Általános társalgó

Társalgások az első külsőnézetes GTA játékról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 01. 18. 18:47

Nincs ilyen, hiteles forrásból kell játékozódni. :)

Az V-ben van olyan szektás küldetés, amikor 5 mérföldet kell a sivatagban sétálgatni. Hát, ha a big foot-ot nem is, a "nagy igazságot" ott meg lehet találni. :)

A DE platinák könnyűek, de nem hinném, hogy élveznéd őket, mert mindháromban sok a drill.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2024. 01. 18. 22:25

"Ja, azt én is olvastam, hogy SA-ba bekerült olyan trófea, hogy 24 órán keresztül járkálj a vidéken a Bigfoot után kutatva azon a helyen, amelyen a térkép formája is egy nagy láb és ahol anno sokan - köztük haverommal én is - órákon át kerestük a Bigfootot."

Az csak egy SocialClub jutalom, és játékbeli nap, tehát csak 24 perc, meg nem pont azon a helyen kell lenni, csak simán vidéken. Amúgy tényleg nem nehéz a platina, inkább időigényes.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 01. 19. 10:05

Egyébként szerintem a social club jutalmakat és a trófeákat össze lehetne hangolni 100%-ban.
Az SA eredeti kiadásánál pl volt "metrosexual" trófea, ami social club jutalom is, de a DE-ből kivették - de mint social club achit, megint megadta. Több ilyen is volt, csak ez kifejezetten megmaradt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2024. 02. 28. 17:13

Rockstar69 írta:
2024. 01. 18. 22:25
"Ja, azt én is olvastam, hogy SA-ba bekerült olyan trófea, hogy 24 órán keresztül járkálj a vidéken a Bigfoot után kutatva azon a helyen, amelyen a térkép formája is egy nagy láb és ahol anno sokan - köztük haverommal én is - órákon át kerestük a Bigfootot."

Az csak egy SocialClub jutalom, és játékbeli nap, tehát csak 24 perc, meg nem pont azon a helyen kell lenni, csak simán vidéken. Amúgy tényleg nem nehéz a platina, inkább időigényes.
Ja értem, akkor itt van a kutya elásva, minden bizonnyal egy SC jutalommal kevertem össze a trófeát, mégpedig azzal, amiben 24 percen keresztül nem szabad semmilyen törvényvbe ütköző cselekedetet végrehajtani, utóbbi egy tényleges trófea, míg előbbi pusztán csak egy SC jutalom. Szóval benéztem, de köszi hogy segítettetek tisztázni! :) Így már világos a dolog! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése