Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 01. 09. 19:48
Luszie
Őrszem
Tudom, de ami jár az jár. :D
Bár ha jól tudom, az SA-ban sem jár "büntetés" mindenféle csalás után.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 10. 00:04
Rockstar69
Főzelékes Feri
Dehogynem. Ha túl sokat csalsz, még a főküldiket sem tudod megcsinálni. Mikor Madd Dog-ot megkéne menteni, csak egy átvezető van, ahogy leugrik a tetőről.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 10. 00:58
Nemohalacska
Rajongó
Na ennél a témánál is már sokat koptattam a szám. :D
Madd Dog a kikapcsolhatatlan zavargást előidéző kódok miatt ugrik le korán. Vagyis nem amiatt hogy ejnye bejnye most megbüntet a játék mert sokat csaltál hanem amiatt amit a kód előidéz. Ilyenkor ugyanis azok a tagok is zavarognak akiknek nemkéne esetünkben Madd Dog. Ugyanezen ok miatt a Burning Desire, Tanker Commander, 555 We Tip és a Photo Opportunity küldiket se lehet megcsinálni ha bármiféle zavargás kód van beírva. Sőt van mégegy küldi Mike Toreno amit meg a soha nincs körözés kódja miatt nemlehet megcsinálni.
Amúgy meg mindenki azthiszi hogy nemlehet kódokal 100%-ra tolni a gta-kat. Évek óta nemgyőzöm hangsúlyozni hogy:
Dehogynem lehet!
Nekem mégis hogy sikerüt eddig minden gta-t többszöris kódokkal 100%-ra kijátszani??
Ennyire szerencsés csak nem vagyok. :D
  • 2017. 01. 10. 11:27
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én nem használtam ilyen kódokat, még is leugrott Madd Dog. Akkor már több, mint 900 csalásnál jártam.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 10. 12:09
Luszie
Őrszem
Rockstar69 írta:
Dehogynem. Ha túl sokat csalsz, még a főküldiket sem tudod megcsinálni. Mikor Madd Dog-ot megkéne menteni, csak egy átvezető van, ahogy leugrik a tetőről.

Sose csaltam, hogy ez megtörténjen.

Bár itt arra gondoltam, hogy van olyan jellegű csalás, ami miatt nem jár büntetés, nem?

Pl ha beírom azt a kódot, hogy az autók ne látszódjanak, azért nem biztos, hogy jár büntetés nem? Hiszen a játék nehézségén sokban nem változtat.

Vagy minden kódért jár büntetés? Akkor viszont félreértelmeztem.

Szerk: am most jöttem rá, hogy egyébként én az SA-ról beszélek. :D ... nem tudom, hogyan került ide a hsz-m.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 10. 14:05
Nemohalacska
Rajongó
Kipróbálom betolok kb 1000 csalást kíváncsi vagyok. :D
  • 2017. 01. 10. 17:57
Nemohalacska
Rajongó
Na szépen bepötyögtem a csalásokat 100db-onként néztem hogy leugrik-e előbb de nem ugrott le.
1027db-ig mentem el amúgy akkorse ugrott le. Akkor próbálkoztam maradandó változásokat előidéző kódokat is kivéve ugyebár a három féle zavargást akkorse ugrott le. Többször mentettem újrabetöltöttem stb.
Nem ugrik le. :D
  • 2017. 01. 10. 18:00
Rockstar69
Főzelékes Feri
Több, mint 500 csalást kell beírni. Lehet PC-n ezen is puhítottak.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 10. 18:15
Nemohalacska
Rajongó
Hát az 1027 az több mint 500 nem? :D
Na akkor itt az újabb feladat. PS2-n is megpróbálom.
  • 2017. 01. 10. 20:26
Nemohalacska
Rajongó
Az eredmény PS2-n is ugyanaz.
Nem Ugrik Le!
Itt mégtöbbször kódoltam 1143 alkalommal. Hogy a bal hüvelykujjam hogy van ne kérdezzétek. :D

Nekem továbbra is ugyanaz a meglátásom hogy ezt hogy "Ha kódolsz nemtudod kijátszani 100-ra egyiket se" (aztán ez a maddogos mizéria meg rátett egy lapáttal) ez egy hiedelem. Lehet annó a rockstar vagy valami más civil ezt kijelentette aztán a játékos közösség csont nélkül úgy bekajálta hogy csak úgy zörög. Mindezt úgy hogy sokan mindmáig váltig állítják mint valami szentírást és senki sem kételkedik vagy csak nagyon kevesen köztük én. :D
  • 2017. 01. 10. 20:46
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hát de mondom, hogy én így jártam :D Nem hallomásból mondom.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 10. 20:51
Nemohalacska
Rajongó
Tehát te abban a mentésben nem írtál be semmiféle zavargást korábban sem. S másik mentésben?
  • 2017. 01. 10. 20:58
Rockstar69
Főzelékes Feri
Nem emlékszem, már 6 éve volt. De én tuti nem mentettem ilyennel, mert alapból párszor próbáltam ki, meg volt / van egy GTA-s könyvem, amiben le van írva, hogy ezek meg is maradnak.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 10. 21:12
Nemohalacska
Rajongó
Volt nálam olyen eset a vice citynél hogy beírtam a nagy kerekü kocsik kódját. Nem mentettem úgy el ennek ellenére újrabetöltéskor is megmaradt továbbá új játékot kezdve is.
Másik érdekesség még amit tapasztaltam hogy a Sanba maxratoltam Barbarát illetve Katiet ekkor ugyebár megkaptam tőlük az ingyenes fegyvermegmaradós kórházat és zsarut. Érdekes módon innentől kezdve bármelyik mentést is indítottam el vagy kezdtem új játékot azokba is eleve ingyenes fegyermegmaradósak voltak ezek holott azokba a mentésekbe még össze sem szedtem ezeket a barátnőket. :D
  • 2017. 01. 10. 21:55
Nemohalacska
Rajongó
Na sikerült előidéznem a hibát oly módon hogy nem zavargott senki mad dog mégis leugrott.
Beírtam a mindenki fegyverrel támadja egymást kódot és elmentettem úgy. Mentés után a kód nem inaktiválódott viszont újrabetöltés után igen. Látszólag senki nem őrjöngött de madd dog a bejátszásban továbbra is leugrott.