OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 18. 09:46

asd14asd írta:Olvassa valaki az 5perc angol című magazint?
Néhanapján megveszem... érdekes kis dolgok vannak benne.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 28. 22:12

ERŐS IDEGZETŰEKNEK!! http://myvideocollections.lighting/news/newstoday.php
amugy hogy tudnám megnézni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 08. 21:34

Hajrá Németország! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 08. 23:33

Ma az ima hiába való volt... Brazilia vs Németország 1:7
A meccs végén a brazilok már nem imádkoztak, hanem gyóntak. Meg imádkoztak is, hogy élve kijussanak a stadionból.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 07. 09. 06:36

Azért ilyet is ritkán látni, hogy egy világbajnoki elődöntőben ennyire kikapjon valaki. Bár szerintem a brazilok egyáltalán nem érdemelték meg, hogy eddig eljutottak, már Chile ellen ki kellett volna esniük. Csak az hogy nézne ki, hogy pont Brazíliában nem jutnak el minimum az elődöntőig a brazilok. :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 09. 08:25

Nincsenek klasszis játékosai. Most felhozhatjuk Neimart-t vagy hogy a p*csába kell írni a nevét, de 1 ember nem fog VB-t nyerni. Ahogy Portugália sem jutott sokra egyedül Ronaldo-val.

Az argentinoknak drukkolok Hollandia ellen, de csak mert Messi szerintem megérdemelné a VB nyertes címet, a többi ott sem, viszont a hollandok szerintem idén messze nem azt hozzák amit tudnának, így voksolok az argentinok mellett. De az aranyat mindenképp a németek érdemlik, a VB alatt szinte végig hozták azt az elegáns, kreatív, okos és taktikus játékot amit kell, hogy valaki a VB aranyért küzdhessen.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 09. 18:00

Én a hollandoknak szurkolok (amúgy leszarom a futbóllt), mert ők az egyetlen csapat, akiket olyannak ismerek, hogy addig mennek, amíg le nem jár az idő (jó, kost a németek ilyenek voltak), de a hollandokat általában is olyannak ismerem.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 10. 12:06

A hollandoknak én is drukkoltam, szimpatikus volt a játékuk, kivéve persze a tegnapi mérkőzést, ott igazából csak azért drukkoltam nekik, mert az első félidőt leszámítva az argentinok még a hollandokénál is szarabb futballt mutattak be. Volt olyan szakasza a meccsnek, amiben Messi legalább fél óráig labdához sem ért. A hollandoknál Van Persie volt hasonlóan rossz formában, bár Sneijder sem remekelt. Robben meg a hátvédek játszottak úgy, ahogyan azt az ember elvárta tőlük, a tegnapi meccsen egyedül ők négyen érdemelték volna meg a továbbjutást. Az argentinok az első félidőben mutattak viszonylag szép játékot, onnantól kezdve viszont egyértelműen alárendelt szerepben játszottak szerencsétlenkedtek. Hihetetlen, hogy Messit is milyen könnyen kiiktatták a holland védők. Egyedül két igazán jó helyzete volt, azt leszámítva pedig kis túlzással mintha ott sem lett volna a pályán. Nélküle meg Di María nélkül meg aztán láthattuk, hogy mennyire sokat ér az argentin válogatott. A meccs vége fele már odáig jutottam, hogy nagyon szurkoltam a hollandoknak (bár a meccs elején is nekik drukkoltam), mert az ő játékuk Van Persie meg Sneijder kivételével még mindig jobb volt, mint a másik oldalon Messi szerencsétlenkedése. A szövetségi kapitány azonban most mellényúlt, mert nem állította be Krull-t (vagy kit) a kapuba, hanem inkább Huntelaar-ra bízta, hogy Van Persie helyett gólt rúgjon még a hajrában. Huntelaar azonban nem volt erre képes, és jött a lutri büntetőpárbaj, amit szerencsével meg is nyert az argentin válogatott. Igen, az az argentin válogatott, aki az első félidőt leszámítva csak ténfergett a labda után. Szóval az argentinok megcsinálták a szerencséjüket, de szerintem ezzel jártak rosszabbul, ugyanis ha ugyanazt fogják előadni, mint az utolsó három mérkőzésükön, akkor kockázat nélkül kijelenthető, hogy a német válogatott meg fogja enni őket uzsonnára, mint a brazilokat. Hacsak Di María nem épül fel (márpedig erre nincs sok esély) és Messi nem találja meg önmagát meg a pályán a labdát, akkor a Németország-Argentína mérkőzés végeredménye a brazil meccset meg az argentinok eddigi teljesítményét nézve akár 10-0 is lehet. Bár nem vagyok jós, és a futballban bármi megtörténhet, én mégis 80-85%-ban biztos vagyok benne, hogy az argentinok nem fognak tudni mit csinálni ezzel a német válogatottal. A világbajnoki trófea és a remekül futballozó Németország között már csak egy kóválygó Lionel Messi és egy közepes teljesítményt nyújtó argentin válogatott áll.

A bronzérem talán a braziloké lesz, bár Neymar nélkül láthattuk a németek elleni meccsen, hogy milyen ügyesek a házigazdák. :D Meg azért ezt a 7:1-et elég nehéz feldolgozni. Házigazdaként ők kapnak ki a vébén a legnagyobb gólkülönbséggel, ők játszottak a legrosszabbul Németország ellen ezen a vébén (még Nigéria is jobban megszorította a németeket, nem is kicsivel), ők hagyták cserben a legtöbb helyi rajongót, akik aztán zászlóégetéssel meg városi zavargásokkal válaszoltak. Szóval Neymár ide vagy oda, ezt a szégyent igen csak nehéz lesz megemészteniük, ráadásul lefogadom, hogy a rajongók nem üdvrivalgással, hanem füttyszóval fogják majd fogadni a csapatukat a hollandok elleni meccsen. Szóval, bár a hollandoknak is bizonyára nehéz megemészteni, hogy az argentinok ellen összességében sokkal jobban játszottak, és a büntetőkön csúsztak el egy sokkal rosszabbul futballozó csapat ellen, mégis nekik van több esélyük a bronzra, mert a brazilok sokkal csúnyábban, szégyenletesen kaptak ki egy olyan csapat ellen, akik valósággal leiskolázták őket, ráadásul elvesztették a hazai drukkerek támogatását is és helyette kivívták a haragjukat. Szóval ezeket figyelembe véve szerintem a bronzérem a hollandoké lesz, kivéve persze, ha a brazilok túl tudnak lépni ezen a lelki terroron, meg azon, amit nagy valószínűséggel a szurkolóiktól fognak majd kapni, amint újra pályára lépnek. Bár ha Sneijder, Kuyt és Van Persie nem szedi össze magát, akkor még van valami esélye a braziloknak egyedül Robbennel szemben, bár ha olyan védelmi hibákat fognak ejteni, mint a németek ellen, akkor Robben kényelmesen fog keresztülsétálni a gólvonalon a labdával. Mindegy, majd meglátjuk, de Németország vasárnap majdnem teljesen biztosan a magasba emeli a világbajnoki trófeát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 10. 13:01

Szerintem a 7:1-től eltekintve is bátran mondható, hogy a németeket most a hollandok sem állították volna meg a döntőben. Szoros lett volna, de a németek uralták volna a Németország-Hollandia döntőt.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 10. 13:25

Nem állítottam ennek ellenkezőjét. Mondjuk annyit hozzátennék, hogy a hollandok ellen nem uralták volna annyira a meccset, mint mondjuk Brazília ellen uralták meg ahogyan majd az argentinok ellen fogják, ha Messi továbbra is bénázik. Nem mondtam, hogy a hollandok megálljt tudtak volna parancsolni a németeknek a döntőben, de hogy nem kapták volna percenként a gólokat, mint a brazilok, abban szinte biztos vagyok. Szerintem, ha most Németország-Hollandia döntő lenne, akkor a hollandok a 90 perc alatt simán kihúzták volna a hosszabbításig a németek ellen, és Robben elég sok munkát adott volna a német védelemnek még akkor is, ha a többi csatár olyan haloványan játszana, mint ahogyan tegnap játszottak az argentinok ellen. A hosszabbításban ha a két csapat védősora ugyanolyan hatékonyan játszana, mint az eddigi meccseken, akkor a hosszabbításban sem nagyon lenne gól, Müllerék hiába nagyon jók, kreatívak, szervezettek, a tegnapi holland hármas védelem annyira jól szuperált, hogy szerintem még ők sem tudnák áthámozni magukat a gólvonalig. A hollandok sem tudnának komolyabb helyzetet kialakítani, ha a német védők hoznák a formájukat, márpedig a döntőre csak hoznák. Szóval, bár ahogy mondani szokás, a focit füvön és nem papíron játsszák, ha a hollandok nem esnek ki tegnap a puszta balszerencsének köszönhetően, akkor szerintem egy tizenegyespárbaj döntötte volna el a vébét. Így viszont, hogy a hollandok helyett az eddigi teljesítményük alapján mindenképpen gyengébbnek mondható argentinok játszanak a döntőben a jó formában lévő németek ellen, így már csak a jóisten meg a szerencse segíthet Messiéken, egyébként meg szerintem sokkal simábban fognak kikapni a németek ellen, mint ahogyan a hollandok kaptak volna ki a döntőben. Bár azt, hogy mi lett volna a Németország-Hollandia döntőn, már sohasem tudjuk meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 10. 15:20

Utálom, ha egy tétmeccset a 11-es párbaj dönti el. Az tükrözi legkevésbé a csapat minőségét/teljesítményét. Emiatt nagyon is örülök, hogy nem a hollandok jutottak tovább, mert szerintem is 11-esre ment volna a holland-német meccs, az pedig borzasztó lett volna.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 10. 15:52

Nem hiszem, hogy ez a 7:1 Neymar meg Da Silva hiányán múlott.

Én 2006 óta a németeknek szurkolok, szóval örülök, hogy végre a döntőbe jutottak, az elmúlt 2 VB-n az utolsó előtti akadályon buktak el.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 12. 20:01

Hajrá Németország! Ők a világbajnokság legjobbjai! Ki nézi ma a bronzmeccset, és ki kinek szurkol?
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 07. 12. 20:59

Én igazából egyik csapatot se szeretem,de inkább az argentinoknak drukkolok,mert a németeket nagyon nagyon nem bírom. Szóval hajrá Argentína:D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 12. 21:05

Jól kezdenek a brazílok.XD
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése