Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2010. 12. 27. 21:44
Nincs avatar
Steve88
Hírfigyelő
Sziasztok! Nekem az a problémám lenne hogy az EFLC-ben a Rotterdam towernek (Empire state building) este a TLaD-ban ugye még kék színűen kéne világítania, a TBoGT-ben meg lilán de nekem nem világít abszolút csak akkor ha kb 2 m-re odarepülök a tetőhöz, és érdekes hogy a gta4-et is miután felpatcheltem a legújabbra azóta már ott se világít a torony csak nagyon halványan a szélein látszódnak csíkokban a fények bugosan. Nálatok is van ez a hiba amúgy? Nem egy egetrengető probléma de még is kiváncsi lennék hogy másoknál is ez így van...
  • 2010. 12. 27. 21:55
Visali
Vinewoodi sztár
Látom megtaláltad a fórumot. Legalább. A kommentedet töröltem, mert az oda nem illik. Ez a hiba elvileg mindenkinél van és a Rockstar Games tud róla. Sokan írják a Rockstar Newswire-on is, de én is küldtem már nekik e-mailt a problémáról, amit már esett szó a fórumon. Ha lesz még javítás akkor talán kijavítják a hibát, ha nem akkor így marad.
  • 2011. 10. 24. 16:47
Nincs avatar
NikitaDragovich
Én még erről a bugról még nem hallottam velem nem is volt ilyen bug :).
  • 2011. 10. 25. 09:27
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
nekem is volt asszem
It's time for the Lance Vance Dance!
  • 2012. 06. 29. 07:41
Luszie
Bankrabló
én ilyenekre pont nem figyelek xD de ha van is, akkor is azt hiszem tudok este aludni békességben, nem egy eget rengető bug.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%