Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 04. 10:57

Én azt hiszem 8 évesen kaptam meg a GTAIII-at, egyszer kipróbáltam és 2 évet porosodott a szekrényben, amikor 10-11 évesen elővettem és megtetszett azóta vagyok "GTA Mániás".:D

Avatar
NiOcSa
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 07. 04. 10:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NiOcSa » 2013. 07. 04. 12:43

Luszie írta:A best az nekem is a K-rose volt. :) Az esetek 90%-ában az ment a rádióban nálam, és persze hogy akkor jött a legjobb szám mikor mondjuk odaértem ahova akartam, vagy leestem a motorról, stb... :D
Hát őszintén szólva, én az SA-s rádióállomásokat jobban szerettem mint a VC-seket de a VC-ben is rengeteg jó szám volt.
Nálam a statisztikában az van a K-Rose nál hogy legjobban utált csatorna az én kedvence a saját zene xD a Radio Los Santos (azonbelül Ice Cube zenéji amiket általában Ryder halgat) a másik kedvencem a Bounce FM

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 04. 13:00

Elméleti kérdés: Miért a Vice City társalgóban?
Guess who's back!

Avatar
NiOcSa
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 07. 04. 10:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NiOcSa » 2013. 07. 04. 13:05

NoxiousEnterprise írta:Elméleti kérdés: Miért a Vice City társalgóban?
Azért mert ahogy olvastam a fórumot elég sokminden van szóval...
NoxiousEnterprise írta:Kemény. Bár három négy évesen nem hiszem, hogy nagyon megértetted volna a történetet. Hát, annyira nem hangzik hihetően.
Háát igen nemnagyon tudtam miről van szó...
Dave írta:Úristen!!!
3-4 évesen erről beszéltetek?? Aztak*rva milyen gyerekkorod lehetett neked?(már bocs)
Én 15 vagyok, de mi az oviban a Hupikék Törpikékről, meg a Micimackóról, nem a GTA-ról. Úristen! :(
Szerk: Amúgy ha 12 éves vagy és 2003-ban elkezdtél vele játszani és ÚRISTEN, hagyjuk is!
Ez azért történt mert annakideén az unokatesóm kb 8-9 éves volt és én mindig a tatámnál voltam és ő telepítette az ő gépére a Vice City -t és mikor egyszer ő is ott volt láttam hogy játsza és odaadta hogy kipróbáljam és ez lett a vége... De emlékszem oviban milyen jókat dumáltunk a haverokkal mostmár persze mindenki a GTA IV t tolja én meg kb. múlt héten kezdtem el a San Andreas-t annyira ragaszkodok a Vice City hez...
Ja és Phil ő volt az eggyik kedvenc karakterem főleg miután kivitted küldetéseit és ott nála lehet venni eggy olyan fegyvert amit semmilyen cheat el nem lehet elérni amiben az intro -ban kinyírják a bandát :D

Ja és hogy ne rakjak ki még eggy postot nem tudja valaki hogy hol lehet letölteni az eredeti GTA3.img t? mert van egy pár modom amiket meguntam és vissza szeretném állítani eredetire... Meg volt valami modom ami a Deluxo (delorien) t írja felül és kicseréltem vagy mi lett és most úgy néz ki mint eredetileg csak 2 színe van fehér és a változó...

mondjuk ez a Phil es ügy nemtom hogy jön ide :D Csak szép élményeim vannak a Vice City vel... :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne írj több hozzászólást egymás után! - Rockstar69

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 07. 04. 14:22

NiOcSa írta:
NoxiousEnterprise írta:Elméleti kérdés: Miért a Vice City társalgóban?
Azért mert ahogy olvastam a fórumot elég sokminden van szóval...
Attól még rendet kell tartani...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 04. 14:26

NiOcSa írta:3-4 évesen kezdtem vele játszani de emlékszem kisoviban a haverokkal már arról beszéltünk hogy melyik a kedven küldetésünk :D hát igen azok voltak a szépidők... ;)
Bocs de ezt nem veszem be. :D 3-4 évesen még haverjai is alig vannak az embernek xd nemhogy még ott a küldikről beszélgessetek. xd
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 04. 14:51

Az én húgom most lett 3 éves júniusban. Azt se tudja még mi az a számítógép és úgy szépen értelmesen, folyékonyan beszélni is alig tanult meg.

TUTTI NEM a GTA-val foglalkoztál 3 évesen..:D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 04. 15:01

Az adatlapod alapján 11 éves, vagy, de Te 12-nek mondod magad. Legyen úgy... 2 évesen, Te hogy a bánatba játszhattál a Vice City-vel? A szüleid engedték? Nem okozott ez benned semmi féle degenerációt? Én kb 6 éves korom óta játszok, de akkor még csak Driver-eztem meg Medal of Honor-oztam. Ezekben a játékokban nincs olyan szintű brutalitás, mint a Vice City-ben. Nem óvodásoknak való a GTA!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 04. 19:25

pff... Én 6 évesen még nintendo 64-eztem... :D Most akkor én vagyok a gáz? :\

Talán a legdurvább játékom ilyen idősen néhány RTS játék volt. PL Age of Empires vagy Horde
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 07. 06. 16:59

3-4 évesen gépem se volt, de én 6-7 évesen játszottam először Vice City-t, de azért egy 4 éves gyereknek van annyi agya hogy tudja hogyan kell ugrani(space) meg egeret kattintani. :S
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 06. 17:20

lackoka írta:3-4 évesen gépem se volt, de én 6-7 évesen játszottam először Vice City-t, de azért egy 4 éves gyereknek van annyi agya hogy tudja hogyan kell ugrani(space) meg egeret kattintani. :S
Ebben teljesen igazad van, csak egy hiba van benne, ez régen volt, most meg minden gyerek az okos telefonok és számítógépek/konzolok világában nő fel(ez sem teljesen igaz).
És ezt én nagyon jól is tudom, az én 4 éves unokatesóm(lány) úgy kezeli a gépet, belépsz neki egy játékoldalra, kiválasztja magának a megfelelő játékot és úgy kezeli a játékot mint egy 15-20 éves ember és ez sajnos nagy baj, elhiszem, hogy haladni kell a korral, csak nem egy 3-4 éves gyereknek, ők csak legyenek el az autókkal és a barbiekkal.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 06. 18:10

lackoka írta: azért egy 4 éves gyereknek van annyi agya hogy tudja hogyan kell ugrani(space) meg egeret kattintani.
Az biztos hogy tud nyomkodni néhány féle gombot, de biztos nem fogja fel hogy a játék miről szól. Sok ember 3-4 évesen még olvasni sem tud magyarul, angolul meg végképp nem. :D Szóval nem értem hogyan lehetne olyan dologról beszélni amit még fel sem fog ilyen korban?! Értem én hogy "ha lúd akkor legyen kövér" de azért ez elég átlátszó kamu volt.
Nem érdekes.. hagyjuk. Attól ez még egy pazar játék marad. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 06. 19:26

3-4 évesen én max valami ugra-bugrálós mozgás érzékelős hülyeséget adnék a gyerekemnek...
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 06. 20:01

Rockstar69 írta:3-4 évesen én max valami ugra-bugrálós mozgás érzékelős hülyeséget adnék a gyerekemnek...
Mario mindörökké.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 07. 07. 15:23

Emlékszem, hogy 4 évesen én a Wolf 3D-vel játszottam. Mondhatjátok hogy elég gáz dolog, de igazából semmit nem fogtam fel belőle xD Nem játszottam vele sohase túl sokat, inkább Knights and Merchantoztam, és Captain Clawoztam.

A GTA-t 8 évesen próbáltam ki, a Vice Cityt, aztán 12 évesen kezdtem el vele megint játszani. Valahogy nem volt kedvem vele 4 éven keresztül játszani.
It's time for the Lance Vance Dance!

Válasz küldése