleges,mert lehet,hogy Dan Houser holnap már meghal vagy mit tom én.
Amúgy űrben játszódó epizód szerintem biztos,hogy sohasem lesz,a R*nem rontja el a franchise-t egy ilyen résszel,teljesen igaza van az előttem hozzászólóknak!Viszont az a véleményem,hogy ha a R* ténylegesen leakar zárni egy nagyon régi és jó franchise-ot,akkor azt egy GTAV kaliberű játékkal tenné(ha nem vele fogja megtenni).
Szerintem most indítanak egy "új Franchise-t" a GTA V-vel, lehet, hogy a GTA VI is egy 3 főszereplős GTA lesz, de még ezt nem lehet biztosra mondani, majd 2017-ben már beszélhetünk erről.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 28. 16:24

Egy az, hogyha kérhetem, ne kezdjétek előről ezt az utolsó részes dolgot. Egyértelmű, hogy lesz még, ezt maga a Rockstar mondta az egyik interjúban, elég erős utalásokkal. A következőkben Dave kérdését is megválaszolom.
Szóval, egyszer arra a kérdésre, hogy visszahozzák-e az egy szereplőt, azt válaszolták, hogy valószínűleg a közeljövőben nem, hiszen szerintük most olyan jó dolgot csináltak, hogy ezt érdemes lesz fojtatni. Megjegyzem, hogy ha nagyon bukás lesz ez a megoldás (amit nem hiszek), akkor valószínű visszahozzák a régi sémát. Emellett a randizás későbbi visszahozására azt mondták, hogy biztos visszarakják még, de az nem ez a rész lesz. Így bizton kijelenthetjük, hogy terveznek még részeket.
Még hozzáadom a saját véleményemet annyival, hogy ameddig a toplistákat vezeti, meg Guiness rekordokat dönt eladásban (GTA IV-ről tudok), és ekkora a rajongótábora még Magyarországon is, nemhogy Amerikában, addig igenis folytatni fogják.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése