OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 05. 13:17

Elméletben én, de ha nagynénimnek beindul a szülés, akkor el lesz halasztva.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 05. 13:41

Inkább kérdezd ugy, hogy ki nem megy :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 07. 07:37

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. A World of Tanks-nek van egy bónusz kód rendszere, ahol pontokat lehet gyűjteni a játékhoz. Ez teljesen biztonságos, nem vírusos, a Wargaming (World of Tanks készítője) oldalán lehet megtalálni a regisztrált játékosnak a kódját. Lényegében úgy működik az egész (ha minden igaz), hogy meg kell a kódom linkjét osztanom egy oldalon, mint itt és ha minél többen megnyitják, annál több pontom lesz. A pontot igazi pénzre nem lehet visszaváltani, nem azért osztom meg, hogy jól keressek. CSAK a játékban lehet felhasználni a pontokat. Felhasználhatom prémium tankra, aranyérmékre, prémium fiók meghosszabbításra. Amikor kiteszem ide a linket és megnyitjátok, ti nem fogjátok látni, hogy nekem hány pontom van, hanem egy új kódhoz dob titeket az én linkemmel. Ezzel nem kell törődnötök, csak úgy van :D Ez az egész teljesen biztonságos ;) . Előre is köszi a megnyitásokat.
Itt a link: http://wargamingbonus.com/y8wzmP
Idáig van kemény 3 pontom és még 9 kell, hogy meg tudjam szerezni a kinézett tankot.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 07:59

Hát, ha jól sejtem, csak egyszer nyithatom meg, de legalább egyszer megtettem :D
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 07. 08:04

Köszönöm! Igen csak egyszer lehet megnyitni, ha többször lehetne, már milliomos lehetnék a saját megnyitásaimtól. :lol:

Már csak 6 pont és meglesz az új tankom.
Amúgy ez érdekes, hogy egy GTA-val foglalkozó fórumon többen megnyitják, mint egy WoT-al foglalkozó fórumon. :S
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 07. 08:08

Megnyitottam.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 07. 08:08

Köszi szépen!

U.I.: Már csak 2 megnyitás kell a győzelemhez!
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 04. 07. 10:14

Megnyitottam. :)
Kriss X írta: Amúgy ez érdekes, hogy egy GTA-val foglalkozó fórumon többen megnyitják, mint egy WoT-al foglalkozó fórumon. :S
Nem a téma számít, hanem a társaság összetartása.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 07. 10:17

Megnyitva ;) (Már csak egy pont kell neked!) Már egy sem, mert MateL hamarabb megnyitotta, mint én. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 07. 10:53

Köszi mindenkinek aki segített. Most arra várok, hogy a pontokat átváltsa a prémium kártyára. Lassú a netem ezért ez a folyamat is lassú. :(
Most egyenlőre ezt írja ki:

Good job, you got all the points to unlock this card!
Unfortunately, a lot of automated bots try to get these free cards. That's not nice.
To prevent it, we ask users to complete a survey.
Go Back and try a different offer.
Waiting for offer completion..
By continuing you agree to our terms of service

Vagyis: (google fordító szerint)

Jó munkát, megvan az összes pontot, hogy kinyit ez a kártya!
Sajnos, sok automata botok próbálja meg ezeket a szabad kártyát. Ez nem volt szép.
Hogy ne azt kérdezzük felhasználók számára, hogy töltsenek ki egy kérdőívet.
Menj vissza, és próbáljon ki egy másik ajánlatot.
Várakozás a megrendelés befejezése ..
A folytatással elfogadja, hogy a szolgáltatás feltételeit


Szerk.: Na megvan a hátulütő. Csak akkor válthatom be a kódot, ha SMS-t küldök egy emelt díjas számra, meg vegyek részt egy sorsoláson, stb, stb. Na akkor hagyom a francba.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 12:08

Ezek a játékok elég szemetek.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 04. 07. 12:10

Ja. Sok a pénzéhes internetes csaló. :insecure:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 07. 13:09

Kriss X írta:Köszi mindenkinek aki segített. Most arra várok, hogy a pontokat átváltsa a prémium kártyára. Lassú a netem ezért ez a folyamat is lassú. :(
Most egyenlőre ezt írja ki:

Good job, you got all the points to unlock this card!
Unfortunately, a lot of automated bots try to get these free cards. That's not nice.
To prevent it, we ask users to complete a survey.
Go Back and try a different offer.
Waiting for offer completion..
By continuing you agree to our terms of service

Vagyis: (google fordító szerint)

Jó munkát, megvan az összes pontot, hogy kinyit ez a kártya!
Sajnos, sok automata botok próbálja meg ezeket a szabad kártyát. Ez nem volt szép.
Hogy ne azt kérdezzük felhasználók számára, hogy töltsenek ki egy kérdőívet.
Menj vissza, és próbáljon ki egy másik ajánlatot.
Várakozás a megrendelés befejezése ..
A folytatással elfogadja, hogy a szolgáltatás feltételeit


Szerk.: Na megvan a hátulütő. Csak akkor válthatom be a kódot, ha SMS-t küldök egy emelt díjas számra, meg vegyek részt egy sorsoláson, stb, stb. Na akkor hagyom a francba.
Google forditó.. Látszik :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 04. 07. 18:20

2013. november 30.: Paul Walker és barátja Roger Rodas egy szörnyű balesetet szenvednek, melynek tudjuk mi lett a vége.
Most 1,5 évvel az eset után volt szerencsém megnézni a Halálos Iramban 7. részét és azt kell mondanom, ennél szebben nem is köszönhettek volna el Paul Walkertől. Ezt a pár sort most azért írom, mert szeretnék megemlékezni Paul Walkerről és szeretnélek elcsábítani titeket a moziba, mert megéri megnézni a filmet.:)
#SEEYOUAGAIN #FROMPAUL

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 07. 18:50

Én minden áron meg fogom nézni! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése