OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 10. 23:06

Hát... Az nehéz lesz. Vagy a Portugálok lesznek ott, vagy mi.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 12. 23:22

Én is néztem múltkor a döntőt, és szerintem nagyon jó volt. Tök poén, hogy pont akkor kapcsoltam oda a TV-t, mikor Cristiano Ronaldo összeesett. :D :lol: Az első 15 percről lemaradtam, mert előtte GTA-ztam a PS3-on. Egyébként tök durva, hogy 90 perc alatt nem sikerült egyik csapatnak sem gólt rúgnia. Én bevallom, hogy a franciáknak szurkoltam, ennek ellenére mégis azt mondom, hogy megérdemelték a portugálok a győzelmet! Remélem, a VB-t már mi, magyarok fogjuk megnyerni! :) ;) :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 19. 21:17

Megérdemelték a győzelmet, de az a baj, hogy csak a döntőben meg az elődöntőben. Az viszont máig rejtély hogyan jutottak el az elődöntőig meg a döntőig... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 20. 19:06

Kép

Kedves GTAPlace csapat.
Ezt ti sem gondoltátok komolyan, igaz? Mindenesetre jót nevettem.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 21. 13:18

A mocsok oltalmazója írta:Kép

Kedves GTAPlace csapat.
Ezt ti sem gondoltátok komolyan, igaz? Mindenesetre jót nevettem.
Hát igen. Bár ők legalább tudnak örülni a kis dolgoknak is. Így is hozzá lehet állni ehhez az egészhez meg úgy is, hogy a köcsög Rockstar egy trágyadombot csinált a GTA Online-ból. Mindenki maga dönti el, hogyan fogja fel a történteket. Mindenesetre én kicsit meguntam már a GTAV-öt, vissza is tértem a GTAIV-hez.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 21. 17:14

Azért nem örülünk neki mi se annyira. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 21. 22:38

Akik szoktak velem játszani, azok már hallhatták többször is, amit most ide írok.
A GTA V mindig is az egyik legjobb játék volt és lesz is a világon. Most lehet jönni azzal, hogy a játék egy trágya, a Rockstar elcseszte, mert a prev-gent leszarja, mert fos frissítések jönnek, mert egy csomó hiányosság van a multiban és a sztoriban egyarànt. De ha ez a GTA tényleg ennyire elcseszett lenne, akkor miért játszák még mindig milliók? Miért jönnek még majdnem három év után is frissítések a multihoz? Mert a játék jó. Persze, vannak hibái, de szerintem nincs olyan játék, ami mindenki igényét ki tudná elégíteni teljesen. Tehát felesleges nyavalyogni mindenért, egyszerűen csak meg kellene próbálni élvezni a játékot. Akinek meg nem megy vagy nem tetszik a dolog, mert nem lát ki a végtelen pesszimizmusából, annak egyszerűen abba kell hagyni a GTA-zást és továbblépni egy másik játékra. Még egy érv, ami a Rockstar és a GTA V mellett szól: ezek a frissítések mind teljesen ingyen jöttek ki, és a játékban a Shark Card-okat leszámítva nincsen mikrotranzakció, ami a mai cégekhez és játékokhoz képest óriási szó. Emellett örülhetünk, hogy nem kérnek el több ezer forintot néhány új pályáért és fegyverért, mint a Battlefront-nál. Akkor lenne igazán okunk panaszkodni.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 22. 07:15

1. Neked valószínűleg azért tetszik, mert még fiatalabb vagy, így mások az elvárásaid.
2. A játékosok nagy részét a 12 évesek teszik ki, ezért sincs játékos kúltura az Online-ban. (Itt főleg az olyan kölkökre gondolok, akik idiótának öltöznek, rikitószínű Zentornoval járnak, C4-el robbantgatnak mindenkit és nagyon viccesnek képzelik magukat, de ha megölöd cérna hangon visítják a mikrofonba, hogy "Whaaaat?") Ezek nagy részét kielégíti a játék, sokan meg csak divatból játszanak, hogy majmolják valamelyik YouTube celebet. A hypeon múlik minden, ezeket a gyerekeket meg nem nehéz megvezetni, ezért is specializálódott rájuk a Rockstar. Ezért is(!) játszanak vele annyian. (Remélem a 2. pontot nem veszed magadra, nem rád céloztam, meg nem is az összes 10-15 évesre.)
3. A frissítések tényleg jó dolgok (bár sokkal többet kilehetne hozni belőlük), de az is kérdés, hogy mennyire újak ezek. A Max Payne 3-ban már volt kép a Hydráról, ami a Heist update-el jött, már PS3-on is volt Stunt Races kategória, ahol egy verseny sincs és biztos sok ilyen példa van. Gondolom ezt azért csinálják egyébként, hogy minél kevesebb időt vegyenek el ezek az új projektektől. De az valóban korrekt így is, hogy nem kérnek ezekért pénz. A Shark Card-okkal egyébként nekem nincs bajom. GTA Online-ban nem sok előnyt jelent, ha több pénzed van. Szerintem sokkal nagyobb gond a mod menu használók jelenléte, akik teljesen tönkre teszik a játékot. Ez ellen nem tudom miért nem tesz a Rockstar, sok EA játékkal játszok, de sehol sem találkoztam csalóval egyszer sem, a ranglisták sincsenek széthekkelve, még egy 8 éves játéknál sem. Ezzel szemben a GTA Online-ban minden második szerveren van egy csaló.
Összeségében jó a GTA Online (a gyalázatos singleplayert én most nem nézem), de sokkal többet kilehetne hozni belőle, technikailag lehetne jobb (sok a töltés, bug, valószínűleg olyan könnyű meghekkelni, hogy az óvodákban választható délutáni elfoglaltságként ez is ott van), a frissítések is lehetnének kicsit átgondoltabbak, jobban megvalósítottak, és ez az ami szerintem mindenkit zavar. Hogy lehetne sokkal több ennél a középszerű játékélménytől a GTA Online.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 22. 10:11

Rockstar69 írta:Neked valószínűleg azért tetszik, mert még fiatalabb vagy, így mások az elvárásaid.
Ez meglehet.
Rockstar69 írta: A játékosok nagy részét a 12 évesek teszik ki, ezért sincs játékos kúltura az Online-ban.
Ez azért nem teljesen igaz. Bár valóban sok kiskölök játszik vele (magamat is beleértve), mégiscsak vannak intelligens játékosok, akik tudnak normálisan játszani, és akik egy intelligens közösséget alkotnak (mint például a GPEC). Másfelől, az, hogy a sok fiatal elrontja a játékélményt a baromkodásával, az megint nem a játék hibája.
Rockstar69 írta:Ezek nagy részét kielégíti a játék, sokan meg csak divatból játszanak, hogy majmolják valamelyik YouTube celebet. A hypeon múlik minden, ezeket a gyerekeket meg nem nehéz megvezetni, ezért is specializálódott rájuk a Rockstar. Ezért is(!) játszanak vele annyian.
Ez is igaz, de mint feljebb is írtam, a gyerekek nem teszik ki az Online teljes játékostársadalmát, és nem mindenki az általad írt okok miatt játszik. Bár tény és való, hogy azért sokan bedőlnek a fejlesztők hypejának.
Rockstar69 írta:Szerintem sokkal nagyobb gond a mod menu használók jelenléte, akik teljesen tönkre teszik a játékot.
Te PS3-on játszol, ha jól tudom. Next-genen jóval kevesebb csaló van, és nem is annyira zavaróak. A többi platformról nem tudok nyilatkozni, bár az is igaz, hogy a Rockstar csinálhatna ismét egy nagyobb takarítást, vagy éppenséggel hackbiztosabbá tehetné a játékot (utóbbit nem tudom hogyan, nem értek hozzá).
Rockstar69 írta:Összeségében jó a GTA Online (a gyalázatos singleplayert én most nem nézem), de sokkal többet kilehetne hozni belőle...
Nem igazán értem, miért húzzák le ennyire a single playert. Jó, persze, a sztori nem lett a legjobb, de egy korrekt kis egyjátékos módot hoztak össze. Számomra egyetlen hiányossága, hogy az újabb frissítések nem kerültek bele. Biztos, hogy meg tudták volna oldani a VIP-t, meg a lowridereket a singleben is. Azért tényleg kár.
Rockstar69 írta:Hogy lehetne sokkal több ennél a középszerű játékélménytől a GTA Online.
Szerintem ez még mindig nem annyira rossz, amennyire beállítjátok. És nem is azért írtam ezt meg az előző kommentet, hogy megvédjem az V-t és az Online-t, hanem hogy lehessen látni, hogy azért ez az epizód sem lett egy olyan trágyadomb, mint aminek többen is mondják.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 10:34

Nem a GTAV lett a rossz játék. Nekem - és talán még sok más embernek ezen az oldalon - nem a játékkal van a baja, hanem a Rockstar hozzáállásával. Szerintem a GTAV lehetett volna a világ egyik ha nem a legjobb játéka és nem mondom, hogy nem lett jó, mert erről szó sincs, de amit Rockstar69 kolléga is mondott, hogy sokkal több is lehetett volna ez a rész, sajnos sok igazság van benne. A single ugyan nem trágyadomb, valóban élvezhető, de sajnos a kevés főküldetés meg egyéb hiányosság miatt nagyon érződik rajta a GTA Online negatív hatása. Mármint az, hogy 70%-ban az Online-t nézték és nézik a fejlesztők és csak 30% figyelmet és fejlesztést kapott a megjelenés előtt és után is a single. Ezzel pedig az a baj, hogy a GTA-t mindig is egy singleplayer játékként kezelték a rajongók és ez így is volt jó. Nem mondom, hogy baj az, ha van egy sokat fejlesztett, átgondolt és jól működő multiplayer, de ne menjen a singleplayer játékmód totális rovására egy olyan játéknál, ami gyakorlatilag eddig a részik 70%-ban singleről és 30%-ban multiról szólt. Nincs baj a GTA Online-nal, csak nem kellett volna/nem kéne az egyjátékos mód rovására ennyit fejleszteni. Értem én, hogy a Rockstar a multiplayeres rajongókhoz is komolyabban szeretne szólni, de nem kéne ennyire elfelejteni, hogy kik ők, honnan jöttek és az igazi rajongóik mit szerettek bennük és a játékaikban. Nem azzal van a baj, hogy a single player nem lett jó, hanem azzal, hogy sokkal jobb is lehetett volna/lehetne, ha a multi nem vonná magára az összes fejlesztő és játékos figyelmét.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 22. 11:38

Ez így igaz. Engem talán azért nem zavar annyira a single player elhanyagoltsága, mert mindig is multis lélek voltam. Csak ne legyen az, hogy a R* a GTA Online sikere miatt a következő epizódot egy teljesen minimális egyjátékos móddal vagy akár anélkül adjanak ki.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 22. 11:59

Maguk a küldetések, mellékfeladatok, jók a singleplayerben, nem véletlenül csináltam meg kétszer is 100%-ra. (Na jó, mondjuk kicsit az is benne volt, hogy elsőnek nagyon le voltam égve, így nem volt pénzem minden vállalkozást megvenni.) De ha ezeket megcsinálja az ember, nincs mit csinálni az egy játékos módban, főleg az alapvető játékmechanukai problémák miatt, (gagyi AI, árkádos vezetés, kissé lélektelen pálya).
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 22. 14:28

Hmmm... egyetértek az előttem lévő hozzászólókkal. Tényleg van igazság abban, amit mondtok.
Egyébként szerintem a GTA V a világ legidegesítőbb játéka. :D Nincs még egy ilyen játék a világon, ami ennyire idegesítő lenne! :P El is mondom, hogy miért. Először is, emlékezzünk csak vissza, hogy mennyit vártunk arra még 2010-2011 környékén, hogy bejelentsék a GTA V-öt. Milyen sokat vártunk, míg végre 2011 októberében bejelentették. Aztán kaptunk novemberben egy trailert, és ennyi. Egy évig kussoltak a fejlesztők, és csak 2012-ben kaptuk meg a második trailert. Utána kb. fél évig (2013) csöndben voltak a fejlesztők, míg megkaptuk a három főszereplő trailerét is. Aztán azt is mondták, hogy 2013 tavaszán megjelenik a játék, de sajnos hazudtak. -.- 2013 júliusában megjelent egy gameplay trailer, később pedig egy GTA Online trailer is. Augusztusban végül egy utolsó trailerrel gazdagodtunk, és 2013. szeptember 17-én megjelent a világ legjobban várt játéka, a GTA V. És ami ezután jött, az egyszerűen szánalmas! :@ Megjelent októberben a GTA Online is, ami tele volt buggal és hibával. Eltelt jó sok hónap, mire az Online játszható lett, és sajnos egyre jobban lehetett érezni, hogy nagyon az Online felé hajtanak a fejlesztők. 2013 legvégén a Rockstar ígérte, hogy kapni fogunk egy Heist DLC-t a GTA Online-hoz, rengeteg bérgyilkos küldetést Lestertől a sztori módban és természetesen egy nagyon izgalmas sztori DLC-t. Azt ígérték, hogy 2014-ben mindezt meg fogjuk kapni, és megkaptuk? Egy nagy szart! Szar ruhákat, autókat, fegyvereket meg versenyeket kaptunk. PS3-on és Xbox 360-on csak ilyen szarságokat kaptunk. Komolyan, a régi konzolokon voltak a legszarabb frissítések/DLC-k! Mennyit vártunk a Heist DLC-re és a sztori mód DLC-re! Mennyit vártunk! Aztán 2014 novemberében bejelentették next-gen konzolra a GTA V-öt, mely nagy felháborodást váltott ki a játékosokból. És szerintem jogosan volt mindenki felháborodva!
Teltek-múltak a hónapok, míg 2015 márciusában végre megkaptuk azt az "istenkirály" Heist DLC-t, melyre egy és fél évet kellett várnunk! És milyen is volt ez a Heist DLC? Egy nagy szar! Tele volt bugokkal, a rablások alig adtak pénzt és a sok hülye játékos miatt alig lehetett megcsinálni őket.
Megint eltelt jó sok hónap, míg 2015 nyarán bejelentették, hogy nem lesz több DLC PS3-ra és Xbox 360-ra. Ekkor is mindenki fel volt háborodva, és szerintem most is jogosan! És miket kaptunk, miután abbahagyták a régi konzolokon a frissítéseket? Kaptunk Free mode eventeket, Lowrider DLC-t, jachtos DLC-t, és utána kussoltak hónapokig! Csakis szaros extra hétvégéket kaptunk, ahol minden autót és fegyvert leáraztak, és ennyi! Ezt játszották el hónapokig, mígnem bejelentették ezt az új "Further Adventures in Finance and Felony" DLC-t, ami szintén egy nagy átverés és csalódás volt! És most hol tartunk? Legutoljára a "Cunning Stunts" frissítést jelentették be, ami úgy tűnik, hogy nem lett rossz. És még továbbra is várjuk a bérgyilkos küldetéseket és a sztori DLC-t, amikből több mint valószínű, hogy nem lesz semmi...!
Mindegy, elnézést a hosszú sorok miatt. Remélem, átjött a komment mondanivalója mindenkinek. Még annyit mondanék a végére, hogy szerintem ugyanezt fogják eljátszani a GTA VI-nál is. Bejelentik, aztán évekig kussolni fognak, és utána ugyanez lesz a menetrend. Feltéve csak akkor, hogy ha egyáltalán lesz-e GTA VI, mert úgy tűnik, a Rockstar Games elvan ezzel a fos GTA Online-nal, ami már csak a pénzről szól. Nagyon szkeptikus leszek a GTA VI-tal, semmi jót nem várok tőle...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 18:14

Arminho írta:Ez így igaz. Engem talán azért nem zavar annyira a single player elhanyagoltsága, mert mindig is multis lélek voltam. Csak ne legyen az, hogy a R* a GTA Online sikere miatt a következő epizódot egy teljesen minimális egyjátékos móddal vagy akár anélkül adjanak ki.
Én is szeretek multizni, de nekem mindig is a singleplayer volt a fontosabb. Anno singleplayer játékokkal játszottam először, és bár miután 2012 nyarán Xbox Live Gold tag lettem és ezáltal ki tudtam próbálni valamennyi játékban a multit és be kell ismernem, hogy vannak singleplayer szintű multik, nem lettem annyira elájulva. Persze én is szeretek multizni és vannak olyan játékok, ahol szinte kizárólag az online játékmódokkal foglalkozok, mert a sztori sokkal kevesebb figyelmet kapott és a multi JÓ volt. Ilyenek a COD-ok, Battlefield játékok, vagy hasonló FPS-ek, meg minden más olyan játék, aminek össze van rakva egy jó, bugmentes, csalómentes, élvezhető Online játékmódja. A GTA-t viszont mindig is a singleplayer miatt szerettem és Isten bocsássa meg nekem, de GTA Online ide vagy oda, ez nem hiszem, hogy változni fog. Először is meg kell említeni, hogy az eddig megjelent csomó GTA-ból csak kettőben volt multiplayer. Jó, oké, tudom hogy volt anno SAMP meg minden egyéb PC-s, moddingos megoldás, de fejlesztők által készített multi eddig csak kettő volt. És ez így is volt jó! Ízlések és pofonok, de én csak azt tudom mondani, hogy a GTA mindig is a single miatt kellett és nem a multi miatt! Ja és sajnos a GTA Online-t nézve van rá esély, hogy ha jön még ebben az évszázadban egy új Rockstar játék - akár GTA, akár valami más -, az a GTA Online miatt kap majd egy igen nagy önálló multis hagyatékot és így valószínű, hogy megint csak egy GTAV szintű singleplayert kapunk vagy ahogy mondtad, egyáltalán nem is kapunk sztori módot. Nagy tragédia lenne, de elnézve a mostani helyzetet, sajnos nem teljesen lehetetlen az elképzelés.
Rockstar69 írta:Maguk a küldetések, mellékfeladatok, jók a singleplayerben, nem véletlenül csináltam meg kétszer is 100%-ra. (Na jó, mondjuk kicsit az is benne volt, hogy elsőnek nagyon le voltam égve, így nem volt pénzem minden vállalkozást megvenni.) De ha ezeket megcsinálja az ember, nincs mit csinálni az egy játékos módban, főleg az alapvető játékmechanukai problémák miatt, (gagyi AI, árkádos vezetés, kissé lélektelen pálya).
Na látod. Nem olyan rossz az, ha kétszer is kimaxoltad. Játékmechanikai problémák meg mindegyik részben vannak, valamint ha már mindent megcsináltál egy GTA-ban, akkor mindegyik GTA-rész unalmassá válik egy idő után. Ez nem csak az V hibája. Én a 4-et, SA-t meg az összes többi részt meguntam pár óra után a feladatok teljesítését követően. A vezetéssel nincs bajom, az AI egyáltalán nem gagyi (a rendőrök ugyan valóban vadabbak a kelleténél, de emiatt sokkal nehezebb is a játék, mint a IV volt), a pályából meg valóban ki lehetett volna hozni még ezt-azt, de szerintem e mögött is a GTA Online áll. Szerintem ennél a résznél az egész térképet nem a single-re szabva készítették el, hanem az Online-ra szabták. Emiatt nincs annyi ijesztő, rejtélyes vagy izgalmas hely a térképen, mint anno a singleplayer-centrikus San Andreasban.
NikitaDragovich írta:Hmmm... egyetértek az előttem lévő hozzászólókkal. Tényleg van igazság abban, amit mondtok.
Egyébként szerintem a GTA V a világ legidegesítőbb játéka. :D Nincs még egy ilyen játék a világon, ami ennyire idegesítő lenne! :P El is mondom, hogy miért. Először is, emlékezzünk csak vissza, hogy mennyit vártunk arra még 2010-2011 környékén, hogy bejelentsék a GTA V-öt. Milyen sokat vártunk, míg végre 2011 októberében bejelentették. Aztán kaptunk novemberben egy trailert, és ennyi. Egy évig kussoltak a fejlesztők, és csak 2012-ben kaptuk meg a második trailert. Utána kb. fél évig (2013) csöndben voltak a fejlesztők, míg megkaptuk a három főszereplő trailerét is. Aztán azt is mondták, hogy 2013 tavaszán megjelenik a játék, de sajnos hazudtak. -.- 2013 júliusában megjelent egy gameplay trailer, később pedig egy GTA Online trailer is. Augusztusban végül egy utolsó trailerrel gazdagodtunk, és 2013. szeptember 17-én megjelent a világ legjobban várt játéka, a GTA V. És ami ezután jött, az egyszerűen szánalmas! :@ Megjelent októberben a GTA Online is, ami tele volt buggal és hibával. Eltelt jó sok hónap, mire az Online játszható lett, és sajnos egyre jobban lehetett érezni, hogy nagyon az Online felé hajtanak a fejlesztők. 2013 legvégén a Rockstar ígérte, hogy kapni fogunk egy Heist DLC-t a GTA Online-hoz, rengeteg bérgyilkos küldetést Lestertől a sztori módban és természetesen egy nagyon izgalmas sztori DLC-t. Azt ígérték, hogy 2014-ben mindezt meg fogjuk kapni, és megkaptuk? Egy nagy szart! Szar ruhákat, autókat, fegyvereket meg versenyeket kaptunk. PS3-on és Xbox 360-on csak ilyen szarságokat kaptunk. Komolyan, a régi konzolokon voltak a legszarabb frissítések/DLC-k! Mennyit vártunk a Heist DLC-re és a sztori mód DLC-re! Mennyit vártunk! Aztán 2014 novemberében bejelentették next-gen konzolra a GTA V-öt, mely nagy felháborodást váltott ki a játékosokból. És szerintem jogosan volt mindenki felháborodva!
Teltek-múltak a hónapok, míg 2015 márciusában végre megkaptuk azt az "istenkirály" Heist DLC-t, melyre egy és fél évet kellett várnunk! És milyen is volt ez a Heist DLC? Egy nagy szar! Tele volt bugokkal, a rablások alig adtak pénzt és a sok hülye játékos miatt alig lehetett megcsinálni őket.
Megint eltelt jó sok hónap, míg 2015 nyarán bejelentették, hogy nem lesz több DLC PS3-ra és Xbox 360-ra. Ekkor is mindenki fel volt háborodva, és szerintem most is jogosan! És miket kaptunk, miután abbahagyták a régi konzolokon a frissítéseket? Kaptunk Free mode eventeket, Lowrider DLC-t, jachtos DLC-t, és utána kussoltak hónapokig! Csakis szaros extra hétvégéket kaptunk, ahol minden autót és fegyvert leáraztak, és ennyi! Ezt játszották el hónapokig, mígnem bejelentették ezt az új "Further Adventures in Finance and Felony" DLC-t, ami szintén egy nagy átverés és csalódás volt! És most hol tartunk? Legutoljára a "Cunning Stunts" frissítést jelentették be, ami úgy tűnik, hogy nem lett rossz. És még továbbra is várjuk a bérgyilkos küldetéseket és a sztori DLC-t, amikből több mint valószínű, hogy nem lesz semmi...!
Mindegy, elnézést a hosszú sorok miatt. Remélem, átjött a komment mondanivalója mindenkinek. Még annyit mondanék a végére, hogy szerintem ugyanezt fogják eljátszani a GTA VI-nál is. Bejelentik, aztán évekig kussolni fognak, és utána ugyanez lesz a menetrend. Feltéve csak akkor, hogy ha egyáltalán lesz-e GTA VI, mert úgy tűnik, a Rockstar Games elvan ezzel a fos GTA Online-nal, ami már csak a pénzről szól. Nagyon szkeptikus leszek a GTA VI-tal, semmi jót nem várok tőle...
Leírtad a lényeget barátom! Szinte minden dologban, amit most leírtál maximálisan egyetértek! Igazad van. Sajnos nem jó az, amit a Rockstar csinált ezzel az amúgy remek alapötlettel, amit már lassan három éve jól elcsesznek azzal, hogy leszarják magasról. Sajnos ez van. Lehet, hogy a multiplayerre való ráhangolódás előbb-utóbb oda vezeti majd a Rockstart, ahol most tart az Activision, EA meg a többi fejlesztő és kiadó. Ez pedig egy korszak végét jelentené.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 22. 18:34

Szerintem 60 európai pénzért bőven korrekt játék. A Steam szerint 285 órát pernahajderkodtam benne, plusz 60 órát xboxon is suhanckodtam. Picit túlreagáljátok a dolgokat. Call of Meme-ért fizetnek sokan évente ennyit, és ahhoz hasonló ürülékekért. A mikrotranzakciókkal sincs bajom. Ha van három ember, aki hajlandó veled játszani, akkor tudsz annyi pénzt csinálni, hogy megvehesd a fél várost. Az sem probléma, ha el akarják mozdítani a GTA-t az online irányába, ugyanis baromi nagy potenciál rejlik benne, csak ki kéne aknázni. Most, hogy az online-al szereztek ilyen téren is tapasztalatot, a következő rész csak jobb lehet. (ugye?)
je

Válasz küldése