Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 06. 29. 12:15

Az ugratásoknál nálam is így volt, elég bosszantó. Szerintem nem is csak a távolságot nézi, hanem be van lőve egy adott nyomvonal, amerre a járműnek repülnie kell és ha nem arra megy, akkor nem adja meg. Sok próbálkozással megoldhatóak.

Például ezek nem hiányoznának a GTA V-ből. Találjanak ki valami újat.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 29. 13:43

totyak írta:Az ugratásoknál nálam is így volt, elég bosszantó. Szerintem nem is csak a távolságot nézi, hanem be van lőve egy adott nyomvonal, amerre a járműnek repülnie kell és ha nem arra megy, akkor nem adja meg. Sok próbálkozással megoldhatóak.

Például ezek nem hiányoznának a GTA V-ből. Találjanak ki valami újat.

Nekem sem, nem szeretek ugratgatni..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 29. 20:04

Érdekes, én imádtam. Bár idegesített a slow motion néha, de szerencsére azt lehet gyorsítani. Sőt szerintem még csak nem is nehezek.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 06:59

Gege írta:Érdekes, én imádtam. Bár idegesített a slow motion néha, de szerencsére azt lehet gyorsítani. Sőt szerintem még csak nem is nehezek.

Ez mondjuk igaz. Bár mikor ugratok egy olyat, hogy kb majdnem kiesek az ocenába.. ezt megcsinálom olyan 10x, mert nem fogadja el. Pedig motorralnagyokat lehet ugratni.. aztán terepjáróval poénból 20-al nekimegyek, alig dob meg a rámpa, és megadja O.o :D Ez fel szokott idegesíteni.. A kevesebb itt olykor több:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 30. 08:09

Nem csak a távolság számít, hanem az érkezés is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 08:39

Vááá, engem felidegesít :@ 33 ugrató van kész, de már most több időt "pazaroltam" rá mint a 200 galambra összesen. Ott annyi volt, hogy odamentél, lelőtted, rosszabbik esetben fél perc alatt leráztad a zsarukat. Itt meg figyelnem kell arra, hogy mikor ugratok, ne álljon az ugrató elé jármű, elég gyors legyen, és talpra is érkezzek. :D

Most ez a 34-s ugrató, amit a GTAplace-s térképről néztem,egyelőre kiakaszt. Nem is ugrathatsz rá minden szögből....O.o

Nem baj, ami késik nem múlik..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 30. 20:27

Luszie írta:Vááá, engem felidegesít :@ 33 ugrató van kész, de már most több időt "pazaroltam" rá mint a 200 galambra összesen. Ott annyi volt, hogy odamentél, lelőtted, rosszabbik esetben fél perc alatt leráztad a zsarukat. Itt meg figyelnem kell arra, hogy mikor ugratok, ne álljon az ugrató elé jármű, elég gyors legyen, és talpra is érkezzek. :D

Most ez a 34-s ugrató, amit a GTAplace-s térképről néztem,egyelőre kiakaszt. Nem is ugrathatsz rá minden szögből....O.o

Nem baj, ami késik nem múlik..
Én azt motorral csináltam meg, jobban lehet irányítani a levegőben, meg ott a sebesség nem annyira számít, inkább az érkezés a fontos.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 01. 09:12

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Vááá, engem felidegesít :@ 33 ugrató van kész, de már most több időt "pazaroltam" rá mint a 200 galambra összesen. Ott annyi volt, hogy odamentél, lelőtted, rosszabbik esetben fél perc alatt leráztad a zsarukat. Itt meg figyelnem kell arra, hogy mikor ugratok, ne álljon az ugrató elé jármű, elég gyors legyen, és talpra is érkezzek. :D

Most ez a 34-s ugrató, amit a GTAplace-s térképről néztem,egyelőre kiakaszt. Nem is ugrathatsz rá minden szögből....O.o

Nem baj, ami késik nem múlik..
Én azt motorral csináltam meg, jobban lehet irányítani a levegőben, meg ott a sebesség nem annyira számít, inkább az érkezés a fontos.

Igen,tegnap nekem is sikerült nagy nehezen :D De vagy 10x meghaltam ott, meg legalább ennyi kocsit totálkárosra törtem.:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 10. 16:45

Érdekes dolog történt ma játék közben. Ranked módban voltam Hangman's Noose játékban másik két emberkével (nem ismerem őket, csak összefutottunk a játékban). Lenyomtuk a menetet, megmentettük Petrovic-ot és a végén kiírja, hogy 32000$ jutalmat kaptunk. És ami a legfurább, hogy ténylegesen hozzá is adta a korábban gyűjtött pénzemhez.

Az egyik emberke emlegetett valami glitch-et, gondolom ez valami csalás vagy kiskapu a játékban, ami lehetővé teszi a gyors pénzszerzést. Mindenesetre kiléptem a játékból, mert nem akartam, hogy emiatt elvegyék a pontjaimat vagy hasonló.

Tudtok erről valamit, hogy mi ez?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 11. 13:34

Régebben olvastam külföldi fórumukon róla, de arról hogy hogy lehet megcsinálni még sosem találtam infót. Nem használtak ki valami glitch-et, vagy nem volt valami furcsaság a játék közben?
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 11. 14:39

Nem. Nem is ment flottul a menekülés, mert sokat bénázott a másik kettő. Örültem, hogy beértünk. Aztán a végén 32000 dodó ütötte a markunkat (fejenként). Valami hiba lehet a játékban vagy nem tudom. Igazából azt nem értem, hogy ranked módban hogy tudnak ilyet kihasználni. Elméletileg ott kevésbé lehetne csalni, mivel az ottani teljesítményed felold néhány achi-t is.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 11. 23:16

A PS3-as verzióba csak nálam van az, hogyha a TBOGT-ban vagy a TLAD-ba menetek utoljára és utána beakarom tölteni az alapjátékot, azt írja ki, hogy "Load Failed Starting New Game"? De aztán ha mentek egyet az alapjátékban, semmi gáz nincs. Alapjáték+EFLC van meg!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 06:46

Rockstar69 írta:A PS3-as verzióba csak nálam van az, hogyha a TBOGT-ban vagy a TLAD-ba menetek utoljára és utána beakarom tölteni az alapjátékot, azt írja ki, hogy "Load Failed Starting New Game"? De aztán ha mentek egyet az alapjátékban, semmi gáz nincs. Alapjáték+EFLC van meg!
Hát nem pont így, de igen. Nekem, ha nem DLC-be mentek utoljára, akkor is szokott szerencsétlenkedni a mentés az alap részben. Minden második betöltésnél kb. ezt csinálja. Kiír valamit, sose olvastam még végig, nyomjak X-t, megnyomom, jön a játék eleji bejátszás, aztán azt eltekerem, és betöltöm ajátékot. Úgy jó szokott lenni.
A másik,amit még nagyon szeretek, hogy az automatikus mentés és a manuális mentés "nem ismerik fel egymást". Ezt úgy értem, hogy amikor pl. a galambokat vagy az ugratásokat mentettem vagyis valami olyan dolgot, amit muszáj volt menteni, akkor nem láttam mentést, így menthettem egy újba. -.- De az automatikus mentés meg alapból egy másik slotba menti. Szóval mindhárom résznél 2-2-2 slotot foglalnak a mentések. -.-
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 12. 10:41

Luszie írta:
Rockstar69 írta:A PS3-as verzióba csak nálam van az, hogyha a TBOGT-ban vagy a TLAD-ba menetek utoljára és utána beakarom tölteni az alapjátékot, azt írja ki, hogy "Load Failed Starting New Game"? De aztán ha mentek egyet az alapjátékban, semmi gáz nincs. Alapjáték+EFLC van meg!
Hát nem pont így, de igen. Nekem, ha nem DLC-be mentek utoljára, akkor is szokott szerencsétlenkedni a mentés az alap részben. Minden második betöltésnél kb. ezt csinálja. Kiír valamit, sose olvastam még végig, nyomjak X-t, megnyomom, jön a játék eleji bejátszás, aztán azt eltekerem, és betöltöm ajátékot. Úgy jó szokott lenni.
Ezt mondtam én is!
Luszie írta:A másik,amit még nagyon szeretek, hogy az automatikus mentés és a manuális mentés "nem ismerik fel egymást". Ezt úgy értem, hogy amikor pl. a galambokat vagy az ugratásokat mentettem vagyis valami olyan dolgot, amit muszáj volt menteni, akkor nem láttam mentést, így menthettem egy újba. -.- De az automatikus mentés meg alapból egy másik slotba menti. Szóval mindhárom résznél 2-2-2 slotot foglalnak a mentések. -.-
Most mi a baj? Nem értem. Az automatikus mentésnek külön helye van, ami szerintem jó dolog.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 10:53

Szerintem valahogy az egymás utáni mentéseket valahogy "rendszerezhetné" hiszen minek akarnék egy kicsivel későbbi játékállásból +1-t?

Szerk:Egyébként ha már hiányosságot kellene keresni, azt hiányoltam a legjobban, hogy nem lehetett kikapcsolni a rádiókat. Végülis nem kell, hogy folyton menjen a zene, de kikapcsolni nem lehetett, pedig néha tényleg olyan jól esne a nyugi....:D Visszafejlődés,pedig eddig az összesben lehetett.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése