OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 30. 18:37

Én aláírtam, remélem, hogy hamarosan újra fogják sugározni a csatornát, mert ez egy nagyon jó csatorna!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 18:49

Köszi! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 30. 19:43

Ez nem a Digi TV hibája. A Discovery csatorna állított volna olyan feltételeket, amit csak úgy tudott volna teljesíteni a szolgáltató, ha emel az előfizetési díjakon. Ez ugye minden háztartást érintett volna, azokat is, akik esetleg nem nézik a csatornát, illetve rontott volna a szolgáltató versenyképességén a piacon.

A Discovery-nek háromszor nagyobb díjszabásai voltak a többi csatornákhoz képest, és a Digi TV közleménye szerint a nézettsége csak 1% körül volt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 19:58

A Discovery azt mondja, hogy hazudik a Digi TV. Én inkább nekik hiszek. A Discovery-k több mint valószínű, hogy azért szűntek meg, hogy többen nézzék a pár hete indult DigiLife-ot és DigiWorld-öt. Meg majd a DigiAnimalWorld-öt. Mikor jött a H!TMusic nem sokkal utána kivették a VH1-t...micsoda véletlen. Eltűnt az MTV meg a VIVA utána jött a Music1.Nemsokára a EuroSport-tól is elbúcsúzhatunk. Ez semmi másról nem szól, csak arról, hogy többen nézzék a Digi exluzív csatornáit. De basszák meg azt a sok szart, amit ráakarnak sózni az emberekre. Ha nem lesznek újra a Discovery Networks csatornái tuti szolgáltatót váltunk. Már korábban is szóba került, de akkor egyedül csak az volt az akadály, hogy nem volt Investigation Discovery a T-Home-nál...

Ja és azt mivel magyarázzák, hogy november 30-ig sugározhatták volna a Discovery Networks csatornáit, de e helyett már 20-án megszüntették!?
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 11. 30. 20:03-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 30. 20:00

Nagyon nemes "bosszú", de a szóhasználatod kérlek moderáld már!
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 20:01

Milyen bosszú? Miről beszélsz?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 30. 20:05

Biztos nem azért szüntették meg a Discovery sugárzását, hogy a saját csatornáit népszerűsítse a Digi TV. Értelmetlen, hiszen nekik pont az a céljuk, hogy minél több új előfizetőt fogjanak meg a kínálatukkal.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 20:09

Ezt mondja mindenki, de ezek szerint ők nem így látják a dolgot. Altatták az embereket az új csatornákkal. Gondolom azt hitték, hogy akkor majd biztos nem fogják hiányolni a Discovery-ket. Meg az milyen már, hogy BBCPrime-ot raknak a helyére. Ráadásul olyan szerencsétlenek, hogy még magyar felíratott se tudnak rá csinálni. Kíváncsi vagyok, hogy a Nat.Geo.WildLife meg a Viasat Nature mikor szűnik. Nemsokára jön a "várva várt" DigiAnamialWorld és a nevéből ítélve hasonló tematikájú csatorna lesz...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 30. 20:17

Felesleges összeesküvés-elméleteket gyártani, egy szolgáltató mégha saját konkurens csatornát is indít, nem előnyös marketing számára, hogy ráerőszakolja új, saját csatornáját a nézőre, hiszen ezzel előfizetőket veszíthet, sokkal inkább alternatívaként lehetne ezeket felhozni, amivel kárpótolni tudják a céközönséget. Médiagazdasági szempontból szerintem ostobaság erre gondolni.

Ha belegondolsz, nem csoda, hogy a Discovery TV kűzd azért, hogy visszakerüljön a kínálatba, akár Digi TV befeketítésével, hiszen ezzel tulajdonképpen kierőszakolja azt a bizonyos háromszoros árat, és megmarad a nézettsége is.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 20:26

Már vesztettek egy jó pár ügyfelet, ahogy olvastam. Én azt nem értem, hogyha november 30-ig szerződésük volt a Discovery Networks-el akkor miért nem sugározták addig a csatornákat? És miért nem mondanak semmit? Miért nem védik meg magukat?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 30. 22:33

Én nem hiszek az összeesküvéselméleteknek. De Rockstar69 jó érveket hozott fel, mellesleg ez tényleg egy jellemző húzás lenne. Talán még pénzügyileg is. Minden cégnek más az üzletpolitikája, miért nem lehetne az övék ez.

És végül egy idézet, amit a Susogós Mackók mondtak a Comedy Central beszüntetésénél: „Látod, nem látod, na látod! A Digi TV nem a barátod!”
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 11:10

NoxiusEnterprise: Ha már benyökögsz valamit legalább válaszoljál már, ha kérdezlek!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 12. 02. 17:15

Rockstar69 írta:A Discovery azt mondja, hogy hazudik a Digi TV. Én inkább nekik hiszek. A Discovery-k több mint valószínű, hogy azért szűntek meg, hogy többen nézzék a pár hete indult DigiLife-ot és DigiWorld-öt. Meg majd a DigiAnimalWorld-öt. Mikor jött a H!TMusic nem sokkal utána kivették a VH1-t...micsoda véletlen. Eltűnt az MTV meg a VIVA utána jött a Music1.Nemsokára a EuroSport-tól is elbúcsúzhatunk. Ez semmi másról nem szól, csak arról, hogy többen nézzék a Digi exluzív csatornáit. De basszák meg azt a sok szart, amit ráakarnak sózni az emberekre. Ha nem lesznek újra a Discovery Networks csatornái tuti szolgáltatót váltunk. Már korábban is szóba került, de akkor egyedül csak az volt az akadály, hogy nem volt Investigation Discovery a T-Home-nál...

Ja és azt mivel magyarázzák, hogy november 30-ig sugározhatták volna a Discovery Networks csatornáit, de e helyett már 20-án megszüntették!?
Mi T-home-osok vagyunk és nálunk van Investigation Discovery. Az egyik kedvenc csatornám. :|

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 17:19

Nekem is egyik kedvenc csatornám, de abban a csomagban amit nekünk ajánlottak, nem volt. Meg akkor még nem is jutott eszünkbe, hogy váltsunk, mert jó volt a csatorna kínálat és az ár is nagyon jó volt. De ahogy nézem a T-Home-nál meg 6 rugó az a csomag amiben van Investigation Discovery.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

OFF

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 03. 17:20

Hány aktív szerkesztője van jelenleg a GTAPlace-nek?

Erre a kérdésre nem, ismétlem nem akarok kapni nyereményjáték szerinti válszt (mert nem szabad), hanem olyan választ akarok kapni hogy valaki elmondaná hogy azt kell e nekem megválaszolni hogy az egész fórumon hány szerkesztő van beregisztrálva, vagy ahogy írva is van hogy csak akik aktívak,mármint naponta belép... vagy talán valami más mert addig nem tudok válaszolni míg nem értem! :S

A moderátorok ne értsék netán félre ezt a kérdést!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lackoka 2012. 12. 03. 17:25-kor.
Meséltem már neked Trevorról?

Válasz küldése