Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 13:53

Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Meg is indultak a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen játék lehet, van szavazás is, amin többek között új Red Dead-re, Bully2-re, új GTA-ra lehet szavazni. Szerintetek kamu és nem érdemes foglalkozni a hírrel, vagy esetleg igaz és majd a GTAPlace is posztolni fogja a hírt rövidesen? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Gonzales
Törzstag

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 14:36

Red Dead! Red Dead! RED DEAD! :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

NikitaDragovich
Őrszem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 05. 15:09

Na, már ideje volt ennek is! :D Remélem, kapunk végre egy új játékot! Egy RDR 2-nek vagy egy Agentnek nagyon örülnék, de egy GTA V sztori DLC vagy egy GTA VI bejelentés lenne a legjobb! :D De mivel GTA-ra kevés esélyt látok, ezért az RDR 2-nél és az Agentnél maradok. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Gonzales
Törzstag

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 17:02

De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 08. 05. 17:27

Gonzales írta:De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
GTA rajongói oldalon ilyet írni, hogy a GTA-t ültessék le :shock: Hiszen már 3 éves játék. Jó eséllyel 2018-ban jön az új rész.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 05. 20:04

dani.szentgali írta:Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Meg is indultak a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen játék lehet, van szavazás is, amin többek között új Red Dead-re, Bully2-re, új GTA-ra lehet szavazni. Szerintetek kamu és nem érdemes foglalkozni a hírrel, vagy esetleg igaz és majd a GTAPlace is posztolni fogja a hírt rövidesen? :)
Szóról szóra ugyanezt írták az előző negyedévi jelentésben is. Nem kell mindent elhinni, amit a GameStaron olvastok. Az E3 előtt hónapokig azt hangoztatták, hogy majd ott bejelentenek valamit.

Előző negyedévi jelentés (2016.05.18.): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... ID=2169446
Mostani jelentés (2016.08.04): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... highlight=
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 21:38

Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Szóról szóra ugyanezt írták az előző negyedévi jelentésben is. Nem kell mindent elhinni, amit a GameStaron olvastok. Az E3 előtt hónapokig azt hangoztatták, hogy majd ott bejelentenek valamit.

Előző negyedévi jelentés (2016.05.18.): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... ID=2169446
Mostani jelentés (2016.08.04): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... highlight=
Ez esetben elnézést a téves riasztásért, sejtettem is, hogy valami nem okés, egyedül a TakeTwo oldaláról beszúrt idézett jelentés miatt gondoltam arra, hogy ez esetben nem kamuról van szó. Azonban azon információk alapján, amiket belinkeltél már látom, hogy nagy eséllyel kacsa a hír, így tévesen riasztottam mindenkit. :( Szóval bocsi srácok a téves riasztásért, sajnálom! :(

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 06. 08:41

Jól van, azért nem csináltál semmi rosszat. :)
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 07. 11:31

Tudom, de azért illik elnézést kérni, mert kicsit elnéztem a dolgot. :) Nem követtem el nagy bűnt, csak kicsit jobban utánanézhettem volna és nem kellett volna az első hitelességet bizonyító nyomnak bedőlnöm. :) Az a belinkelt TakeTwo poszt volt az, ami megtévesztett, amiatt nem jöttem rá, hogy kacsa a hír.

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 12. 14:27

Gonzales írta:De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
Ember! Hogy mondhatsz ilyet? :D Én örülnék egy új GTA-nak, néhány éven belül bizonyosan lesz is új, de inkább azt mondom, hogy késsen néhány évet, de legyen igényes(ebb). A GTA V eléggé kiaknázatlan maradt, így relatíve hamar unalmassá vált a játék. Az se baj, ha csak 5-6 év múlva jön egy új rész (ezt tartom a legvalószínűbbnek), ha cserébe nem lesz egy túlhájpolt f*s. Nem is baj, hogy most a legtöbb energiájukat a RDR-be ölik, talán kell nekik most egy kis "váltás".. (Bár adnak ki mindig új frissítéseket egyes részekhez, de ezt nem nevezném "igazi" munkának.)

Ui: A hsz-ed régi, szóval remélem örülsz a RDR 2-nek. :D
"Whatever." (Ryder)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." (Hossan)

Gonzales
Törzstag

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 13. 06:40

Igen, nagyon örülök! :D de mint ahogy akkor is említettem, nekem egy ideig elég volt a Gta-ból. Néha-néha még felnézek, de már nem köt le. Van mikor fellépek és egyből megyek is mást játszani, mondván, hogy ez unalmas. :lol:

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 13. 09:12

Pont ezért kéne új rész.
Gyenge napok vannak...

Gonzales
Törzstag

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 13. 10:03

De épp ezaz, hogy az új rész nem jelent új élményt is. Gta 6-ot is ugyanúgy elbaszhatják mint az elődjét. Az Assassin Creed-ek is ezért rosszak manapság.
(Oké, ezzel a logikával az új RDR-t is elronthatják.. :D )

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 13. 10:17

Hát azért az új rész egyértelműen új élmény. Attól függetlenül, hogy nem biztos, hogy a sorozat legerősebb tagja az adott rész. Nekem ugyanakkora élvezet volt elkezdeni az összes játékot...Meg játszani is vele. (nagyjából) Viszont a tekintetben, hogy számodra mennyire volt jó a játék, inkább az a meghatározó, hogy milyen gyorsan unod meg. Annak viszont nincs sok köze az "új élmény" dologhoz.. Mert az minden új rész velejárója.
"Whatever." (Ryder)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." (Hossan)

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 13. 11:06

Gonzales írta:De épp ezaz, hogy az új rész nem jelent új élményt is. Gta 6-ot is ugyanúgy elbaszhatják mint az elődjét. Az Assassin Creed-ek is ezért rosszak manapság.
(Oké, ezzel a logikával az új RDR-t is elronthatják.. :D )
Az Assassins Creed-ek azért rosszak, mert évente tolják és CTRL+C, CTR+V játékok. A GTA V idén lesz 4 éves, azért az már elég sok idő.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése