Segítség

Társalgások az első külsőnézetes GTA játékról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 03. 05. 18:17

Elakadtál a játék során? Esetleg programhibába ütköztél? Mi segítünk.

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2010. 07. 11. 19:41

Tudok kapni egy leírást esetleg arról, hogyan lehet NORMÁLISAN járművet tölteni a GTAIIIba? Egy program+használat stb....
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 07. 12. 13:40

http://www.thegtaplace.com/downloads/f41-img-tool-1-3

Innen töltsd le az IMG Tool v1.3-at. Készíts másolatot a gta3.img fájlról, ami a játék könyvtárában van. Ha jól emlékszem a data mappában. Aztán az eredetit nyisd meg a programmal, majd keresd ki az autó nevét. Van benne kereső is, de BC sorrendben van. Először az azonos nevű .dff fájlt írd felül úgy, h rákattintasz a nevére a programban, aztán a Command-nál rámész a Replaye-re és kikeresed az autónak ezt a nevű fájlját és felülírod vele. Aztán jöhet a .txd fájl is ugyan így. Ha más autót akarsz lecserélni vele próbálj kigondolni egy hasonló teljesítményűt, az ajtók száma stimmeljen. Átnevezed a fájlt a lecserélésre alkalmas autó nevére. Ez lehet, h rövidítés, de megtalálod az IMGTool-lal. Nem hagyhatsz két ugyan olyan nevű és formátumú fájlt az img fájban, ezért kell a Replace-re menned.

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2010. 07. 12. 14:46

Kösziiii bár, nem autóra akarom lecserélni hanem motorra :)
Íme: http://gta.net.pl/002002,downloadcat.html

Szerkesztés: Most látom, hogy ezt lehet telepíteni is...Méghozzá úgy mint egy programot, és a Diablo S. helyére teszi be...Mellesleg miután (nem Img Tools-al tettem bele) lecserélődött, és visszamásolom a MÁsolat.GTA3IMG-t akkor mindenképpen vissza fog térni az eredeti Diablo S. ?
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 07. 12. 20:38

A másolat csak biztonsági mentés, mert ha vmi nem jó akkor újra kell telepítened a játékot.

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2010. 07. 13. 14:31

Hát igen...A legrosszabb történt ami csak bekövetkezhetett X(
Beletöltöttem a játékba a motort, elindultam a legközelebbi ,,lelőhelyre>egy parkolóhoz, de ha megközelítem a járművet, a játék automatikusan leáll...
Mondjuk az u betű a motor és a ~ az odáig vezető út, utak.
~~~~~~~||~~U~~||~~~~~
A || jelzi azt a sávot, amit ha átlépek, a játék lefagy , és kidob, majd visszavált a gépem 600×800 as felbontásra...Többször is kipróbáltam, és mindig ez történt...
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 08. 29. 09:54

Sziasztok. Ma megpróbáltam belépni játékba, sikerült is, és megváltoztattam felbontást....és itt jött a bibi, hogy nem figyeltem, és olyanra állítottam amire nem kellett volna, és ebbe a játékba még nincs benne az hogy 30 mp múlva visszaállítódik...kiléptem, újratelepítettem, az se segített, próbáltam 640x480-ban futtatni, az se volt jó, szóval ha megoldást nem is, azt le tudnátok írni, hogy a menüben mikor hányadik gombra kell rámenni hogy bejussak grafika beállításokba, azon belül is felbontáshoz? Még szerencse hogy a menü ad ki hangot....
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 08. 30. 08:14

Előszöris nem baj, ha nem beszélgetnek a topikban, ha írsz akkor válaszolnak. Csak annyit kell tenned, hogy a Dokumentumokban a GTA3 User Files-ban törlöd a gta.set fájlt.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 08. 30. 08:53

Visali írta:Előszöris nem baj, ha nem beszélgetnek a topikban, ha írsz akkor válaszolnak. Csak annyit kell tenned, hogy a Dokumentumokban a GTA3 User Files-ban törlöd a gta.set fájlt.
Csak ennyi lett volna? Köszönöm :) és a másik topikból ha lehet valahogy akkor kitörlöm a hsz-t :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2011. 10. 27. 18:10

Üdv emberek, van egy nagy gondom. Régebben megpróbáltam kijátszani a GTA3 -at is, hogy semmi se maradjon ki, de mikor 86% -nál tartottam, kiírtam a mentéseket, hogy ne vesszenek el. Idő közben új gépem lett, és elkallódtak a mentéseim is. . . Most nekifogtam megint, és már 92% -nál járok, Mindössze a Mentős,Tűzoltós,Taxis és Rendőr küldetések maradtak hátra. A bandák ellehetetlenítik a küldetést. nem bírom megcsinálni, mert állandóan felrobbantanak, szóval a kérésem a következő lenne: (utána olvastam itt az oldalon) Mivel nem szeretném újra kezdeni a játékot nem tudná e nekem valaki azt megcsinálni, hogy ennek a 4 járműnek átírná a sebezhetőségét valami giga-mega-szuperre ? (vagy teljesen sebezhetetlenre ) Én sajnos nem értek hozzá, viszont tudom, hogy egy bizonyos fájlba kell belenyúlkálni (talán .txt.. ?) Ha valaki tud, kérem, segítsen!
Bocsánat a hosszas körítésért, csak szerettem volna ha tudjátok nem csak heccből kérek ilyesmit, előre is köszönöm!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 27. 18:39

a tűzoltósnál nyomogasd az F1-et és rögtön nyersz!A többit viszonylag biztonságos zónában csináld, vagy ha meglátsz egy bankdatagot, üsd el.És a rendőrösnél menj tankal
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 10. 27. 18:52

Igen...igazából Portland a legveszélyesebb. Staunton Islandon a legérdemesebb csinálni a taxizást és a mentőzést. A másik kettőt mind a 3 szigeten kell, ezért igen használd azt a módszert, amit Cube Head irt (én is ugy csinaltam, csak a tank beszerzése kicsit körülményes, de nem lehetetlen), ha viszont a tank lassúnak bizonyul Shoreside Vale-ban (a másik két szigeten sima ügy), akkor fogj egy rendőrautót és ha meglátod a célpontot, akkor nyomj kétszer Esc-et és akkor ki fog szállni a célpont az autójából, igy már könnyű megölni. Na ez is hosszúra sikerült xD
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 27. 19:36

tényleg, ezt is mondani akartam :)
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2011. 10. 27. 20:34

Srácok . . . Én nem is tudom mit mondjak . . . Köszönöm! :D Mikor olvastam az F1 -es megoldást kb az futott végig az agyamon hogy "wtf" de bevált, és az Esc -es megoldást is köszönöm, beváltak, egyszerűen hihetetlenek vagytok!! Nem számítottam rá, hogy ilyen hatalmas segítséget kapok! Ha további problémáim vannak most már tudom, hogy ide bátran fordulhatok (bár ha még ezek után kínjaim lesznek akkor ott mát baj lesz :,D ) Éppen most szereztem meg a lángszórót :D Szóval Big THX Srácok! :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 28. 07:58

GeriKun írta:Srácok . . . Én nem is tudom mit mondjak . . . Köszönöm! :D Mikor olvastam az F1 -es megoldást kb az futott végig az agyamon hogy "wtf" de bevált, és az Esc -es megoldást is köszönöm, beváltak, egyszerűen hihetetlenek vagytok!! Nem számítottam rá, hogy ilyen hatalmas segítséget kapok! Ha további problémáim vannak most már tudom, hogy ide bátran fordulhatok (bár ha még ezek után kínjaim lesznek akkor ott mát baj lesz :,D ) Éppen most szereztem meg a lángszórót :D Szóval Big THX Srácok! :D
Ugyan:) szívesen segítünk:)
It's time for the Lance Vance Dance!

Válasz küldése