Konzol

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 17. 11:34

Luszie írta:http://kepfeltoltes.hu/view/130317/6815 ... es.hu_.jpg
Micsoda paradoxon... :D Ötletes.
Ez tényleg nagyon beteg! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 24. 19:01

Május 21.-én mutatkozik be az új generációs Xbox.
http://m.gamekapocs.hu/kommentek/hir/34135

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 24. 19:40

Dave írta:Május 21.-én mutatkozik be az új generációs Xbox.
http://m.gamekapocs.hu/kommentek/hir/34135
Na, gondolom annak is hasonló lesz a marketingje, mint amilyen a PS4-é is volt: bemutatnak néhány játékot, megmutatják a kontrollert (és itt talán a gépet is), nagyjából közlik a gép fontosabb adottságait, újításait, képességeit, bemutatják a fejlesztőket, akik mondanak néhány dolgot a nextgen xbox játékok terveiről, talán itt bejelentik a hivatalos megjelenési dátumot is és kb ennyi.

Engem annyira nem izgat egyik nextgen sem, mert biztos azok is méregdrágák lesznek, ahogy az elődeik is azok voltak közvetlenül a megjelenésük után, így szinte biztos, hogy nem lenne pénzem egyikre sem. De engem alapból sem érdekel különösen, hogy a PS4-en bemutatott játékok első ránézésre grafikában alig jobbak a 3 játékainál, nemhogy legalább akkora különbség lenne köztük, mint amekkora a PS3 és PS2 játékok, vagy a sima xbox és a 360 játékok között volt anno a generációváltásnál. Senki ne értsen félre, nem akarom ilyen korán leírni a nextgeneket, csak egy száraz tényt rögzítek, mert szerintem ezt szinte mindenki látja és valamely szinten egyetért velem, ha meg nem, akkor szívesen meghallgatok más véleményt is ezzel kapcsolatban. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 24. 19:44

Nincs más vélemény. Igazad van.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 24. 19:46

Pontosan Dani és Kiscserko kollégáim! :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 26. 09:49

dani.szentgali írta:
Dave írta:Május 21.-én mutatkozik be az új generációs Xbox.
http://m.gamekapocs.hu/kommentek/hir/34135
Na, gondolom annak is hasonló lesz a marketingje, mint amilyen a PS4-é is volt: bemutatnak néhány játékot, megmutatják a kontrollert (és itt talán a gépet is), nagyjából közlik a gép fontosabb adottságait, újításait, képességeit, bemutatják a fejlesztőket, akik mondanak néhány dolgot a nextgen xbox játékok terveiről, talán itt bejelentik a hivatalos megjelenési dátumot is és kb ennyi.

Engem annyira nem izgat egyik nextgen sem, mert biztos azok is méregdrágák lesznek, ahogy az elődeik is azok voltak közvetlenül a megjelenésük után, így szinte biztos, hogy nem lenne pénzem egyikre sem. De engem alapból sem érdekel különösen, hogy a PS4-en bemutatott játékok első ránézésre grafikában alig jobbak a 3 játékainál, nemhogy legalább akkora különbség lenne köztük, mint amekkora a PS3 és PS2 játékok, vagy a sima xbox és a 360 játékok között volt anno a generációváltásnál. Senki ne értsen félre, nem akarom ilyen korán leírni a nextgeneket, csak egy száraz tényt rögzítek, mert szerintem ezt szinte mindenki látja és valamely szinten egyetért velem, ha meg nem, akkor szívesen meghallgatok más véleményt is ezzel kapcsolatban. ;)
Miért mit szeretnél még egy nextgen bemutatótól, hogy ingyen szórjanak szét mindenkinek egy példányt belőle?:D Valamivel nyomni kell a promót, hogy eltudják majd adni, ezt persze azzal érik el, hogy bemutatják, hogy milyen fasza gépet dobtak össze és milyen exluzívak várhatóak rá.

Az árproblémáddal teljesen egyet értek, de nem is éri meg megvenni szerintem az első szériákat mert kitudja milyen problémák jönnek elő bennük aktív használattal (3 piros led :roll: nem akarok utalgatni:D).

A grafikai véleményeddel nem értek egyet, mert igaz hogy a ps meetingen nem láttunk olyan nagyon nagy újításokat, csak kisebbeket, de azért azóta egyes fejlesztőknek már jött ki videójuk arról, hogy a nextgenre szánt grafikai motorjuk miket fog majd nyújtani. Na azok már a leesik az ember álla kategória.

Nem kötekedésből, csak nem egyetértésből:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 26. 13:19

realostew írta:
dani.szentgali írta:
Dave írta:Május 21.-én mutatkozik be az új generációs Xbox.
http://m.gamekapocs.hu/kommentek/hir/34135
Na, gondolom annak is hasonló lesz a marketingje, mint amilyen a PS4-é is volt: bemutatnak néhány játékot, megmutatják a kontrollert (és itt talán a gépet is), nagyjából közlik a gép fontosabb adottságait, újításait, képességeit, bemutatják a fejlesztőket, akik mondanak néhány dolgot a nextgen xbox játékok terveiről, talán itt bejelentik a hivatalos megjelenési dátumot is és kb ennyi.

Engem annyira nem izgat egyik nextgen sem, mert biztos azok is méregdrágák lesznek, ahogy az elődeik is azok voltak közvetlenül a megjelenésük után, így szinte biztos, hogy nem lenne pénzem egyikre sem. De engem alapból sem érdekel különösen, hogy a PS4-en bemutatott játékok első ránézésre grafikában alig jobbak a 3 játékainál, nemhogy legalább akkora különbség lenne köztük, mint amekkora a PS3 és PS2 játékok, vagy a sima xbox és a 360 játékok között volt anno a generációváltásnál. Senki ne értsen félre, nem akarom ilyen korán leírni a nextgeneket, csak egy száraz tényt rögzítek, mert szerintem ezt szinte mindenki látja és valamely szinten egyetért velem, ha meg nem, akkor szívesen meghallgatok más véleményt is ezzel kapcsolatban. ;)
Miért mit szeretnél még egy nextgen bemutatótól, hogy ingyen szórjanak szét mindenkinek egy példányt belőle?:D Valamivel nyomni kell a promót, hogy eltudják majd adni, ezt persze azzal érik el, hogy bemutatják, hogy milyen fasza gépet dobtak össze és milyen exluzívak várhatóak rá.
Ezzel egyetértek, nem várok többet egy nextgen bemutatótól, ha az ott bemutatott "fejlődések" valóban megérik a nextgen konzol árát, és ha valóban egy a te szavaiddal élve "milyen fasza gépet dobtak össze", csak sajnos a PS4 meetingről nekem pont nem ez jött le, hanem az, hogy kis túlzással fogták a PS3mat, beleraktak az amúgy is sok alkalmazás meg lehetőség mellé még úgy 10-et, 20-at, amelytől már teljesen feleslegessé és elavulttá válik a személyi számítógép fogalma, bemutattak rajta pár olyan játékot, amelyek közül volt olyan, amit már hónapokkal ezelőtt, az E3mon is láttunk (Watch Dogs) és sok látható fejlődés nem ment végbe azalatt az idő alatt a játékkal, bemutattak meg bejelentettek szintén pár játékot, amelyet még nem láttunk (juppi -.- ), de grafikailag azok sem voltak jobbak a jelenlegi generációnál és a végén bemutattak egy új kontrollert, amire ráraktak egy nagy kék valamit és egy érintőképernyőt. Persze, hogy hypeolni kell egy új gépet, ami milyen király, csak az a baj, hogy már bocs, de a PS4-en véleményem szerint eddig nincs mit hypeolni, mert az eddigiek alapján a játékok szempontjából semmitől sem forradalmibb, mint az elődje. És akkor ez az amúgy fejlődésről híresebb PlayStation volt, bele sem merek gondolni, hogy az XBOX milyen "hű de nagy" újításokkal fog majd előállni az XBOX meetingen.
realostew írta:
A grafikai véleményeddel nem értek egyet, mert igaz hogy a ps meetingen nem láttunk olyan nagyon nagy újításokat, csak kisebbeket, de azért azóta egyes fejlesztőknek már jött ki videójuk arról, hogy a nextgenre szánt grafikai motorjuk miket fog majd nyújtani. Na azok már a leesik az ember álla kategória.

Nem kötekedésből, csak nem egyetértésből:)
Én kerestem a neten ezeket a nextgen videókat, amelyeken már "leesik az állam", amikről beszélsz, de nem találtam egyet sem, csak a PS meetingeseket, amelyekről már megmondtam a véleményemet. De nincs kizárva, hogy én vagyok a béna és én keresek rosszul, szóval ha időd engedi, valamikor megmutathatnád az "álleesős" nextgen videókat, nem kötekedésből, csak nem egyetértésből. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 27. 21:12

dani.szentgali írta:
Ezzel egyetértek, nem várok többet egy nextgen bemutatótól, ha az ott bemutatott "fejlődések" valóban megérik a nextgen konzol árát, és ha valóban egy a te szavaiddal élve "milyen fasza gépet dobtak össze", csak sajnos a PS4 meetingről nekem pont nem ez jött le, hanem az, hogy kis túlzással fogták a PS3mat, beleraktak az amúgy is sok alkalmazás meg lehetőség mellé még úgy 10-et, 20-at, amelytől már teljesen feleslegessé és elavulttá válik a személyi számítógép fogalma, bemutattak rajta pár olyan játékot, amelyek közül volt olyan, amit már hónapokkal ezelőtt, az E3mon is láttunk (Watch Dogs) és sok látható fejlődés nem ment végbe azalatt az idő alatt a játékkal, bemutattak meg bejelentettek szintén pár játékot, amelyet még nem láttunk (juppi -.- ), de grafikailag azok sem voltak jobbak a jelenlegi generációnál és a végén bemutattak egy új kontrollert, amire ráraktak egy nagy kék valamit és egy érintőképernyőt. Persze, hogy hypeolni kell egy új gépet, ami milyen király, csak az a baj, hogy már bocs, de a PS4-en véleményem szerint eddig nincs mit hypeolni, mert az eddigiek alapján a játékok szempontjából semmitől sem forradalmibb, mint az elődje. És akkor ez az amúgy fejlődésről híresebb PlayStation volt, bele sem merek gondolni, hogy az XBOX milyen "hű de nagy" újításokkal fog majd előállni az XBOX meetingen.
realostew írta:
A grafikai véleményeddel nem értek egyet, mert igaz hogy a ps meetingen nem láttunk olyan nagyon nagy újításokat, csak kisebbeket, de azért azóta egyes fejlesztőknek már jött ki videójuk arról, hogy a nextgenre szánt grafikai motorjuk miket fog majd nyújtani. Na azok már a leesik az ember álla kategória.

Nem kötekedésből, csak nem egyetértésből:)
Én kerestem a neten ezeket a nextgen videókat, amelyeken már "leesik az állam", amikről beszélsz, de nem találtam egyet sem, csak a PS meetingeseket, amelyekről már megmondtam a véleményemet. De nincs kizárva, hogy én vagyok a béna és én keresek rosszul, szóval ha időd engedi, valamikor megmutathatnád az "álleesős" nextgen videókat, nem kötekedésből, csak nem egyetértésből. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Q390EXHyPyw -- Square Enix Tech Demo, Elvileg nem játék, csak engine bemutató video.

http://www.youtube.com/watch?v=dO2rM-l-vdQ -- Legismertebb, Unreal Engine 4.

Ez csak kettő, de ha megnézed az új cryEngine-t vagy Frostbite-ot, azok sem rosszak. egyáltalán.:)
Szó mi szó, többre emlékszem és konkréten egy Otherworld.hu hírből, de csak ápr. 11.-ig visszamenőleg vannak fent a hírek, ahol gyorsan átböngészve nem találtam meg amit kerestem (már ha tényleg ott láttam), egy video-ra kifejezetten emlékszem, ahogy egy faszi volt megrajzolva (nem a ps meeteingen látott öregember), ami esküszöm ha nem nyitja ki a száját(az gázul nézett ki), meg ha nem lett volna címe a videonak, én nem mondtam volna meg, hogy az nem élő ember.

De egyébként nyilván nem a nextgen elején kell várni a hatalmas alkotásokat, hiába volt a ps3, xbox360 nagy újítás, az elődökhöz képest, a mostani új generáció nem fog tudni olyan ütemben fejlődést mutatni, mert a jelenlegi generáció magasra tette a lécet.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 21:36

http://www.youtube.com/watch?v=cgf3JXqTdXc

Nem ezekre gondolsz? 0:55-től?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 27. 21:44

Nemnem:) De ezek is elég szépek.
Amire én gondolok egy darab fószer volt és mozgókép. Nem mondom biztosra, már nem emlékszem rá, de mintha terepszínű cuccban lett volna, valamint csak mellkastól felfele látszott.

Valamint ezt http://www.youtube.com/watch?v=SgOJmUrENVU még az Otherworld Vidz youtube csatornáján megtaláltam, igaz ez pc és annyira nem nagy szám, de ha már most ezek készülnek, akkor még sok minden lehet belőle.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 22:45

Ezt szívesen elfogadnám, csak kicsit szórakozni vele, hogy rombolhassam azt a szép épületet :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 28. 10:53

Ja, nem rossz :D Bár nyilván ez egy bemutató, de ha a motorok ilyen területi pusztítást engednek majd meg, az nagyon flash lesz:D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Mccauley
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 12. 14:00

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mccauley » 2013. 05. 21. 19:42

Tud valaki küldeni egy linket, ahol olvashatok az új Xbox-ról?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 21. 19:50

Mccauley írta:Tud valaki küldeni egy linket, ahol olvashatok az új Xbox-ról?
Tudunk, de hidd el, fölösleges. Csak egy agyvérzést és a homlokod falba verését fogod elérni vele, csak úgy, mint a Sony PS4-nél. Ha a világ leggazdagabb olajsejkje lennék, akkor sem adnék egy vasat sem erre a két...két...két.... dologra, amit ők nextgen konzolnak neveznek! Mert ez NEM produkció, nem fejlődés a játékok szempontjából, ez lehúzás! Azon nem is lennék meglepődve, ha az értelmesebb játékkészítő cégek, mint a R* egy darab játékot sem gyártana ezekre, semmi kihívás nem lenne nekik, annyi lenne a különbség, hogy az X360 meg a PS3 borító helyett Xbox One meg PS4 borítót kéne rárakni az új GTA-kra és odaírni: sok újat ne várj, csak a Live Streamet meg a közösségi dolgokat. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Mccauley
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 12. 14:00

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mccauley » 2013. 05. 21. 19:57

Ok, köszi. :) Akkor ne nagyon várjam az Xbox 360 árcsökkenését, igaz? Vagy van kilátás valami ISTENI csodára? :)

Válasz küldése