OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 04. 12:57

Kipróbáltuk. ilyesmi, igen. :) Köszi azért!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 12. 06. 00:01

Ráadásul, ha egyidőben van két gép ugyanarra a router-re rácsatlakozva, akkor az "A" számítógépre telepített játékot elindíthatod a "B" számítógépről, úgy hogy az előbbi streameli azt neked. Ehhez feltétel, hogy az "A" gépnek erősnek kell lenni, de a "B" lehet akár a vasalód is, amin valami sufni linux distro-t futtatsz. Emellett van egy olyan funkció, hogy ha egy gépről használtok több Steam account-ot, akkor megoszthatjátok egymással a játékaitokat. Pl ha az öcsémn és én ugyanazt a számítógépet használunk jáccásra, és neki megvan a lef4dead2, nekem viszont nincs, akkor mindkettőnknek engedélyezni kell a Family Sharing-et, és máris mehetek zombikat ölni. Ezek mellett van cloud, ahova mentheted a screenshotjaidat, és néhány cím esetében a mentéseidet. Most hírtelen ennyi jut eszembe, de elég sok hasznos funkciója van. Nagyon jól átgondolt platform a Steam. A valve a legjobb játékfejlesztő cég, akik nem fejlesztenek játékokat.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 06. 07:13

Úh, a gamet angolul akartam volna felrakni, de a nagy hátrány, az az... Hogy úgy néz ki, csak magyar verziója jelent meg ennek a megvett változatnak..Pontosabban fogalmazva: mi azt vettük meg.
De rossz... Akkor lehet, inkább nem játszom vele. XD

Köszi a további infókat! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 12. 06. 10:46

Úgy van megoldva a steam, hogy ha magyarul használod, akkor automatikusan magyar nyelvre állít minden játékot, ahol ez elérhető. Beállításoknál állítsd át a kliensed angolra, és a Heroes is át fog állni.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 07. 08:21

Köszi szépen! :)

Szerk: Átállítottam mindenféle nyelvet angolra, ahol lehetett, de a játék így is magyar. :( A kutya mindenit....
"Whatever." (Ryder)

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 12. 07. 13:22

Esetleg jobb klikk a játék nevére a könyvtárban és akkor ott is vannak beállítások. Ha semmi sem jön össze szedd le újra csak már az angolra állított klienssel.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 08. 18:52

Köszi mindenkinek a segítséget, közben sikerült vennem egy tök jó bluetooth-os headsetet a telefonomhoz. :D Jó kis Philips füles, jól szól és kényelmes is, hívásokat is lehet rajta fogadni, elég sokáig is bírja az akksija, úgyhogy eddig elégedett vagyok vele! :)

Mivel elromlott meg már elég régi is és még pont ér annyit, amennyiért az árából és a játékok árából tudok venni egy PS4-et, ezért úgy döntöttem, holnap megszabadulok hét és fél év után az X360 konzolomtól. Nagyon jó gép volt, kitartóan szolgált, de lejárt az ideje és a szavatossága is. Mindenestre elégedett lehetek vele, mert tényleg nagyon jó volt. Ez úton is elköszönök az öreg cimborámtól! Viszlát X360 és köszönöm!!!

http://www.kephost.com/image/vu8m

És itt egy kép az ez idő alatt összegyűjtött játékokról is:

http://www.kephost.com/image/vuVa
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 12. 08. 23:07

Íjjj...attól a játék kollekciótól én nem válnék meg a helyedben, főleg akkor, ha valami konzol boltba adod be.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 09. 05:59

Várunk Dani! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 09. 12:58

Rockstar69 írta:Íjjj...attól a játék kollekciótól én nem válnék meg a helyedben, főleg akkor, ha valami konzol boltba adod be.
Nem az összes az enyém. Ami a legtetején van 4 db játék (Assassin's Creed 1, Forza Horizon 1, Forza Hoziron 2, Halo 4) csak kölcsönbe van, azt majd rövidesen visszaadom unokatestvéremnek, így azokat nem számíttatom be. Ja meg van egy játék (FIFA Street) amelynek a doboza rejtélyes körülmények között összetört, amikor először kibontottam, a lemezt is csak épphogy sikerült megmentenem, szóval a mínusz négy után azért adjatok plusz egyet (bár nem tudom, hogy ha csak egy papírtokba viszem be, adnak-e érte valamit).
Amúgy igen, egy konzolboltban fogom eladni. Tudom, hogy szemetek meg kevesebbet adnak érte, de a sok nevetséges, 30-40 ezres ajánlat után találtam egy konzolboltot (GameCity), akik egész korrekt összegért, 90 000 Ft-ért veszik be az egész pakkot, és ha erre rápakolok egy ötezrest, már van egy 1 terrabájtos PS4-em az idei év legjobb játékával, az Uncharted 4-gyel együtt. Plusz még ha minden igaz lesz további 90 ezer forintom játékra, és már ki is néztem a játékokat, és kiszámítottam azt is, hogy az UC4 mellé ebből az összegből még 9 játékot tudok venni a PS4-re plusz egy második kontrollert, és így azért szerintem még a hülyének is megéri eladni a régit és becserélni egy aktuálisabb és jobb konzolra, jobb játékokkal még akkor is, ha ennek az az ára, hogy meg kell válnom egy hét és fél évig gyűjtögetett játékkollekciótól. :)
Gonzales írta:Várunk Dani! :D
Köszi! :D Bár PS Plus-om valószínűleg sajnos csak az érettségi vizsgáim után lesznek, egyrészt a tanulás miatt, másrészt meg anyagi okokból kifolyólag, de majd jövő nyárra igyekszem beszerezni legalább egy 3 hónapos tagságot, aztán majd csapathatunk valamit. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 16. 14:07

Bocs a két hsz-ért, de időközben meglett a PS4! :D Bár sajnos - ahogy anno Gonzalez fogalmazott, amikor ő is karácsonyra megkapta az új konzolt - "még nem kapom ide, majd csak karácsonykor." :D De a lényeg, hogy beszereztük és sikerült 85 ezerért eladnom a régi Xboxomat. Szerintem elég jó üzletet kötöttem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 16. 15:38

Az nagyon jó Dani! :D
Viszont én szerencsés voltam, hisz a futár 23-án hozta meg a Ps4-em, szóval nem kellett sokat várnom. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 16. 15:52

dani.szentgali írta: de időközben meglett a PS4! :D Bár sajnos - ahogy anno Gonzalez fogalmazott, amikor ő is karácsonyra megkapta az új konzolt - "még nem kapom ide, majd csak karácsonykor."
Mindjárt megsajnállak. :D

Akkor megvan az ideális ajándékod karira.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 16. 17:49

Jaja, meg bizony. :D Ráadásul már nagyon kellett, mert a több mint 7 és fél éves X360 már nem igazán működött. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 12. 16. 21:33

Adjatok alamizsnát :DDDDDDDDDDDd
je

Válasz küldése