Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 19. 22:51

Luszie írta:Ja, valóban. Elírtam. :D de majd ha az V-ből csinálnak mobil változatot, az sem lesz jobb.

Azért majd telón minden bizonnyal ki fogom próbálni valamelyik részt... csak azért, hogy néhány óra múlva aztán letörölhessem. :D
Háááát.... az oké, hogy rohamosan fejlődik a mobiltechnológia, de szerintem ahhoz még nagyon sokat kell aludni, hogy egy GTAV-nek legyen mobil portja. :D Szerintem még minimum 4-5 év, mire olyan combos hardverrel felszerelt mobilok érkeznek, amelyek normálisan, élvezhetően, lebutítás nélkül elviszik majd a GTAV-öt. Amúgy egy próbát mindenképp megérnek a telefonra portolt korábbi részek, ha másért nem azért mindenképp, hogy elcsodálkozz azon, hogy azok a játékok, amiket pár éve még konzolon játszottál és akkor nagy szám volt azokon a gépeken, ezek most egész simán, ráadásul feljavított, valamivel szebb grafikával elfutnak bármely középkategóriás okostelefonon. Ami azért elég durva szerintem. :D
Rockstar69 írta:Egyébként mivel Sony telefonom van, lehet hozzá csatlakoztatni a PS3 kontrollert (újabbaknál gondolom a DS4-et is) viszont nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet normális pozícióban játszani telefonnal meg kontrollerrel. (Kipróbálni nem tudtam, mivel nincs megfelelő kábelem.) De egyébként szerintem nem tesznek jót egy telefonnak az ilyen játékok.
Ja igen, ez jogos. Bár azért manapság elég sokféle mobiltartó állványt lehet vásárolni viszonylag olcsón, amik pont arra lettek kitalálva, hogy a telefont filmnézéshez, olvasáshoz, egyéb dolgokhoz, jelen esetben a játékhoz egyfajta TV-képernyő vagy monitorként tudd kényelmesen használni. Belerakod a tartóba, felrakod az asztalra, ha esetleg túl alacsonyan van, raksz alá egy-két üres dobozt vagy könyvet és már kész is. És így azért megoldható szerintem a normális pozícióban való játék. Amúgy lehet, hogy ez csak az újabb Sony telefonoknál és a DS4-nél van így, de ahogy én láttam videókon meg képeken, egyáltalán nem kell semmilyen kábel ahhoz, hogy a Sony telefonodat összehangold egy Sony kontrollerrel, simán megy bluetooth vezetéknélküli kapcsolatban is. Lehet, hogy rosszul tudom, személyesen nem tudtam kipróbálni ezt a dolgot, de én így láttam kábel nélkül az egészet. Amúgy való igaz, hogy nem ilyen játékok valók telefonokra, de azért rosszat biztos nem tesznek a készülékekkel. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 20. 07:56

dani.szentgali írta:de szerintem ahhoz még nagyon sokat kell aludni, hogy egy GTAV-nek legyen mobil portja. Szerintem még minimum 4-5 év
Én sem azt írtam, hogy a GTA V-nek holnapra mobilportja lesz.. Mivel 10. évforduló előtt biztos nem adják ki, ez még valóban legalább 4-5 év. :)
dani.szentgali írta:Amúgy való igaz, hogy nem ilyen játékok valók telefonokra, de azért rosszat biztos nem tesznek a készülékekkel
Hát, ha egész nap rajtuk lógsz, eléggé sanszosnak találom, hogy akár egy GTA III akár egy SA szépen "agyonhajt" ott belül néhány dolgot. Tönkremenni nem fog, ez egyértelmű...de hogy csökken a telefon élettartama (minimum az akksijé) az 100%.
Bár ennyi erővel semmit ne használjunk a telefonon, mert magától a használattól is csökken az élettartama... :D :D
Szimplán arra utaltam ezzel, hogy ha hosszú életű telefont akarsz, nem nyomod rajta nonstop valamelyik GTA részt.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 20. 08:23

A PS3 kontrollerhez sajnos kell kábel.

Amúgy ezek a játékok nagyon húzzák az akkut, meg forrósítják a telefont. Nem hinném, hogy ez jót tesz neki. Az előző telefonom nagyon sokat nyomtam a GTA 3-mat, és kevesebb, mint két év alatt megadta magát. Haverom a Mortal Kombatot nyomta ész nélkül, de neki csak az akku térdelt le. A mostani telefonom több, mint 3 éves de semmi baja nincs. Ezen csak kipróbálás szintjén játszottam a GTA-kal. Lehet csak a véletlen műve, de nekem nem tűnik egészségesnek, hogy forró a telefon, meg egy óra alatt lemerül játék közben.
Gyenge napok vannak...

realostew
Díler

Hozzászólás Szerző: realostew » 2017. 08. 20. 10:36

Lehet bluetooth-on ps3 kontrollert használni a mobiloddal. (Nem használok saját célra androidot egy ideje, szóval csak neten láttam pár megoldást rá)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 20. 11:42

De a párosításhoz kell kábel.
Gyenge napok vannak...

realostew
Díler

Hozzászólás Szerző: realostew » 2017. 08. 20. 23:38

Ahhoz kell de gondolom azt elég egyszer. Vagy az otg a probléma? :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 21. 05:15

Nem, az hogy nincs kábelem. :D
Gyenge napok vannak...

claude
Puding

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 08. 25. 18:34

Aki kitalálta, hogy a jogsihoz szükséges az, hogy a levegőben átforduljunk a kocsival, az kiküldeném a való életben, hogy ugrasson egy ilyet. :D Kb. 50 kísérlet után inkább kiléptem. Pedig anno, mikor játszottam mindig a repülő iskolát utáltam, de most valahogy megfordult.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára claude 2017. 08. 25. 18:44-kor.

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 25. 18:36

Ha jól emlékszem az érkezésre kell nagyon figyelni. A végén állj minél egyenesebben, párhuzamosan a rámpával.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 26. 08:49

Igen, az érkezés a lényeg.

Egyébként én dettó ugyanígy jártam: 5-8 éve a repülősulit sokkal nehezebbnek tartottam....de mikor utoljára kivittem a játékot, én is az autósiskola feladataival szenvedtem. Meg is lepődtem.
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

claude
Puding

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 08. 29. 17:23

Van ez a Da Nang Boys-os misszió, mikor fel kell menni a hajóra. Nem az úszkálós, reflektoros, hanem a második. Kijövök a vezérlő kabinból miután letudtam a "feladatot". Ott át kell mászni egy fém korláton, hogy beszélhessek a foglyokkal. A korlát folyamatosan MEGÖL engem :D. Felmászás közben azonnal lenullázódik az életem és Wasted. Ez már őrület, és nem is egyszer már többször egymás után, ilyet eddig csak egyszer tapasztaltam igaz akkor is mászás közben, mikor Sweet házánál a kosárlabda pálya mögötti betonfalra akartam felmászni a Micro SMG-ért.

Fingom sincs hogyan lehetne kijátszani ezt a bugot (ami elég frusztráló, mert a komplett küldetést végig kell csinálni, hogy megtudjam megszívat-e újra), ami korábban soha nem jelentkezett.

NikitaDragovich
Őrszem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 29. 17:48

Hát, erre a bugra sajnos nincs semmiféle megoldás. Ez egy nagyon gyakori bug, és semmit sem lehet ellene tenni. :( Ez amolyan halál a semmitől... Tessék, még videó is van erről az idegesítő bugról. :D
http://indavideo.hu/video/GTA_San_Andre ... a_semmitol
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 29. 18:07

Ilyesmi? :D

Kapcsold be a frame limitert a küldi közben. Sok bugot megszüntet, hátha neked is beválik. Sokaknak működött.

claude
Puding

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 08. 29. 18:45

Igen ez az, akkor én elég mázlista voltam eddig, mindig csak Sweet házánál találkoztam vele. :D

claude
Puding

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 08. 30. 12:38

Azért a méreteit és a részletességét dicséri, hogy évtizedes távlatból is találtam újdonságot benne: az egyik sivatagi falu mellett rábukkantam egy tökéletesen elrejtett alagútra. Annyira beleolvadt a környezetébe, nem csoda hogy eddig sose láttam, most is véletlenül szúrtam ki. Sok érték nincs benne, egy szem rendőrcsillag. :D

Válasz küldése