Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Kowi17
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 03. 06. 20:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kowi17 » 2012. 07. 13. 11:37

Luszie írta:
Kowi17 írta:Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Tbogt-ban a Drug Wars sosem fogy el? Mert akkor megcsinálok vagy 100-at.. :D

Sosem fogy el. Nekem már készen van az 50, de ugyanúgy jelzi őket. Izgalmasak, és jó pénzforrás, szóval nyugodtan csinálgasd csak őket.:)

Köszönöm a gyors választ! :) Már közel 60-nál járok, de lehet most már a sztorira fókuszálok jobban, annyi lóvé van már, el se tudom verni. :D

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 13. 11:40

Ezek szerint nagy az esélye, hogy tévedtem :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 13. 11:46

wantoo írta:Ezek szerint nagy az esélye, hogy tévedtem :D
Mert te úgy tudtad, hogy nem végtelen? :)
Kowi17 írta:
Luszie írta:
Kowi17 írta:Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Tbogt-ban a Drug Wars sosem fogy el? Mert akkor megcsinálok vagy 100-at.. :D

Sosem fogy el. Nekem már készen van az 50, de ugyanúgy jelzi őket. Izgalmasak, és jó pénzforrás, szóval nyugodtan csinálgasd csak őket.:)

Köszönöm a gyors választ! :) Már közel 60-nál járok, de lehet most már a sztorira fókuszálok jobban, annyi lóvé van már, el se tudom verni. :D
Hát, nincs sok küldetés. 28 van azt hiszem, viszont az átlagnál nehezebb néhány küldetés - legalábbis nekem azok voltak. Sok szerencsét!
"Whatever." (Ryder)

Kowi17
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 03. 06. 20:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kowi17 » 2012. 07. 14. 19:43

Luszie írta: Hát, nincs sok küldetés. 28 van azt hiszem, viszont az átlagnál nehezebb néhány küldetés - legalábbis nekem azok voltak. Sok szerencsét!

Az biztos, hogy nehezebb. A yachtos küldetést eddig háromszor elcsesztem, egyszerűen egér + billentyűzettel irányíthatatlan a helikopter, legalábbis nekem az. Felcseszett rendesen, most egy ideig pihentetem is a játékot. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 06:34

Kowi17 írta:
Luszie írta: Hát, nincs sok küldetés. 28 van azt hiszem, viszont az átlagnál nehezebb néhány küldetés - legalábbis nekem azok voltak. Sok szerencsét!

Az biztos, hogy nehezebb. A yachtos küldetést eddig háromszor elcsesztem, egyszerűen egér + billentyűzettel irányíthatatlan a helikopter, legalábbis nekem az. Felcseszett rendesen, most egy ideig pihentetem is a játékot. :D
Gépen sokkal nehezebb irányítani a helikoptereket, ez tény. Én meg SA-ban repülőiskolánál néhány feladatnál kértem öcsém segítségét. Ő nyomkodta a num billentyűket, én vezettem + lőttem, mert senkinek nincs 3 keze :D Meg VC-ben meg az épület felrobbantós küldetést, ill. minden ami játékhelikopterrel volt, vele csináltattam meg még annó, mert nekem ez az irányíthatóság valami borzalom.

Konzolon könnyebb, de ott is elhasaltam párszor. Mikor a hajókat szét kell lőni azért nem olyan könnyű pont oda célozni, többféle taktikát kipróbáltam, de annak a vége az lett, higy elmenekültek, szóval annál a feladatnál én is pihentettem a játékot. Végül bátyám bepipult és megcsinálta. :D

Megnyugtatlak, ennél sokkal nehezebb feladat is lesz. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 10:56

Gépen sokkal nehezebb irányítani a helikoptereket, ez tény. Én meg SA-ban repülőiskolánál néhány feladatnál kértem öcsém segítségét. Ő nyomkodta a num billentyűket, én vezettem + lőttem, mert senkinek nincs 3 keze :D Meg VC-ben meg az épület felrobbantós küldetést, ill. minden ami játékhelikopterrel volt, vele csináltattam meg még annó, mert nekem ez az irányíthatóság valami borzalom.

Konzolon könnyebb, de ott is elhasaltam párszor. Mikor a hajókat szét kell lőni azért nem olyan könnyű pont oda célozni, többféle taktikát kipróbáltam, de annak a vége az lett, higy elmenekültek, szóval annál a feladatnál én is pihentettem a játékot. Végül bátyám bepipult és megcsinálta. :D

Megnyugtatlak, ennél sokkal nehezebb feladat is lesz. :D
Az a feladat, amit Yusuf ad? Borzalmas. Már negyedszerre rontom el, és semmi haladást nem értem el benne...
Ellenben a TLAD -ban, egy csomó ideig nem ovlastam el a feladatot, amikor fel kell robbantani Stubb rokonát, és mindig beszálltam a helikopterbe. Aztán elolvastam mi a feladat, és megvilágosodtam :D
Amúgy hogy érted, hogy lesz nehezebb feladat is?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 11:09

NoxiusEnterprise írta:
Gépen sokkal nehezebb irányítani a helikoptereket, ez tény. Én meg SA-ban repülőiskolánál néhány feladatnál kértem öcsém segítségét. Ő nyomkodta a num billentyűket, én vezettem + lőttem, mert senkinek nincs 3 keze :D Meg VC-ben meg az épület felrobbantós küldetést, ill. minden ami játékhelikopterrel volt, vele csináltattam meg még annó, mert nekem ez az irányíthatóság valami borzalom.

Konzolon könnyebb, de ott is elhasaltam párszor. Mikor a hajókat szét kell lőni azért nem olyan könnyű pont oda célozni, többféle taktikát kipróbáltam, de annak a vége az lett, higy elmenekültek, szóval annál a feladatnál én is pihentettem a játékot. Végül bátyám bepipult és megcsinálta. :D

Megnyugtatlak, ennél sokkal nehezebb feladat is lesz. :D
Az a feladat, amit Yusuf ad? Borzalmas. Már negyedszerre rontom el, és semmi haladást nem értem el benne...
Ellenben a TLAD -ban, egy csomó ideig nem ovlastam el a feladatot, amikor fel kell robbantani Stubb rokonát, és mindig beszálltam a helikopterbe. Aztán elolvastam mi a feladat, és megvilágosodtam :D
Amúgy hogy érted, hogy lesz nehezebb feladat is?
Igen, neki vannak a helikopteres küldetései. (Bár mondjuk nem csak neki, de nagy átlagba neki, na mindegy.)

Úgy, hogy tényleg lesz. Pl. lesz egy olyan, mikor le kell ejtőenyőznyi egy szponzorcég épületének tetetére, és ott kinyirni mindenkit. Elsőre nem biztos, hogy sikerülni fog, mert sokan vannak a végén, és nem nagyon van fedezék. Nem mellesleg a feladat legelejére raktak egy medicine-t, mikor még ellenségbe sem ütközöl, és olyan a pálya, hogy később nem is tudsz érte visszamenni, szóval kész pazarlás ott az a medicine. De végülis nem a megoldhatatlan kategória, tekintettel arra, hogy medicine is van elrejtve a leghúzósabb résznél, aztán meg az ablakon kiejtőernyőzve Yusuf teherautójára landolni már gyerekjáték. (Mondjuk, ha nem landolsz rá, akkor is megadja a küldetést.)

A legnehezebb feladat pedig szerintem kétségtelenül a "Party's over" mikor Tony-t kell megvédened az orosz gerillák ellen, akik a Masoinette 9-ben (nem biztos hogy pont így kell írni, de a lényeget értitek) ostromolnak bennünket. Túl sok fedezék nincs, és sokan jönnek. Csak full head shoot-okkal lehet megcsinálni, szerintem, mert olyan sokan jönnek, és gyorsan, hogy csak így lehet túlélni, hogy ne lőjjenek szét téged, és Tony-t. Aztán van persze medicine, amit célszerű használni, és a bejárathoz is jön még egy rakás, de az már nem vészes, mert van hova bújni.

Engem ez a 2-3 feladat izzasztottt meg, ez a Party's over nagyon. Ennél majdnem úgy volt, hogy abbahagyom, mert ez egy teljesíthetetlen feladat.:D Pedig csak 2-3x próbáltam meg, de annyira lehetetlennek éreztem, hogy elment tőle a kedvem.

Na miután szétspoiler-eztem az agyam, erre értettem a nehezebb küldetést.:)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 11:28

Ezt soha nem fogom megcsinálni :)
Én Yusuf küldetésénél elakadtam, és ezért a drogháborúkat csinálom, illetve a Maisonette9 -et menedzselem, vagyis kidobóember vagyok :D
Ezért is jó a másik kiegészítő, és a GTA IV: Minden kldetést meglehet csinálni max másodszorra :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 11:33

NoxiusEnterprise írta:Ezt soha nem fogom megcsinálni :)
Én Yusuf küldetésénél elakadtam, és ezért a drogháborúkat csinálom, illetve a Maisonette9 -et menedzselem, vagyis kidobóember vagyok :D
Ezért is jó a másik kiegészítő, és a GTA IV: Minden kldetést meglehet csinálni max másodszorra :)
Ugyan, ne add fel! Meg lehet azt csinálni! Csak nem olyan könnyű, mint a másik kettő rész. Szerintem pl. a TLAD túl könnyű lett. Kivéve persze a 574545. bandaháborút, ahol már azt se tudod, kit lőjj, annyi ellenség van. :D De összességében nagyon könnyű. Az a 23 küldetés, ami van benne, egyik sem nehéz. TBOGT-ben meg persze más a szitu, ott már másra fókuszáltak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 11:40

Ja, egyik túl könnyű, de stílusos, a másik nehéz, de nekem egyáltalán nem tetszik!
Guess who's back!

vkevin
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 07. 15. 12:46

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: vkevin » 2012. 07. 15. 12:50

mi a halyonak a kodlya és a repülönek ?

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 15. 20:15

HELYESÍRÁS FAIL... egyébként repülőt nem tudsz vezetni a játékban -.- .
Ha a HALYO alatt a motorcsónakot érted akkor, 938-555-0150...
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 12:35

A repülönek nincs kodja, a reptéren tallálod csak meg. De ha bemész, joll seggbelönek, meg vezettni se lehett...
It's time for the Lance Vance Dance!

Robb20
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 07. 18. 15:22

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Robb20 » 2012. 07. 18. 15:28

Hello!

Amikor felteszem a kiegeket, akkor a TLAD-nál nincsenek emberek se a videókban, se a játékban; a TBOGT meg akad mint a p*csa. Ezek miért lehetnek? Volt vkinek hasonló gondja? Patch megoldhatja? Eredetiben van meg, ugyh csöppet felb*sz, hogy nem akar működni.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 18. 17:04

Próbáltad már újratelepíteni? Milyen géped van?

Válasz küldése