Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 01. 11. 21:21

Gonzales írta:Nem. Az Until Dawn filmes, a The Order filmes, de ez nem :D
Amugy közben rájöttem, hogyha végigvisszük a legnehezebb fokozaton (ez esetben a Survivor és a Survivor+) akkor megkapjuk mind az előtte levő kupákat. :D szóval ha kivinném majd túlélő fokozaton akkor megkapom az easy, normal és a hard fokozatért járó trófeát is. :)
Na majd nekiszökök. Nagyon nagy kihivás áll előttem :D
És amúgy mi érte a jutalom? Mi nem toljuk ki platinára. Asszem normálig vittük ki.

Amúgy tényleg nem filmes. Pl a Beyond:Two souls eléggé az.. Játszol 5 percet, azután következik 10 perc bejátszás.. itt azért sokkal kevesebb van.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 11. 23:10

A platina nem egy nehézség, a trófeára gondolt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 11. 23:31

dani.szentgali: Áhhh, jó lenne, ha ő lenne a barátnőm. Remélem, a közeljövőben ilyen csajom lesz majd. A zöld szemű lányok a legszebbek! :D :P (3 évvel idősebb nálam, az nem olyan sok. Attól még megszerezhetem és adhatok neki egy-két patront XD) Holnap leírom privátban neked a hangulatjeles dolgot. :)
"Nagyon tetszik, de ez kb olyan lenne, mintha a kedvenc filmemet nyolcszor egymás után kéne megnéznem. Kicsit unnám." Ezzel nagyon egyetértek! Ugyanez volt nálam a Beyond: Two Soulsnál. Elsőnek nagyon tetszett, de a platina miatt egyre többször játszottam végig, és nagyon hamar meguntam. Hatszor-hétszer vihettem végig összesen. Jó játék, de az biztos, hogy soha az életbe nem akarok vele játszani! Lényeg, hogy megvan a platina, és kész.

Egyébként ma reggel megjött az Until Dawn. Bátyám és az öcsém megvették. :D Jó játék, majd kipróbálom. Mellesleg ma végre végigjátszottam hetedjére az Uncharted 2-t. Valamelyik nap nekiállok, és megszerzem a maradék két trófeát az AC 3-ban.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 12. 15:52

NikitaDragovich: Rendben, és köszönöm szépen! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 12. 20:50

6/10, mert egész jól megy minden mostanság, visszazökkentem a sulis kerékvágásba, a felvételik is jól sikerülnek (szombatom írom élesben, szorítsatok!), ha minden igaz, mindenből ötös leszek félévkor is. Mindössze annyi a probléma, hogy el kellene készíteni egy olvasónaplót péntekre, viszont csak ma kezdtem el a könyvet. Úgyhogy kicsit bele kell húznom. De nem baj, túl leszek ezen a héten, megírom a felvételit, és hál' Istennek, a szüleim is azt mondták, hogy 2. félévben már leszállnak rólam, úgyhogy ezen motiváció hatására happy vagyok. Egyelőre.
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 01. 12. 22:18

Szorítok barátom, szorítok :D Én is szombaton írom, szóval veled vagyok. :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 12. 22:46

Én is küldeni fogom minden sorstársnak az energiát. :D
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 13. 08:35

Milyen könyv?
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 13. 13:59

Légy jó mindhalálig. Én alapesetben szeretek olvasni, viszont ha egy olyan művet veszek a kezembe, ahol négy oldalon át részletezi az író, hogy hogy nézett ki a főhős kedvenc fűszála, amikor ő még két éves volt, valamint 300 oldalon keresztül egy k**va lottószelvényen megy a vita (ebből kb. 150 oldal mellékszál, ami teljesen fölösleges, 50 oldal cutaway), akkor elég hamar elmegy az életkedvem. Viszont ha egy könyv egy akciódús történetet mesél el, ahol mindig történik valami, és az író is leszarja a főhős kedvenc fűszálát, akkor pedig szinte le se tudom tenni az adott könyvet. Ilyen pl. az Útvesztő-trilógia, amit több napon át olvastam megállás nélkül (még WC-n és kaja közben is), mert mindig volt valami, ami miatt akartam továbbolvasni. Itt meg? A bevezetés majdnem 100 oldalba telik, addig semmi nem történik. Egyszóval, unalmas fos.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 13. 15:00

Én ezért is nem olvasok semmiféle suliban felhagyott kötetet. :D
Az én kedvencem az a Pál utcai Fiúk meg a Hucklebarry Finn. Ezeket éjjel-nappal olvastam, csak sajnos hamar befejeztem, de biztos találok valami jó könyvet még. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 14. 09:54

A Légy jó mindhalálig egy szar.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 14. 12:15

Ezt meg fogom említeni a magyar tanárnőmnek, osztom a véleményt! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 01. 14. 16:42

0/10

R.I.P. Alan Rickman :( Korunk egyik legtehetségesebb színésze volt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 14. 18:55

Asszem én anno általánosban ki se olvastam az emlegetett "fantasztikus" könyvet. Akkoriban még nem voltam annyira felelősségteljes és kötelességtudó. Most már a legszarabb műveken is keresztülverekedem magam, mert középiskolában azért már muszáj. Bár az orosz realista irodalmat már kurvára unom. Most is kaptunk egy "jó" kis könyvet rögtön vizsgaidőszak után, hogy a hétvégén olvassuk el a vizsgák utáni megérdemelt pihenés és lazítás helyett. A köpönyeg, az Ivan Iljics halála és a csinovnyik halála után újabb 40 oldal szenvedés és unalom vár rám egy második Csehov "remekmű", a Három nővér személyében. Remélem, hamar kiolvasom és túl leszek rajta.

Arminho: Hát barátom, rossz hírem van a számodra, mert középiskolában a Légy jó mindhalálig-nál is szarabb és unalmasabb művek várnak rád (egy-két kivétellel). Az első osztály mondjuk nem vészes sőt, kimondottan jó művek vannak. Még második év első félévében is... csak aztán majd kezdődik a szenvedés a Bánk bánnal. Aztán egyre rosszabbak lesznek. :D De ez van, ezt kell szeretni. Remélem, a Három nővérrel végre befejezzük ezt az unalmas, egy kaptafára épülő orosz realizmust és veszünk valami élvezhetőbbet, mert az eddigi irodalmi művek után sem lettem jobban megbékülve keleti barátainkkal. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 14. 19:12

Szerintem a Köpönyeg és a Csinovnyik halála jó. Én szerettem őket.
Guess who's back!

Válasz küldése