OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 07. 14:26

Ja, így már megértelek titeket. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 07. 14:39

Arminho írta:Nem. Sokszor csak úgy tolongunk a pályán, és egyszerűen nem tudunk két lépést megtenni a labdával, mert belebotlunk egy épp ott álldogáló kicsibe, aki azt se tudja, hogy az ijedtségtől behugyozzon vagy befosson.
Légy optimista! Igy legalább gyakorolhatsz cselezni :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 08. 19:37

Néha úgy a falba tudnám verni a fejem. Például amikor vacsoránál szóba kerül a továbbtanulás. Szülők egy ideig ecsetelgetnek mindenfélét, én előbb-utóbb megunom, aztán "véletlen" vágok egy grimaszt, és elkezdődik a pörölés. Hogy én szarok az életemre, hogy csak a gép előtt ülök, nem foglalkozok magammal, nem érdekel a továbbtanulás, más gyerek már rég eldöntötte, hova szeretne menni (mikor nem is, ezt diákként hagyj tudjam már én jobban), stb, stb. Aztán amikor abbahagyják tíz perc után, hogy levegőt vegyenek, elmagyarázom, hogy mégis mi a helyzet az osztályban, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki nem biztos a továbbtanulásban, hogy igenis foglalkozok a magammal és a környezetemmel (középfokú nyelvvizsgára készülök, kondiba járok, emellett az osztályom dolgait én intézem).
Fuck this!
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 08. 20:14

Én azt szoktam szeretni amikor a drágalátos anyukám elkezd "Dicsérni" a fél rokonság előtt. Valaki rá kérdezz, hogy a tanulás, hogy megy? Sporttal hogy állsz? Valami Csaj?:) Erre Ő:
Pff ő tanulni? Csoda, hogy még nem bukott meg. Az ujjaival szokott sportolni. A ps előtt. Valami csaj? Haha. Tudjátok mikor..
-.-

Szeretlek Anya.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 09. 09. 13:24

Az én szüleim is pont ilyenek, basztatás non-stop. Az a legjobb amikor összeáll a nagymamám és a kedves anyucim, és közösen elkezdenek panaszkodni miattam, hogy "jaj ez a semmirekellõ, majd megy a közmunkásképzõbe", mintha nem is ott állnék melletük. A kedvencem a "ha nem tetszik, máris el lehet költözni" és az "intézetbe adlak" . Nembaj, fognak még nagyot nézni, amikor a Blaze It Samu név már a történelemkönyvek lapjain fog szerepelni :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára YUNG $LICK UNIVERSAL 2015. 09. 15. 15:29-kor.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 09. 14:03

:D :D :D ez az utolsó mondat nagyon jól hangzott. :lol: Az a jó, hogy az én anyum nincs kivel összefogjon. Apum az mindig motivált, dicsért de anyuuum... Tyyűű :D De az birom amikor az említett félrokonság előtt megpróbál leégetni és akkor én visszavágok valamivel, amin mindenki nevet, Apum a vállamat veregeti, anyum meg pofozgat. Például múltkor lekváros keksz evés után sok maradék maradt a fogaim közt. Gondolom felmegyek, s a száj öblitővel kimosom amit lehet. Neki is fogok, erre Ő:
-Inkább mosd meg! Ez sokat nem használ.
Én:
-Ameddig kettőnk közt csak neked vannak műfogaid addig hallgass.
Pofot leszívtam, de most komolyan..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 09. 15:40

Én ilyet nem mernék mondani anyámnak, se apámnak. Azon az estén szerintem a kutyával aludnék a kertben.
Well look who's back

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 09. 16:15

Gonzales írta::D :D :D ez az utolsó mondat nagyon jól hangzott. :lol: Az a jó, hogy az én anyum nincs kivel összefogjon. Apum az mindig motivált, dicsért de anyuuum... Tyyűű :D De az birom amikor az említett félrokonság előtt megpróbál leégetni és akkor én visszavágok valamivel, amin mindenki nevet, Apum a vállamat veregeti, anyum meg pofozgat. Például múltkor lekváros keksz evés után sok maradék maradt a fogaim közt. Gondolom felmegyek, s a száj öblitővel kimosom amit lehet. Neki is fogok, erre Ő:
-Inkább mosd meg! Ez sokat nem használ.
Én:
-Ameddig kettőnk közt csak neked vannak műfogaid addig hallgass.
Pofot leszívtam, de most komolyan..
Büszke lehetsz magadra...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 09. 18:02

Gonzales írta::D :D :D ez az utolsó mondat nagyon jól hangzott. :lol: Az a jó, hogy az én anyum nincs kivel összefogjon. Apum az mindig motivált, dicsért de anyuuum... Tyyűű :D De az birom amikor az említett félrokonság előtt megpróbál leégetni és akkor én visszavágok valamivel, amin mindenki nevet, Apum a vállamat veregeti, anyum meg pofozgat. Például múltkor lekváros keksz evés után sok maradék maradt a fogaim közt. Gondolom felmegyek, s a száj öblitővel kimosom amit lehet. Neki is fogok, erre Ő:
-Inkább mosd meg! Ez sokat nem használ.
Én:
-Ameddig kettőnk közt csak neked vannak műfogaid addig hallgass.
Pofot leszívtam, de most komolyan..
Két hétig nem ehetsz sütit.
Guess who's back!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 09. 09. 18:37

Gonzales írta::D :D :D ez az utolsó mondat nagyon jól hangzott. :lol: Az a jó, hogy az én anyum nincs kivel összefogjon. Apum az mindig motivált, dicsért de anyuuum... Tyyűű :D De az birom amikor az említett félrokonság előtt megpróbál leégetni és akkor én visszavágok valamivel, amin mindenki nevet, Apum a vállamat veregeti, anyum meg pofozgat. Például múltkor lekváros keksz evés után sok maradék maradt a fogaim közt. Gondolom felmegyek, s a száj öblitővel kimosom amit lehet. Neki is fogok, erre Ő:
-Inkább mosd meg! Ez sokat nem használ.
Én:
-Ameddig kettőnk közt csak neked vannak műfogaid addig hallgass.
Pofot leszívtam, de most komolyan..
Jajj, de rühellem az ilyet... hogy mersz ilyet mondani az édesanyádnak? Sok ilyen osztálytársam volt még alsóban, akik a haverok előtt úgy beszéltek a szüleikkel, mint a kutyával, csak mert az szerintük "menő". Amúgy meg: ameddig ő tart el téged, addig hallgass.. ;)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 09. 20:10

Figyeljetek. Én se nagy magamat dicsérésből mondtam ezt el... De ha anyumat ismernétek, akkor nem ez volna
a véleményetek.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 09. 20:16

Attól még édesanyádról van szó, nem kell ehhez ismerkedni.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 09. 21:24

Hát jó. Hidd el. Nem szoktam mindennap pofátlankodni neki, de időnként kicsit mellé lő..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 09. 22:46

Ejha, látom, rossz a viszony a szülőkkel. Kép Egyébként egyetértek veletek, velem is ugyanez a helyzet. Nekem sincs túl jó kapcsolatom a szüleimmel. Kicsit megnyugtató, hogy nemcsak nálam van ez így, hanem másoknál is. Szerintem minden mai gyereknek ilyen lehet a szüleivel a kapcsolata, mert nem tudják megérteni egymást... de az X generáció már csak ilyen... Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2015. 09. 09. 22:57-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 09. 22:55

Igazából csak anyummal. Apummal egész jó a viszonyom. :D Sőt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése