OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 10. 14:20

Nekem bejönnek a színes bőrű főszereplők, CJ, Victor és Luis is, és én még reménykedem benne, hogy ismét néger vagy latin-amerikai lesz a főhős, bár ha megfigyeljük, eleinte mindig fehér a főszereplő, majd az éra, vbagy széria utolsó részében váltanak, lásd: GTA3 -San Andreas - CJ, Stories - Vice City Stories - Victor Vance, GTA IV - The Ballad of Gay Tony - Luis Lopez. Vagy legalább legyen valami kigyúrtabb keménylegény tetoválásokkal. Nekem ezek a hataloméhes öltönyös figurák annyira nem jönnek be. Claude és Niko nekem azért tetszik, mert nincsenek nagy céljaik, álmaik, csak sodródnak az árral.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 10. 14:25

Én bírom CJ-t, már csak azért is mert az elsö GTA-m az SA volt :)
De akkor is Johnny a legjobb :)
Aztán bírtam még Luis-t, Claude-t.
Tommy-t nem ismerem nagyon, pár küldit játszottam csak VC-vel.
Toni-val is csak keveset játszottam, Niko-t meg nem szerettem annyira :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 10. 14:36

Csaba292 Azonnal Próbáld ki a GTA VC-t! Nagyon jó játék! Nekem az tetszik, hogy a GTA 5-ben öregemberrel fogunk menni. Az is jó szerintem, remélem azzal az öregemberrel fogunk menni aki volt a Trailerben. :) :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 10. 14:38

Mondom, játszottam vele, fent is van gépemen, csak el vagyok kényelmesedve és elfelejtek mindig visszamenni elmenteni a játékot, és nincs hangulatom újrajátszani azt a küldit harmadszorra...
Rohadt auto-mentés az új részekben... amiatt lustultam el xD
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 10. 16:27

Én nem szoktam elfelejteni a lementést. Ha nem tolod ki a GTA VC-t akkor soha sem fogod kiakasztani az egész GTA-t! Folytasd a GTA VC-t, szerintem a mentést nem lehet elfelejteni!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 10. 18:41

A GTA IV éra után valóban szokatlan visszatérni a GTA3 érára, el lehet felejteni a mentést, de legalább nem kell akkora távolságokat megtenni a mentőhelyekig, mint a GTA IV-ben. Nem kötelező minden epizóddal játszani, és végkép nem kötelező minden GTA-t végigjátszani. Én sem játszottam végig mindegyiket. Az embernek jobb esetben élete is van, nem csak videojátékokkal játszik.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 10. 20:56

Visali írta:Nekem bejönnek a színes bőrű főszereplők, CJ, Victor és Luis is, és én még reménykedem benne, hogy ismét néger vagy latin-amerikai lesz a főhős
A feka főszereplőkkel az a bibi, hogy a történelem egyetlenegy említésre méltó néger gengszterrel nem rendelkezik.
Az, hogy pár színesbőrűekből álló banda ovis szinten bohóckodik egymás ellen, az kérem az egyéni szociális problémájuk.
Egyszerűen nem hasonlíthatók a tradícionális maffiához. Alapjáraton kezdjük azzal, hogy a tradícionális (Értsd: igazi, hamisítatlan) maffiákban helyet sem kaphatnak feketék, lévén fasiszták. Attól, hogy a hírekben a legutolsó kéttagú hiperpigmentált bandát is lemaffiázzák, meg gyakorlatilag minden bűnszervezetet azok még nem maffiák.
Aztán még lehetne azzal folytatni, hogy a tradicíonális maffiákba csak konzervatívokat engednek be, (mivel fasiszták) ennek tükrében elég érdekesen veszi ki magát egy füvezős, bob marley-s fekagyerek.
Ennek is volt köszönhető - részben - a GTA IV kijövetelekor a felháborodásom, kiválaszottak egy szerb gyereket, az orosz maffiát övező divatból. Viszont közép-kelet EU legbefolyásosabb maffiáival Magyarország rendelkezik (sajnos). Ugyebár a keleti és a nyugati bűnszervezetek ezen országon keresztül bonyolítják le a kereskedelmet és így akarva-akaratlanul de folyamatosan erősítik a magyar hálózatokat, mert azok felügyelik és megcsapolják. Dehát egy magyar srác biztos nem lett volna annyira divatos, mint egy szerb fickó…
Na mindegy, nagyon eltértem a témától, ha valaki akarja, akkor még folytathatom, de szerintem felesleges.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 10. 21:34

A GTA nem feltétlenül a maffiák világával foglalkozik.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 10. 22:02

Tudom, csak nekem inkább az tetszik, mert CJ-féle bandázgatós valaki bárki tud lenni, míg maffiózó nem igazán.

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 12. 10. 22:12

A maffia világán kivül ott van még pl. a drogbiznisz vagy prostitúció. Ezek pedig az eddigi epizódokban afro- vagy latinamerikaiakhoz volt köthető, bár a IV-es erát annyira még nem ismerem. Nekem igazából mindegy, milyen a főszereplő, mert jól esik a változatosság...
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 10. 22:13

De Niko nem orosz? Akkor most szerb vagy orosz?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 10. 22:24

Niko szerb.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 10. 22:55

Steve777 írta:A maffia világán kivül ott van még pl. a drogbiznisz vagy prostitúció
Meg a maffia világán belül is, azon kívül pedig jelentéktelen.
A szó amit keresel: drogkartell és ezekben sincsenek feketék. A nagy drogterjesztők általában Latin-amerikaiak és ezernyi szálon fűződnek a maffia csoportokhoz.
A helyzet továbbra is az, hogy a feketék az alvilágban max. a mesékben többek, mint egy széttetovált bandatag/szomszéd marijuana kiskereskedő.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 10. 23:00

De valamelyik oldalon azt mondják, hogy Niko orosz a másikon pedig szerb! Ez teljesen összezavaró :shock: :? :o Szerintem Niko orosz.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 10. 23:01

Biztos, hogy szerb, a játékban is elhangzik.

Válasz küldése