OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 27. 14:51

Mint mindenki más, eleinte nyilvánvalóan én is kicsit szomorú és csalódott voltam a tegnapi vereség után. Aztán átfutott az agyamon, hogy mégis hogyan jutottunk el idáig, hogy - ne aprózzuk el - egy nagyon erős belga csapat ellen játszhattunk nyolcaddöntőt. Jó persze, lehet itt mondani, hogy ha a portugáloknak komoly és nehéz ellenfelei voltunk, akkor a belgák ellen nem egy 0-4-gyel kellett volna búcsúzni az EB-től, de legyünk őszinték: míg a portugál válogatott két - na jó, legyünk rendesek Pepével - három komoly és sikeres focistával rendelkezik, akiktől a többiek gyakorlatilag elvárják, hogy ez a három ember vigye őket a hátán, amíg a többi játékos semmivel sincs magasabb szinten, mint a magyar csapat játékosai... sőt... (jó, tudom hogy Portugália továbbjutott a negyeddöntőbe, de erről és a horvátok elleni meccsükről had ne mondjam ki a véleményemet...). A belgáknál nem három komoly játékerőt képviselő játékosból áll a válogatott. A belgák focistáinak nagy része top klubokban játszik, ráadásul csapatként játszanak, ahogy mi is, nem úgy, mint a Portugálok, akiknél Nani és Ronaldo a jobb és balszélső+csatár, Pepe meg az összes középpályás, védő és kapus is egy személyben... -.- És ez sajnos nagyon látszott a tegnapi meccsen. Ettől függetlenül én csak azt tudom mondani, hogy köszönöm a magyar csapatnak ezt a szép EB szereplést. Tegnap két csapat volt a pályán és az igaz, hogy az egyik győzött és továbbjutott a negyeddöntőbe, de a másik viszont két hét alatt elfeledtette 44 év hiányát egy ország, egy kontinens, sőt az egész világ csodájára. Mindenkinek megmutattuk, hogy a magyar focit nem szabad leírni és a magyar foci feltámasztható, valamint a magyar válogatott ismét méltó ellenfele lehet bárkinek egy világtornán. Igazából a tegnapi vereség is egy nagy győzelem, hiszen egy olyan válogatott ellen léphettünk pályára, akiknek a játékosai olyan rangos európai topcsapatokban játszanak, mint a Chelsea, Manchester City+United, Barcelona vagy az Atletico Madrid. Szóval a vereség ellenére én nagyon örülök annak, amit alkotott a csapatunk az EB-n, mert végig fegyelmezetten játszottunk, volt amikor kifejezetten jól nyomtuk és összességében helytálltunk a kontinenstornán. Ja, és ami az egyik legnagyobb sikerünk, hogy jól felbasztuk CR7 agyát aki szinte biztosan nem tudta eddig azt sem, hogy hol van Magyarország. Szóval fel a fejjel, a magyar foci feltámadt és ezen az EB-n megtettük a kezdőlépéseket a jó irányba, ráléptünk a jó ösvényre amin ha rajta maradunk és tovább is fejlődünk, akkor eljön még az az idő is, amikor mi vágunk 4-et a belga válogatottnak. :) Hatalmas siker már ez is a magyar futballnak, köszönök mindent a magyar válogatottnak!!! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 06. 27. 15:52

Esküszöm ez a vereség már csak azért megérte, mert ez a videó megszületett. Nagyon jókat derültem rajta. Zolinak minden szava arany.

je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 27. 16:12

Ez hatalmas! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 06. 28. 11:06

A belgáktól való vereség várható volt. Persze csak onnantól jöttem rá erre, hogy elkezdtem nézni a meccset. Nem voltunk egy súlycsoportban (sajnos). A 4-0 meg csak azért 4-0, mert a második gól után Bernd Storck kicsit variált a felállásban -kockáztattunk. Nem volt mit vesztenünk.

Én tegnap este voltam dühös. Milyen igazságtalanul (vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy: "keresédesen") jött ki ez a csoportelsőség. Elsők lettünk... cserébe megkaptuk a belgákat. A nagyon esélyes EB győzteseket. A 2-3. helyezett Izland és Portugália (a gyengébb teljesítményével) pedig ott van a legjobb 8 között.. Csak mert jelzem: velük szerencsésebb volt ez az EB. Magyarország hamarabb megérdemelte volna a továbbjutást a másik két csapattal szemben. Még, ha a negyeddöntőben már úgyis kiestünk volna.

Persze feltételes módban beszélek... Az eféle sportoknál ez kb mindig így van, ami ellen nyilván nem lenne értelme tenni. Így van jól. Nem csak teljesítmény, de szerencse is kell olykor 1-1 győzelemhez.

Mi úgy estünk ki a nyolcaddöntőben, hogy végigküzdöttük azt a 93 percet. Portugália meg egy olyan teljesítménnyel jutott tovább, amivel legközelebb már nem fog.

Nyilvánvalóan azért az irigység beszél belőlem, ezt belátom. Csak azért bosszantó ez..

Nem baj. Majd a VB-n megmutatjuk! :)

Kevés alkalom volt eddig, amikor azt mondhattam, hogy büszke vagyok a magyar fociválogatottra. Ez a néhány hét viszont felemelő volt. Szóval én is köszönöm a srácoknak... :)

Az EB most már kevésbé érdekel. Időponttól függően 1-2 meccset szerintem még megnézek azért (a döntőt mindenképpen) és asszem ennyi.


Ha már felvételinél tartunk...

A nyári munkám csúszik két héttel, mert a kedves Melódiák nem tudott szólni időben, hogy idén nem tartanak rám igényt -.-
Viszont koleszba felvettek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 28. 14:40

Képzeljétek, mit hallottam! Ma reggel olvastam a Facebookon, hogy kizárták a belgákat, mert doppingoltak, és visszakerülnek a magyarok az EB-re! :D :D :D
http://trollfoci.blogstar.hu/2016/06/28 ... at-/28242/
Amúgy Fellaini szerintem egy rohadt nagy seggfej! Kis gyökér! :lol: :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 28. 14:51

Harmadik tüdő.. Robi, ezt elhiszed? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 06. 28. 14:52

Már majdnem bevettem. Jó is lenne... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 28. 14:56

Akkor ez most átverés volt? :o :S :shock: Basszus, én pedig elhittem. :@ -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 01. 15:54

NikitaDragovich írta:Akkor ez most átverés volt? :o :S :shock: Basszus, én pedig elhittem. :@ -.-
Persze, ez sajnos kamu volt. A belgákat nem zárták ki, ez is csak egy szokásos internetes szivatás, semmi több. Bent vannak még és ma este játszanak Wales ellen. Nagyon remélem, hogy Bale-ék csinálnak valami csodát és egy szép játékkal kiejtik a belgákat a francba. Bár amilyen "igazságosan" alakul ez az EB is már nem lehet tudni.

Luszie: Igen, én is rettenetesen szomorúnak tartom, hogy Portugália szinte nulla teljesítménnyel már ott van az elődöntőben. Semmit nem tettek ezért az EB-jért. A csoportmeccsek alatt az ég világon semmit sem csináltak, sőt örülhetnek, hogy nem kaptak ki tőlünk és nem estek ki, mert azon a meccsen a mieink sokkal jobban játszottak. Ha nincs CR7, nyerünk 3-1-re. Azt reméltem, hogy a horvátok ellen ezzel a nyugdíjas teljesítménnyel végre kiesnek, de sajnos nem így lett, egy mázli góllal továbbjutottak. A tegnapi meccsen azt vártam az összességében sokkal jobban teljesítő lengyelektől, hogy ők már végre tényleg kiverik a portugálokat, de egy szintén szerencsés meccsen megint nyertek és ismét továbbjutottak. -.- Nem akarok elfogult lenni, de ha nem a belgákat kapjuk ennyi erővel mi is ott lehetnénk az elődöntőben. Csak mert Portugália semmivel sem játszott nálunk jobban ezen az EB-n. Na mindegy, bár nem terveztem, hogy ma szurkolok a belgáknak, mégis remélem hogy a ma esti meccsen rákapcsolnak és a következő körben a portugáloknak is rúgnak majd 4-et.

Igen, én is abban bízom, hogy a VB-n jobbak leszünk. Azt gondolom, hogy az EB-n nyújtott teljesítményünk alapján erre komoly esélyünk van. Persze biztos nem leszünk világbajnokok, főleg hogy most már a dél-amerikai csapatokat is számításba kell venni és nézve egy-két Copa América meccset, bizony nem lesz könnyű dolga annak az európai csapatnak, aki majd egy dél-amerikait kap majd ellenfélnek. De ezzel együtt is bizakodó vagyok. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 03. 06:59

Ez a Boateng nem akármilyen idióta, de szerencsére tovább jutottak a németek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 03. 09:18

Én is a németeknek drukkoltam. A tizenegyespárbajon szétröhögtem magam. Legalábbis az elején.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 03. 17:11

Maga a meccs alaposan elmaradt az elvárásaimhoz képest, nem volt valami szuperrangadó. A 11-es párbajnak meg jót tett, hogy ennyire szarul rúgták egyesek mindkét oldalon, mert egyrészt valóban lehetett röhögni rajtuk, másrészt meg legalább a tizenegyes párbajnak köszönhetően emlékezetes marad ez az egyébként igencsak gyengécskére sikerült mérkőzés. Legalább a sok viccesen szar megoldás meg a tovább tartó izgalom megmaradt. Más nem igazán. Örülök, hogy a németek jutottak tovább, de nem szórakoztam valami jól a meccset nézve a végét leszámítva.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 06. 20:01

Wales, Wales, hajrá Wales!
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 06. 20:54

Jaja. Én is nekik szurkolok.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 06. 21:07

Oké, kiesett Wales. Hogy rohadnának le a portugálok.
Well look who's back

Válasz küldése