Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 25. 15:18

GTAIV-ben én is gyűlöltem a ruhákat,mivel nagyrészt téli ruhákat árultak,meg ugye a Perseusból volt kettő,fogalmam sincs miért,mert nem vagyok az az elegáns fajta,az inkább a Mafiához illik.A Gangstyle az nagyon jó ötlet,imádtam a San Andreasos Sub Urban ruháit,egy ahhoz hasonló bolt a GTA5be is kéne.Meg az lenne még nagy fejlődés a GTAIV-hez képest,ha az 5ben ki lenne dolgozva az egész karakterünk teste,nemcsak a feje meg a két kézfeje,mint Nikoéknak.
Az ExChloteic az annyira nem tetszik,bár az sem rossz ötlet.Mindenesetre az a Gangstyle az nagyon kéne! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 25. 15:28

NoxiusEnterprise írta:Egyébként én a GTA epizódokban mindig sokat öltözködtem, nem tudom, hogy ki hogy van vele :). Egy idő után meg is vásároltam mindenhol, ahol lehetett az összes ruhát, hát volt pénz SA -ban, és IV -ben is bőven :D
De igazából a IV -ben nem voltam megelégedve sem a boltok kínálatával, sem pedig a számukkal/elhelyezkedésükkel.
Ugye van Brokerben egy Russian, van két Perseus és egy Modo Algonquinban.
Én, ha boltokat terveznék legalább két boltot hoznék még be:
1.) Gangstlye: Egy bolt, ahol bandaruhákat, fejkendőket, napszemüvegeket, és a különböző cégek (Sprunk, E-Cola, Cluckin' Bell, Burger Shot, Tw@) ruháit lehetne felvenni, néhány plusz bőrdzsekivel és bakanccsal (Olyan, mint Dwayne -é, csak más színekben is).
2.) ExClotheic: Egy a Modonál elegánsabb ruhákat árusító bolt, ahol a kínálat garbókból, garbós öltönyökből (Mint Phil, Pegorino, Vlad ruhái), nyakkendős ingekből, kellemesebb pulóverekből, svájci sapkából, és kalapból áll. Ezekhez nem annyira elegáns cipők járnának, mint amilyenek a Perseusban vannak.
Lehet, hogy hülyeség, de én ilyennek örültem volna. Meg a boltok elrendezésének (plusz az a kettő, amit írtam):
Broker/Dukes: Russian (1)
Bohan: Gangstyle (1)
Algonquin: Perseus (2)
Alderny: Modo (1), ExClotheic (1)

Na, véleményeket várok :)
Amiket leírtál ruhákat, benne vannak a játékban (bizonyos részük) , csak nem olyan bő választékban. Pl. kiegészítőket lehet venni a Russian shop-ba (az a kemény 2 kliegészítő egy orosz sapka, meg egy szemüveg volt) Szerintem öltönyhöz nem áll jól a sál, de hát ízlések és pofonok, de tény és való, hogy én is nagyobb választékra számítottam. Az ilyen kendőket meg ilyeneket nem szerettem sosem, ilyen reklámruhákat sem, de kinek mi. Az is a ruhakészlet része. Mondjuk ezt a kednős dolgot megértem hogy kihagyták.. egy orosz tömeggyilkoshoz, illetve embercsempészhez nem igazán illik ez a kendős stílus. SA-ba passzolt, de ide nem. Viszont ha már mindenfelöl a maffia van, akkor egy tucat elegáns ruhát tényleg berakhattak volna, erre abból is kevés van, pedig azokat nagyon szeretem. Nem is lehet nagyon személyre szabni a karaktert, mert mindenből van olyan, amiből mást szeretnél.. de olyan meg nincs a játékban.

Most van Niko-n egy barna kötött pulóver, munkabakanccsal, és terepnadrággal. Sajnos nem találtam hozzá illő felsőt, amilyen akartam, ezért lett ilyen. Ebből is látszódik, hogy mennyire kevés ruha van a játékban, sajnos...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 25. 16:01

Luszie írta:Amiket leírtál ruhákat, benne vannak a játékban (bizonyos részük) , csak nem olyan bő választékban. Pl. kiegészítőket lehet venni a Russian shop-ba (az a kemény 2 kliegészítő egy orosz sapka, meg egy szemüveg volt) Szerintem öltönyhöz nem áll jól a sál, de hát ízlések és pofonok, de tény és való, hogy én is nagyobb választékra számítottam. Az ilyen kendőket meg ilyeneket nem szerettem sosem, ilyen reklámruhákat sem, de kinek mi. Az is a ruhakészlet része. Mondjuk ezt a kednős dolgot megértem hogy kihagyták.. egy orosz tömeggyilkoshoz, illetve embercsempészhez nem igazán illik ez a kendős stílus. SA-ba passzolt, de ide nem. Viszont ha már mindenfelöl a maffia van, akkor egy tucat elegáns ruhát tényleg berakhattak volna, erre abból is kevés van, pedig azokat nagyon szeretem. Nem is lehet nagyon személyre szabni a karaktert, mert mindenből van olyan, amiből mást szeretnél.. de olyan meg nincs a játékban.

Most van Niko-n egy barna kötött pulóver, munkabakanccsal, és terepnadrággal. Sajnos nem találtam hozzá illő felsőt, amilyen akartam, ezért lett ilyen. Ebből is látszódik, hogy mennyire kevés ruha van a játékban, sajnos...
Sálat asszem nem írtam, de az öltöny-sál tényleg nem illik össze :)
Szerintem a Perseusból hiányzott az egyszerű fekete öltöny-nyakendő, és a szmoking.
A fejkendők védelmében: Nem csak olyan maffiák vannak, amelyek "komolyak". Szóval egy dominikai banda simán viselhetne olyat. HA például megnézel egy képet terroristákról, akkor ami szembetűnik, hogy vagy ilyen kikötői skót sapka, vagy fejkendő van rajtuk, ás AK a kezükben. De, elfogadom a te érveidet is :)
Szerintem ez a két bolt megfelelően kiegészítené a ruhakínálatot, és tényleg minden részletre kiterjed! :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 25. 16:09

NoxiusEnterprise írta: Nem csak olyan maffiák vannak, amelyek "komolyak". Szóval egy dominikai banda simán viselhetne olyat. HA például megnézel egy képet terroristákról, akkor ami szembetűnik, hogy vagy ilyen kikötői skót sapka, vagy fejkendő van rajtuk, ás AK a kezükben.

Én nem akarok úgy kinézni a GTA-ban mint Saddam Hussein. XD (ha jól írom a nevét.) Vannak olyanok, ez tény, de oroszok nem nagyon hordanak kendőt. (ha jól tudom, bár lehet hogy vannak olyanok, nem tudom. Ha igen, akkor sem akarok úgy kinézni. XD Nem jön be ez a stílus. Az elegáns az sokkal kifinomultabb, ízlésesebb. )Inkább afgánok, meg akik arra élnek, azok hordanak kendőt, meg mindenféle maskarát amivel bebugyolálják a fejüket.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 26. 17:39

Amúgy a GTA IV -es fegyverekkel sem értek teljesen egyet. Jó, hogy a nagyobbakból kevés van, de én azért késekből és pisztolyokból többet is el tudtam volna képzelni. meg aztán három fegyverbolt?
Ez biztos elég egy maffiának, de tizenvalahánynak?
És azért az elosztás: Van Brokerben/Dukesban, egy Aldernyben és egy Algonquinban. Ez nem elég. Pont Bohan, a legjobban bűnöző negyed nem kap fegyverboltot? Nonszensz.
Szerintem nyugodtan lehetett volna egy igazi kétcsövű puska is (nem olyan, mnit a TLAD -os), egy rugós kés, egy pillangókés, egy sokkoló, és még néhány pisztoly. Nem beszélve esetleg néhány nem barbár ütőfegyverről (Kalapács, sétapálca).
Nyugodtan lehetett volna barkácsbolt, ahol lehet ilyeneket szerezni, meg egy nem föld alatti fegyverbolt, ahol minden megvan. Nem?
Guess who's back!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 26. 19:08

Igazad van!Ha nem is a fegyverek mennyiségével és a választékával volt a fő problémám, bár való igaz, hogy Vladimir Mashkovnak több járt volna :D Abban viszont egyetértek, hogy kritikán aluli volt a fegyverboltok száma.De még az hagyján! Egy árva pool? Kérem?! vicc
De szinte mindenből kevés volt a városban, például ahogy említetted a ruha boltokból is.
Egy kis hiányérzetem volt a San Andreas után.
Ha viszont már így alakult, legalább annyi lett volna a játékban pluszba, ami a két DLC-ben volt. Ilyen: szkander,ketrecharc,air hockey,golf,night club-bok(egyikbe oda se lehetett bemenni csak küldetésben),illetve a the lost törzshelye(lehetőleg még felgyújtás előtti állapotban) :) mert ott még kártyázni is lehetett pluszba, nemmellesleg ott mindig vandál brutál metál ment! Kedvencem! Ja és , hogy ott mit keresett volna egy Niko féle fickó, kit érdekel ott van és kész.Bemehet nem?Végül is csak Bryant meg egy pár lost-ost ölt meg :D
Ha ezek benne lettek volna a IV-ben pluszba akkor már nagyjából OK.
Ja, majdnem elfelejtettem, hol van(nak) a kaszinó.Valaki írta még a hír oldalon, hogy ez New York ebből ennyit lehetett kihozni.Tényleg?Akkor ott nincs is kaszinó.Jó elmaradott egy város ;) Na mindegy...Lehet, mivel rámentek a story-ra meg a grafikára, úgylátszik ezekre nem maradt több puskapor :)
Ja és mielőtt beszólna a valaki, nem azért írtam le ezt, hogy fikázzam eme részt.Még így is ez az egyik kedvencem.Vagyok akkora gta fan, meg elfogult ezzel a játékkal, hogy szeressem ezt a részt is és végigtoljam számtalanszor.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 26. 21:08

Postal 3 óta nem használtam sokkolót! XD El bírnám viselni GTA-ban is! De akkor már porszívót, macskát, veszett borzot, kaszát és machete-t is! De utóbbi kettő vissza is jöjjön, ha eldobom! XD Ti milyen fegyvert látnátok szívesen az ötödikben?

Vladimir Mashkov a filmben csak 4 fegyverrel operál - mesterlövész, pisztoly, kés és légelhárító üteg. - ehhez képest Niko örülhet a választéknak. :P XD Bár megjegyezném, hogy szívesen láttam volna Sasha rakétáját a játékban is! És ez utóbbit nem félreérteni!!!!! XD XD XD

Elkezdtem játszani ismét a GTA III-mal és fáj a szívem, hogy annyi jó dolgot kivontak a játékból. Például a leszakadó testrészek, sikolyok, az ütközések és az emberek finom roppanása a kocsi súlya alatt... Ahh... Nosztalgia... De miért hangzik egy olyan betegül??? XD
Nektek van még olyan, amit hiányoltok? Amik az új részeknél elvesztek?

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 26. 21:51

Jól van már na! :D én a szerb Mashkovra gondoltam - a Niko félére nem pedig az oroszra a filmből.Vagy ott is szerb volt?Na most jól összezavartál :D
Hogy van-e hiányérzetem?Hadd ne soroljam. Azt se bánnám, ha minden "dolog" benne lenne az új részben, ami ezidáig volt a régiekben. pl.járművek,összes "intézmény",kikapcsolódási lehetőség, fegyver, stb- ja igen szétszakadt testrészek- ő kitől is hallottam ezt a beteg dolgot? :D hiába mind betegek vagyunk - ezt meg én mondom :D :D :D na jó éjszakát gyerekek!!!!!!!! :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 27. 13:41

Vladimir Mashkov orosz származású színész. A filmbeli karaktere pedig szerb, aki viszont börtönviselt és bosnyák területen tevékenykedett! XD :D Most biztos még jobban összezavartalak... XD Ez az az érzés, mikor az emberben megfogalmazódik a tény, miszerint ismét le kell venni a polcról a DVD-t és meg kell tekinteni... XD
Mindenesetre jó látni, hogy nem csak én küzdök hiányérzettel a régi részek után... :P
És nem játszanánk GTA-val, ha nem lennénk mind betegek egy szinten... :roll:

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 27. 14:12

Oké én vágom, hogy orosz, csak arra nem emlékeztem, hogy a filmben milyen származású volt :D
Egyépként, direkt írtam Mashkovot - Niko-t helyettesíve mert hát Niko és Mashkov ugye ikertestvérek XD le se tagadhatnák, hogy ők apja és fia XD persze ezt gondolom te is tudod, csak engem hülyítesz meg zavarsz össze XD
Amúgy, de jó, hogy nem csak én vagyok agyilag beteg XD XD
GTA=GODLIKE!!! szerintem is :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 27. 14:23

bodom26 írta:Oké én vágom, hogy orosz, csak arra nem emlékeztem, hogy a filmben milyen származású volt :D
Egyépként, direkt írtam Mashkovot - Niko-t helyettesíve mert hát Niko és Mashkov ugye ikertestvérek XD le se tagadhatnák, hogy ők apja és fia XD persze ezt gondolom te is tudod, csak engem hülyítesz meg zavarsz össze XD
Amúgy, de jó, hogy nem csak én vagyok agyilag beteg XD XD
GTA=GODLIKE!!! szerintem is :D
Ahogy mondod:
http://i1098.photobucket.com/albums/g37 ... 412jpg.png
Ikertestvérek vagy inkább klónok! XD Kiskirályból Liberty vagánya lett és ez a best!
Összezavartalak? XD Akkor sikerült a tervem. XD
Ha már az agyilag beteg dolgoknál tartunk... Ez a traier nem is olyan rossz dolog! XD Megtáncoltattam Berniet és Nikot és ez DURVA! XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 27. 15:48

Hessa: XD XD!!! ó, hogy menj a... XD miközben a kommented végét olvastam, pont meghúztam a Sprite-omat - tele volt vele a pofám - képzelheted, még azt is lepermeteztem ami nem is létezik! XD ja ez már off volt...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 27. 16:31

XD XD XD Most erre mit mondjak? SIKER! XD Csakhogy tudok ennél betegebbet is... De majd meglátjátok, ha készen lesz! XD Na de más: Bodom, ne igyál eközben! XD http://youtu.be/1OWX_aaQ2Ac

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 27. 17:36

XD!!!!! Ezt a kicsit is alig bírtam leírni a röhögéstől! Még, hogy Niko nem mehet be a discoba! XD Hol találtad meg a nightclub kúlcsát? XD XD Azt ne mond, hogy betörtél Luishoz XD ja, Sprite jó messze tőlem :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 27. 18:11

Hogyan szerezte meg Niko a kulcsot? Hát bement a Maisonette-be, ahol épp ott táncolt Luis is egy csajjal. Laza csípőmozdulattal félrelökte a ribancot és lejtettek egyet. A tánc végén csók, majd a wc... helyett Luis lakása... XD -Cenzúra- Miután Luis elaludt, Niko kivette a zsebéből az előző napi bama akciónál nála marad kulcsot és angolosan távozott... XD
http://youtu.be/RlVX6QW95wc

Válasz küldése