GTA párbeszédek

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Válasz küldése
Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 08. 30. 10:57

Valakinek megvan BÁRMELYIK GTA-hoz való összes párbeszéd? Tehát úgy értem, hogy amikor megy az intro és az alatta lévő szöveg, na meg a küldik alatt lévő szöveg az nincs meg valakinek?
Van, hogy nem tudom elolvasni a szöveget mert épp az utat kell figyelnem és ezalatt sajnos sokszor lemaradok lényeges információkról, a karakterek stílusáról, életéről stb. Ami engem persze nagyon érdekel. Sajnos legtöbb honlapon csak a végigjátszások vannak leírva, viszont az alatta lévő szövegek nincsenek.

Ha valaki kiírogatná, vagy lefotózná Magyarul, azt megköszönném. Bármelyik rész érdekel! :!:

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 08. 30. 11:00

hát, a san andreashoz éppen csinálok egy full végigjátszást, ha érdekel megadom és ott elolvashatod.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 08. 30. 11:44

Persze természetesen. De nekem a Full és hivatalos eredeti magyar szöveg kellene sorban a story alapján esetleg a párbeszédek elé lehetne írni a küldi nevét. Előre is köszi :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 24. 19:09

Nekem GTA IV-hez kellene ilyen, meg TLAD-hoz. Annyi különbséggel, hogy elég lenne az angol felirat, kronologiailag is sorrendbe pakolva, és akkor én kihámozom, mert nagyjából szoktam érteni amiről beszélnek, csak sajnos én is ugy vagyok, hogy hogyha vezetek, akkor nem figyelhetek folyton a beszélgetésre, mert akkor nekimennék mindennek.:D

A bevágások párbeszédeit is szivesen elolvasnám, ha esetleg meglenne valakinek az egész, vagy épp ujrakezdené a játékot, és mondjuk lescreenelné nekem, vagy leírná, és át is küldené, azt megköszönném!

Dobjon PÜ-t, ha esetleg akad ilyen elvetemült! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 25. 12:54

Szerencsére vannak ilyen elvetemült emberek :D

Valaki összerakta a GTA IV - TLAD - TBOGT összes bejátszását egymás után, így egyfajta TV sorozat lett a történetből. Sajnos felirat nincs hozzá és ugye angolul beszélnek: KATT

Illetve a legtöbb GTA-hoz van teljes "Game Script", azaz kiírva minden egyes párbeszéd. Ez szintén angol, és elég nyers szöveg, de megtalálható a GameFAQS.com-on. Néhányat kigyűjtöttem: Remélem, tudtam segíteni :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA párbeszédek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 12:58

Gege írta:Szerencsére vannak ilyen elvetemült emberek :D

Valaki összerakta a GTA IV - TLAD - TBOGT összes bejátszását egymás után, így egyfajta TV sorozat lett a történetből. Sajnos felirat nincs hozzá és ugye angolul beszélnek: KATT

Illetve a legtöbb GTA-hoz van teljes "Game Script", azaz kiírva minden egyes párbeszéd. Ez szintén angol, és elég nyers szöveg, de megtalálható a GameFAQS.com-on. Néhányat kigyűjtöttem: Remélem, tudtam segíteni :)
Nagyon szépen köszönöm!
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése