PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 06. 13:02

Mi hipernetet akartunk venni, csak ide már nem jutott a térerőből. :D De mikor néha eljutott egy kicsi, akkor egész jó volt!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 13:04

Nekem nem csoda 120 MB/s-es hipernet, csak legyen folyamatos és ne akadozzon 5 percenként... Meg az is jó ha korlátlan... :D Alig töltök le valamit, annak is 90%-a youtube videó meg pár weblap...

Amúgy nyomtam PÜ-t majd válaszolj rá légyszi :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 06. 13:05

De neked miért nem kábeles neted van?
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 13:08

Mert albérlet(szerűségben) vagyok pesten a suli miatt és a főbérlő asszonyságnak nem tetszett mikor benyögtem neki, hogy a TV előfizuhoz basszunk már egy netet is..-.- Mert mi van ha elköltözöm mit kezdjen ő a nettel meg stb..-.- (öregasszony)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 06. 13:21

Ja értem. Az nem valami jó. Nálunk simán nincs kábeles net, szóval nem sokat kellett ezen gondolkodni.
Gyenge napok vannak...

Iksz

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 06. 21:41

nálunk sincs sajnos. nem rég írtam maileket akinek csak tudtam a témában, t-mobile, stb, persze az lett a vége, hogy a közeljövőben nem lesz fejlesztés. ezen megintcsak nem csodálkozom, hiszen magyarországon lakom, annak is egy még szarabb helyén. ami elég gáz, hogy a balaton parton ( !!!!!!!! ) nem elérhető vezetékes internet hozzáférés.

kicsit más kérdés: régebbi tv-re hogy működik a ps kötése? próbáltam én mindenhogy, de se kép se hang. ugye amit adtak átváltó a ps-hez, azt használtam és ment a régi tv hátuljába. de semmi, mikor bekapcsoltam.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 21:42

egészen pontosan mit jelent az hogy régebbi tv-re? és AV component kábellel próbálkozol?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Iksz

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 06. 21:52

realostew írta:egészen pontosan mit jelent az hogy régebbi tv-re? és AV component kábellel próbálkozol?
Samsung...holnap ha kell körbefotozhatom. és igen, azt hiszem az a kábel. ugye nekem elsőre mint új konzolos, az volt érdekes, mikor a modern HD tv-re rákötöttem hirtelen a 3-as színes dugaszokat, és csak később dugtam a HDMI csatlakozoval...nah akkor néztem nagyot...hogy úristen, ez valójában így néz ki...

de 24/24 órában nem ülhetek a nappaliban.... ;)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 21:56

áhááá! Akkor az lesz a baj, hogy mikor legutóbb HD tv-n toltad, akkor át állítottad HD-ra a kimenetet, de akkor ugye hiába kötöd össze a SD TV-vel nem látsz valóban semmit.

Megoldás-> mikor kival kapcsolva a PS nyomd meg hosszan a bekapcs gombot. Amíg nem pittyeg. Ezután tuti működni fog. (Az alaphelyzetbe rakja a beállításokat, úgyhogy mindent alapértelmezettként fogsz látni újra, de törölni semmit nem töröl, ne ijedj meg.) Ezt csak úgy tudod elkerülni, hogy mikor legközelebb HD-ba tolod, akkor mielőtt visszapakolsz a szobádba, akkor kikapcsolás előtt visszaállítod SD-re a képkimenetet
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Iksz

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 06. 21:59

na igen erre gondoltam énis valahol, köszi , hogy lelőtted a poént :)
amúgy ezaz, én próbáltam visszaállítani, de visszakapcsolt hdmi-re mindenhogy.
és ezt nem tudtam, de lassan lassan mindent megtanulok, köszönöm szépen :) lehet még gyorsan kiprobálom :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 22:02

Nem akartam lelőni semmilyen poént, csak segíteni szándékoztam volna, sajnálom ha magadnak akartad kitapasztalni. Azért remélem segítettem. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Iksz

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 06. 22:17

ne hogy félre értsd nem ezt akartam kihozni belőle :) nagyon szépen szuperál, csak 2.ra ment, mert távírányitón is át kellett váltani. 4:3 kép tök rendbe, nincs levágva semmi, gta-nal is optimalizálja várhatóan ?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 06. 22:47

Na örülök, hogy működik. Gondolom a GTA-nál is így lesz, ezt már nem tudhatom. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 06. 22:54

realostew írta:áhááá! Akkor az lesz a baj, hogy mikor legutóbb HD tv-n toltad, akkor át állítottad HD-ra a kimenetet, de akkor ugye hiába kötöd össze a SD TV-vel nem látsz valóban semmit.

Megoldás-> mikor kival kapcsolva a PS nyomd meg hosszan a bekapcs gombot. Amíg nem pittyeg. Ezután tuti működni fog. (Az alaphelyzetbe rakja a beállításokat, úgyhogy mindent alapértelmezettként fogsz látni újra, de törölni semmit nem töröl, ne ijedj meg.) Ezt csak úgy tudod elkerülni, hogy mikor legközelebb HD-ba tolod, akkor mielőtt visszapakolsz a szobádba, akkor kikapcsolás előtt visszaállítod SD-re a képkimenetet
Na, köszi! Szerintem ennek még én is hasznát fogom venni. :roll:

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 07. 00:51

Visali írta:
realostew írta:áhááá! Akkor az lesz a baj, hogy mikor legutóbb HD tv-n toltad, akkor át állítottad HD-ra a kimenetet, de akkor ugye hiába kötöd össze a SD TV-vel nem látsz valóban semmit.

Megoldás-> mikor kival kapcsolva a PS nyomd meg hosszan a bekapcs gombot. Amíg nem pittyeg. Ezután tuti működni fog. (Az alaphelyzetbe rakja a beállításokat, úgyhogy mindent alapértelmezettként fogsz látni újra, de törölni semmit nem töröl, ne ijedj meg.) Ezt csak úgy tudod elkerülni, hogy mikor legközelebb HD-ba tolod, akkor mielőtt visszapakolsz a szobádba, akkor kikapcsolás előtt visszaállítod SD-re a képkimenetet
Na, köszi! Szerintem ennek még én is hasznát fogom venni. :roll:
Annyi baj legyen. :) Örülök, hogy segíthettem rajtatok.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése