Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 17:33

Jaa, jól van, az volt a gond, hogy nem találtam rendes vágatlan outrot (pedig nem rég játszottam ki), de most megtaláltam és igazatok van, tényleg lő egyet. Nos nem kizárt, hogy túlélte, hisz gondoljatok bele, az első introban 2 fegyóval is lelő minket Catalina. Ti elhinnétek, hogy akkor Claude túlélte? Mert én nem ha nem látom saját szememmel, hogy őt kell irányítani...

Csak én vagyok ennyire vak? Még egy San Andreasos utalást se találtam a GTA 4-ben, se az első házam előtt. Pedig már végigjátszottam. Ti tényleg ennyire megbírjátok jegyezni azt a sok utcanevet amit kiír? Elképesztő :D

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 19. 18:28

MasterP akkor most fogsz elájulni és igen is találtam San-os meg VC-s utalásokat!!!!!! XD XD Amikor Vladot kell megölni a GTA 4-ben amikor még a kocsmájában vagyunk és Vlad ránk küldi az embereit akkor Vlad ki fut a kocsmából és az embereit megöljük és itt fedeztem fel a San-os meg a VC-s utalást ott a pultnál Mickey leguggolt és a falon van ott San-os képek meg VC-s képek :) érdekes mi :)? A Youtuben találtam és amikor én is csináltam a Vlados küldit én is megtaláltam ezeket a képeket :) XD XD

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 18:35

hát non odab*sz :D. Vannak rejtett dolgok az tuti. Itt a honlapon is lehet látni azt a kis terepasztalt a VC-s világítótoronnyal nameg a SA-s tyúkot az ugratóval együtt :D nameg a szélkereket is :D

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 19. 18:39

Ja :D :D :D :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy én meg is öltem Mickeyt a GTA 4-ben mert amikor Vlad elmenekült akkor Mickey elbújt a pult alatt és gondoltam megölöm te megölted Mickeyt ? Én szeretem megölni a Gta-ban az extra embereket akik menekülnek a helyszínről :) XD.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 18:44

nos van akit ha nem ölsz meg akk ad + küldit. Én majd úgy akarom megint kijátszani, hogy egyszer nem nyírok ki senkit, másszor meg kinyírok mindenkit :D. Mickey neve rémlik, de annyi karakter van h komolyan nem tudom őket megjegyezni... :S ez olyan rossz. Túl nagy a játék :S:)

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 19. 18:47

Tudom elsőnek úgy csinálta ,hogy senkit nem öltem meg utána mindenkit megöltem :).

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2011. 09. 21. 18:43

Hát szerintem jó lenne ha a következő részben hanyagolnák a fekete főhőst!Tudom a GTA IV-ben sem az volt de remélem most sem!
Ja meg várnék még olyanokat mint pl a VCS-ben a nyakeltörés meg hasonlók! :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 21. 18:45

Jah, vagy, hogy a GTA 4-el ellentétben legyenek megjelölve, hogy hova azaz mely épületekbe tudsz bemenni...

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2011. 09. 21. 18:49

Jah,csak ne olyan hatalmas sárga csillaggal!

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 21. 19:06

Az lenne jó ha a kövi GTA-ban lehetne szabadon épületeket robbantani és ha felrobban akkor öröké úgy fog maradni az az épület :) És felrobbanthatott az egész épületet mekkora nagy lenne:). :mrgreen: :D ;) :)

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2011. 09. 21. 19:08

És ha egy aknavetővel belelősz egy házba belátunk a belsejébe! :D

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 21. 19:19

Ezt tuti nem csinálják meg. Max lerombolod, de újra betöltés esetén minden a régi...

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 21. 20:16

Ja :) :geek: :ugeek: :mrgreen: :D :) ;) De akkor is nagyon jó lenne :).

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2011. 09. 22. 05:42

Ha a házakat felrobbantani nem is tudnánk legalább lehetne olyan hogy akárhova akármit tudsz graffitizni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 22. 13:46

Ja az tényleg jó lenne azt csinálnám ,hogy a GTA 5-ben nagy parlamentre/vagy valami polgármester házra azt írnám ,hogy ezt GTAKing küldi :) Egész házra ilyeneket írnék meg magyarul is lehetne írni de jó lenne :).

Válasz küldése