OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 23. 18:42

De akkor ne pont Liberty City legyen. Inkább egy Las Venturas tele kaszinókkal meg szórakozóhelyekkel. Szerintem..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 12. 23. 19:11

Szerintem azt úgy értették, hogy ha kijön egy új játék, migrálhatjuk a karaktert és ide-oda ugrálhatunk vele a városok között, ha megvan mindkét játék.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 23. 19:53

Davekoma írta:Miért lenne hülyeség?
Ha jól emlékszem, egyszer a R* azt nyilatkozta szeretnének idővel területeket hozzá adni az Online-hoz vagy valami hasonló.
Számból vetted ki a szót. Örülök, hogy nemcsak én emlékszem erre az új területes dologra. :D Remélem, tényleg visszahozzák Liberty Cityt. Nagyon imádtam a GTA IV-ben, mert maffiás és bűnözős hangulata volt. Ott sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a bandákra, nem úgy, mint a GTA V-ben. Szóval, mindenképpen jót tenne még egy felfedezhető város a GTA V-be és az Online-ba egyaránt. Amúgy szerintem Las Venturas és San Fierro egy másik GTA-játékban lesz majd elérhető, de azért remélem, hogy hozzáadják azokat is egy GTA V-ös DLC-ként. Mellesleg biztos vagyok benne, hogy ha majd kijön a GTA VI, akkor átimportálhatjuk/átmigrálhatjuk/átvihetjük a GTA Online-os karakterünket, és akkor egy másik városban játszhatunk vele. Természetesen egyes szintről fogjuk kezdeni, csak a karakterek, a ruhák, a járművek meg a pénzünk fog megmaradni az előző játékból. Azért vagyok ebben ennyire biztos, mert a Rockstar a GTA Online-t különálló GTA-játékként kezeli, így biztos, hogy majd folytatni lehet tovább a GTA VI-ban.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 23. 21:26

Én is úgy gondolom, hogy előbb-utóbb jönnek új területek a GTA Online-hoz. :) De ez még a jövő zenéje. Szerintem akkor dönt a Rockstar az új terület(ek) behozása mellett, amikor a GTA Online játékosai teljesen kihasználták, unásig "kijátszották" magukat Los Santosban. És szerintem erre még várni kell. Ha nem is nagyon sokat, de kicsit mindenképp. Szerintem jövő nyárig legalább kell várni, hogy új terület jöjjön (ha lesz egyáltalán ilyen).

Na, de tényleg hagyjuk abba az offolást az OFF topikban. :D A GTA-s DLC-kről, GTA Online-ról, új GTA epizódról szóló dolgokat beszéljük meg ott, ahol kell, itt meg beszélgessünk minden más olyan dologról, aminek nincs köze a fentebb felsorolt témákhoz. ;) Például a karácsonyról, ugyanis azért jöttem most fel elsősorban az oldalra, hogy minden kedves GTA Online tagnak, adminisztrátornak, moderátornak, olvasónak, fórumozónak és támogatónak békés, boldog, meghitt Karácsonyi Ünnepet kívánjak! :) Tudom, hogy még nem karácsony napja a mai nap, de holnap valószínűleg nem lesz időm feljönni a fórumra, mert a családdal leszek, velük ünneplek, ezért írtam ki most ebbe a posztba. :) Szóval még egyszer Boldog Karácsonyt kívánok mindnyájatoknak! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 23. 22:26

Neked is viszont Dani! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 24. 16:30

Boldog karácsonyt és GTA-ban gazdag új évet kívánok minden adminnak, moderátornak és GTA Place tagnak!
Kép Kép Kép

Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 12. 24. 17:17

Én is boldog karácsonyt szeretnék kívánni mindenkinek!!!! :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 12. 24. 17:59

Boldog Karácsonyt és sok ajándékot szeretnék kívánni mindenkinek!
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 12. 24. 19:43

!keniknednim tynoscárak godloB
.K.É.Ú.B djam bbősék! ;)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 24. 20:06

dani.szentgali írta: Szóval még egyszer Boldog Karácsonyt kívánok mindnyájatoknak! :)
NikitaDragovich írta:Boldog karácsonyt és GTA-ban gazdag új évet kívánok minden adminnak, moderátornak és GTA Place tagnak!
Kép Kép Kép

Kép
Kriss X írta:Én is boldog karácsonyt szeretnék kívánni mindenkinek!!!! :)
Tigrito írta:Boldog Karácsonyt és sok ajándékot szeretnék kívánni mindenkinek!
UnNarrator írta:!keniknednim tynoscárak godloB
.K.É.Ú.B djam bbősék! ;)
Én is mindenkinek boldog karácsonyt kívánok erre a maradék időre is! :)

Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 24. 20:48

Boldog KarácSONYt mindenkinek! (Most nézem, hogy ezt a számot tavaly is beraktam. Mindegy...)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 24. 20:59

Haha. :D ja, mindenki Ps4-et vett. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 12. 25. 12:06

Utólag is Boldog Karácsonyt minden kedves és szeretett GTAplacce fórumozónak :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 27. 18:30

Boldog születésnapot, dani.szentgali! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 27. 18:34

Ps4-ben gazdag születésnapot! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése