OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 05. 15:00

Arminho azért az még valóra válhat... vagy nem..... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 05. 16:38

Errrr... Álmodtam már azt, hogy fókaként élek egy sikátorban. Remélem nem válik valóra.
Guess who's back!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 11. 15:54

Valaki nézte tegnap az Eurovíziós Dalfesztivált? Mondjuk jobban jártam volna, ha én sem nézem. Egyébként én egy nagy szégyennek tartom, hogy egy ilyen számmal nyerni lehetett, mint amilyen ennek az oszták nőnek/férfinak van. Azt is érdekesnek tartom, hogy egy ilyen megjelenésű ember egyáltalán elindulhatott a versenyen. Szégyen emberek, szégyen.

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 05. 11. 16:25

Kár, hogy nem nevezett norvégiából Bård Guldvik Eithun. Megnéztem volna vele egy külön döntőt ezzel a valamivel. A régi szép idők emlékére.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 11. 16:26

Mivel asszonyt érdekelte, így láttam valamennyit belőle. Hidd el, hogy nem az előadott dal miatt nyerte meg... Egyszerűen (főleg) Európa túl sznob ahhoz hogy ne mutassa meg azt, hogy nem szavazna egy ilyen emberre. Meg kell mutatniuk az embereknek azt, hogy ők mennyi haladó szelleműek és milyen liberálisak és elfogadóak. Erről szólt az egész. Egyébként maga a szám amit előadott az általában az öregeknek szóló gagyibb rádiókon szokott menni..-.- Ez van ezt kell szeretni. Mondjuk 2-3 előadót leszámítva iszonyatosan szar zenék voltak. Igénytelen volt az egész. Legjobban a lengyel "barátaink" akasztottak ki, nagyon lejáratták az országot azzal ami ott leadtak szerintem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 11. 16:58

Igen, tegnap belenéztem valamennyire (a végén bealudtam), s felháborító, hogy egyáltalán, hogy tudta megnyerni egy ilyen "ember"!
Mondjuk azért annak örülök. hogy Magyarország ötödik lett eme versenyen, habár a dalok eléggé pocsékok voltak... Leginkább a franciák által előadott "Moustache" verte ki nálam a biztosítékot... Mentőben is ütném azt, aki ezt kitalálta... -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 11. 17:21

Eurovision 2014... hát, mit is mondjak... ÓRISÁI (!) különbségek voltak a dalok között. Nekem legjobban az osztrák transzvesztita dala tetszett a legjobban. Meg is nyerte. És nem tudom, hogy miért szóljátok le, hisz ő is ember, és inkább dicséretre méltó, hogy ki mert állni egész Európa elé így. A másik dal, ami elnyerte a tetszésemet, az a svéd énekesnőé volt. Ő is megnyerhette volna. Aztán az azerbajdzsáni hölgy és a máltai srác zenéje is bejött. De a Kállay-é... hát az valami csúcs szuper volt! Megérdemelte az ötödik helyet!
A lengyel csajszi száma se volt annyira rossz, csak rosszul adták elő. (De azért szép kis szexi leányokat hoztak színpadra... :D ) A legrosszabb a francia Moustache volt. Ilyen dalt én is tudnék írni! Mivel nálunk az egész család egy helyen nézte, ott volt az édesanyám is, ki tud franciául, és lefordította a szöveget.
"Van ilyen,
Van olyan,
Van ilyen,
Van olyan."
És a refrén:
"Ba-jusz!"
Nagyszerű... és ahogy fel voltak "öltözve"... na, mindegy, azért volt pár jó zene is, megérte fennmaradni éjfélig.
Well look who's back

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 05. 11. 18:37

Szerintem az első ötből az első kivételével mind jó volt, a többi alig vagy semennyire sem értékelhető. Az előző évekhez képest viszont ritka silány volt a kínálat.
Amúgy meg
realostew írta:Meg kell mutatniuk az embereknek azt, hogy ők mennyi haladó szelleműek és milyen liberálisak és elfogadóak.
Godnolom ezért fütyülték ki az oroszokat. Kettős mérce FTW. -.-
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 11. 18:40

Abszolút nem felháborító a nyertes, és ugyanolyan joga van kiállni, mint bárki másnak. És még csak azt sem lehet elmondani, hogy nincs hangja.

És igenis dicséretes, hogy valaki kiállt, és megmondta, hogy ne abban a dobozban éljünk, amibe mások beskatulyáznak, hanem legyünk azok, akik vagyunk, boldogok, szabadok.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 11. 22:31

Lol. Nem az a baj, hogy ő olyan amilyen, még csak azzal sem lenne baj, hogy ő nyert, ha megérdemelte volna. Közel sem volt olyan jó, hogy sorra kapja a maximális pontokat. Ezért átlátszó és ezért következtetek arra mit leírtam.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 05. 12. 07:50

Én csak az első 5 dalt hallottam. Engem nem is érdekelt annyira, tucat számokat énekel, mind amiket hamar elfelejt az ember. Az viszont szerintem is felháborító, hogy az osztrák biomassza nyert. Nem szólt ez másról, csak a provokációrol. A képmutató tolleráns nyugat európai, "barátaink" meg szánalmasak. Ahhoz elég tolleránsak, hogy egy transz neműre szavazzanak, de az oroszokat viszont kifütyülik. Miért? Mert annyira retardáltak, hogy elhisznek, mindent amit a TV-ben hallanak. Nekik az volt a "hibájuk", hogy orosznak születtek, csak Ők ezt nem választották az osztrák némberrel ellentétben.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 05. 12. 07:54

Rockstar69 írta:Én csak az első 5 dalt hallottam. Engem nem is érdekelt annyira, tucat számokat énekel, mind amiket hamar elfelejt az ember. Az viszont szerintem is felháborító, hogy az osztrák biomassza nyert. Nem szólt ez másról, csak a provokációrol. A képmutató tolleráns nyugat európai, "barátaink" meg szánalmasak. Ahhoz elég tolleránsak, hogy egy transz neműre szavazzanak, de az oroszokat viszont kifütyülik. Miért? Mert annyira retardáltak, hogy elhisznek, mindent amit a TV-ben hallanak. Nekik az volt a "hibájuk", hogy orosznak születtek, csak Ők ezt nem választották az osztrák némberrel ellentétben.
+1 like
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 12. 10:24

Elég felszínes gondolkodás, hogy nyugatot szidjátok a szavazatok miatt. Csak megjegyzem, hogy Izrael és Szlovélnia is 12 pontot adott Ausztriának, és 10 pontot adott például Grúzia és Magyarország is. Na ennyit arról, hogy "a nyugati államok".

Egyébként én úgy vagyok vele, hogy volt vagy öt jó, ami tetszett, úgy különösebben elsőt nem tudnék kiemelni, de Ausztria is benne van abban az ötben. Tényleg jó szám volt, hangzásra, mondanivalóra, énekre is.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 12. 19:11

Holnap megy valaki infó érettségizni? :D

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2014. 05. 12. 20:30

Te? :D

Válasz küldése