Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 29. 20:02

Akkor rosszul emlékeztek!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 29. 21:53

Ha nem fő küldetések, akkor mi? Nem a sztori része?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 29. 22:04

Azok tutira fő küldetések.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 30. 04:49

De ahhoz, hogy meg tudd csinálni az utolsó küldetés nem kellenek. Attól függ ki mit néz főküldetésnek. Ha azt hogy kell az utolsó küldetés befejezéséhez, akkor mellékküldetés. De ha azt, hogy hozzá tartozik a történethez, akkor főküldetés. De általában azokat szokták főküldetéstnek venni ami kell ahoz, hogy meg kapd a végefőcímet. Van egy GTA könyvem ott is a mellékküldetésekhez veszi.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 30. 12:00

A történethez tartozik, ezért vannak a fő küldetés. Az már más kérdés, hogy mi kella ahhoz, hogy elérhető legyen a Keep Your Hand Close. :) Másképp nézzük a dolgot.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 30. 12:16

Kiscserko írta:
1.Ami mindezt, és még egy csomó dolgot élvezetesebbé tesz, az az, hogy a kamera gyorsabban mozog. Itt gondolok például arra, amikor befordulsz egy sarkon, vagy csak oldalra fordulsz, akkor sokkal gyorsabban követi az embered tekintetét a kamera, mint a III-ban.
2.Ami rögtön feltűnt, hogy a grafikája már eléggé hajaz a SA-ra. Nagyon látszik, hogy grafika téren pont a III és a SA között helyezkedik el. Például az utcai lámpák SA, míg az autók tükröződése inkább III, viszont az autók törésmodellje ismét inkább SA. A karakterek kinézete SA, a karakteranimációk inkább III. És még sorolhatnám.
3.A zenei aláfestés egyszerűen briliáns! Minden számát imádtam, és sajnáltam, hogy azt a több, mint tíz számot kivették! Nagyon élveztem hallgatni a rádiót a VC-ben, egyszerűen bejön a stílus, amit becélzott.
4. Jó, hogy az autók nem pattognak úgy, mint a III-ban, az autós üldözések is élvezetesebbek lettek emiatt. Valamint pár apró fizikai dolog fejlődött. Ami viszont feltűnő baki, hogy akármilyen magasról leugrasz, ha teli az életed és a páncélod, simán túléled.
5.Első próbára Tommy Vercetti mozgása, és az összes ruhája nevetséges volt. Az animációhoz hozzá lehet szokni, hogy olyan nagyon furcsa, de néhány ruha még most is elég nevetséges. Főként a munkásruha, a golfruha, a bandaruha, és a rendőrruha meg nem illik rá.
6.Nagyon tetszik az egész 80-as évek hangulat a játékban. A játékba egy olyan pluszt adott, hogy az hihetetlen. Mindenhol megmutatkozott a hangulat, és nagyon átjött.
7.az elején mindenki szidja a hawaii inget, ami miatt aztán felvesz normális ruhákat.
8.A kis terület furcsa módon nem tűnt fel
9.A játék nem lett könnyű, viszont nem idegesítő. Ennek nagyon örülök Ezt eltalálták.
10.A bankrablásos küldetések a legjobbak voltak a játékban. Én így képzelem el az V-ben is. Lesz pár küldetés, ahol összehozzátok a csapatot(csak az V-ben te választhatnád meg az embereket) aztán egy "buli". És a végén gazdag emberként távoztok.
10. meglepődtem, hogy mégse az, mert ennek megvan a karja. Én meg meg voltam róla győződve, hogy a háborúban vesztette el a karját. Aztán ott volt az utolsó küldetés, amit adott, és minden tiszta lett.
11.Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, szerintem a második legjobb GTA, egy végigjátszást minimum megérdemel!
Nosza, eljött az idő, hogy valamelyest én is reagáljak a posztodra -bár kicsit megkésve- de hamarabb nem volt időm sajnos.
1. Igen, ettől nem is lesz olyan frusztráló a mozgás.
2.Ezt sosem figyeltem meg. Számomra a grafika mindig is az SA és a III közötti lesz. Bár most hogy mondod, a karakterek tényleg egyértelműen SA-beliek. Elég csak megnézni a "lapátkezeket" ... :D
3.Igen, egyetértek.
4. Hát nem tudom.. Talán nem pattognak annyira, de még most is művelnek érdekes dolgokat a autók. Bár mindenképpen fejlődött a fizikájuk, ez kétségtelen. Én az autós üldözéseket nem minden esetben szerettem pl mikor a dagi csávót le kellett gyűrni, akkor különösen görcsbe volt a gyomrom, mert én azzal megszenvedtem. Azért ő mégiscsak Sabre GT-vel volt, és az egész küldi úgy volt összerakva, hogy simán nekimehettél akárminek ami hírtelen feltűnt az úton. xD De aztán sok próbálkozás után megszoktam, és sikerült. Az ugrós dolgot még nem tapasztaltam. Azt tudom, hogy a VC-ben még mindig könnyebben hal meg a karakter, mint az SA-ban. (legalábbis én úgy vettem észre)
5. Az a mozgás... :lol: Ne is mond. Én főleg azon nevettem, hogy mikor oldalra akartam vele menne, akkor csak kifordította a lábait, és úgy lépkedett/futott. Tényleg nevetséges. De hát, egyben jópofa is volt. :) Nekem a ruhák közül az összes tetszett. Igazán ötletesek. (meg persze néhány tényleg gagyin néz ki, De hát le lehet váltani.)
6. Engem is leginkább ez fogott meg. Valami olyan dolog...ami csak királyabbá teszi a játékot.
7. Hát... Szerintem az a hawaii inges szerkó a "legnormálisabb" és az is passzol a legjobban Miami-hoz. A másik kedvenc szerkóm a szürke pólós felszerelés. A többit nem nagyon hordtam.
8. Több játék után majd fel fog tűnni. Először nekem sem tűnt fel, de aztán kiakasztás után, és több órányai belemélyülés után feltűnt, hogy igenis kicsi a térkép, viszont amilyen élvezet nyújt a játék, nem igazán jelentős.
9. Szerintem is ott van valahol a III és a IV között nehézségben.(mivel az SA-t nem vittem végig kód nélkül, és igazából a VC-t sem még, így nem tudok pontosan mihez viszonyítani rendesen, de így nekem ez a kettő közé sorolható) Vannak benne nehézségek, de nem olyan sok mint a III-ban, hogy minden 2. küldi után elmegy a kedved a játéktól mert nem lehet megcsinálni. (Persze ez inkább már csak a vége felé jellemző a játékra)
10. Itt még azért volt karja, mert a VC hamarabb játszódik mint a III. Azért zavarosabb néhány dolog.
11. Nekem is a második favoritom. Első sosem lesz, mert a IV-et azért jóval jobbnak tartom, de a második helye is eléggé be van biztosítva. Majd még az V-től függ hogy meg is marad-e ez a hely.
Meg nagyon élvezetes volt a Love Fist limuzinos küldetése.
Hát, azokat is külön szerettem :D Egyik kedvenc küldijeim voltak a játékban. Azzal sokat szerencsétlenkedtem én is elsőre... :) Aztán második végigjátszásnál már nem volt túl nehéz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 30. 17:11

Csak azért lepődtem meg azon, hogy van karja, mert meg voltam róla győződve, hogy háborúban vesztette el, és már a VC is a háború után volt, meg a III-hoz képest brutálisan megfiatalították.
Nekem a kedvenc ruhám benne a lila öltöny volt. A GTA karaktereim mindig öltönnyel kötnek ki, így van ez Tommynál, Carlnál és Nikonál is. Michaelen nem kell majd sokat változtatni, Franklinre rádobok egy öltönyt, viszont Trevort nem alázom meg vele :D Hülyén nézne ki Trevor öltönyben.
Lehet, hogy később feltűnne, ha többet játszanék vele, de az nem most lesz. Már átálltam a SA kijátszására. És már LS-hoz képest is pöttöm VC, de nem zavaró szerintem. Ha lenne benne egy vadászgép már talán hiányolnám a repülési távolságot. Még a SA-ban is kevés volt, hogy felszálltam egy nagyobb géppel, és már le is kellett szállnom a másik reptéren.
A IV eddig kedvenc, szerintem ez Szeptemberig nem is változik meg.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 30. 17:53

Phil valóban azt mondta a GTA3-ban, hogy a háborúban vesztette el a karját, de a Vice City-ben derül ki, hogy valójában hogyan.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 05. 15:24

http://9gag.com/gag/aqm4DzQ :D
A játék elején ez még bizony előfordul.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 05. 15:28

Luszie írta:http://9gag.com/gag/aqm4DzQ :D
A játék elején ez még bizony előfordul.
Az biztos! :D Bár a GTAV-ben már nem kell emiatt aggódnunk, bárhova mehetünk már a sztori elején is, viszont lehet, hogy cserébe a zsaruk már egy ember megtámadásáért is körözni fognak. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 05. 16:12

Én biztos vagyok benne hogy a körözési szintet könnyebb lesz majd elérni. Jobban résen lesznek mint az eddigi részekben. Pl jó volt hogy már a IV-ben nem kellett hogy feltétlen zsaru legyen a közelben mert a járókelők is felhívhatták őket.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NiOcSa
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 07. 04. 10:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NiOcSa » 2013. 07. 04. 10:47

Háát én erről a version ról sokat tudnék mesélni. Ez volt az első komolyabb játékom akkor kezdtem el vele játszani mikor kijött a PC s verzio akkor abban az időben ez rohadt menő játék volt :D (2003) 12 éves vagyok és kb. 3-4 évesen kezdtem vele játszani de emlékszem kisoviban a haverokkal már arról beszéltünk hogy melyik a kedven küldetésünk :D hát igen azok voltak a szépidők... ;) Akkor még álmodni sem mertünk olyanokról mint a San Andreas... nekem a Vice City mappja nagyon rohadtul tetszik gyönyörű pálmafás mapp szép világos meg minden... A GTA 3 is régebben a kedvenceim közé tartozott csak az azért nemnagyon tetszett mert az égbolt is tiszta sötét... Az uncsitesóm azthazudta hogy azért mert állandóan éjjel van x'D na mind1... De már vagy 20 szor majdnem kijátszottam... képzeljétek ez idő alatt még nem játszottam végig :'( A Demolition Man nél megakadtam a többit mind végigvittem.... Ez az 1 bánatom van.... Ez a két játék eddig minden gépemen rajta volt Vice City GTA III. Mindenkinek csak ajállani tudom.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 04. 10:52

Úristen!!!
3-4 évesen erről beszéltetek?? Aztak*rva milyen gyerekkorod lehetett neked?(már bocs)
Én 15 vagyok, de mi az oviban a Hupikék Törpikékről, meg a Micimackóról, nem a GTA-ról. Úristen! :(
Szerk: Amúgy ha 12 éves vagy és 2003-ban elkezdtél vele játszani és ÚRISTEN, hagyjuk is!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 07. 04. 10:54

Én 14 vagyok, és csak 10-11 évesen láttam először GTA-t barátomnál.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 04. 10:55

Kemény. Bár három négy évesen nem hiszem, hogy nagyon megértetted volna a történetet. Hát, annyira nem hangzik hihetően.
Guess who's back!

Válasz küldése