OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 02. 05. 20:25

sziasztok!
Ipad mini 2 memóriája megtelt és lassú mint a bűn. Megpróbáltam kitörölni alkalmazásokat, de befagy. Mit lehet ilyenkor csinálni?
Segítsetek légyszíves!
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 05. 20:28

Ha nem akarsz semmilyen alkalmazást megmenteni, akkor gyári beállítások visszaállítása és szinte olyan lesz, mint ahogy megvetted. Ha ez sem segít, vidd el egy szervizbe és telepíttesd újra.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 02. 05. 21:10

oké, köszi :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 15. 17:54

Segítséget szeretnék kérni a telefonommal kapcsolatban. Samsung Galaxy Core Plus (SM-G350) okostelefonom van és egy olyan probléma merült fel, hogy nem ismeri fel az USB-t a gépem. Egyszer elkezdtem ki root-olni a telefont, de olvastam, hogy tönkre teheti a telefont, ezért félúton megálltam. Addig jutottam el, hogy hozzáférésem van a fejlesztői beállításokhoz és amikor root-olni akartam, ott kellett egy olyat beállítani, hogy USB hibakeresés, akkor feltelepítődött valami vagy a telóra vagy a laptopra, azóta mindig feltelepít egy illesztőprogramot, de nem tudok belépni a telefon fájljai közé. Nincs a számítógép menüponton. Felismeri, de nem lehet megnyitni semmit, se lejátszóeszközként, se fényképezőgépként. Most egy képet akartam rámásolni, azt megoldottam egy SD kártya átalakítóval, de nekem fontos lenne az USB kábeles átvitel. Tegnap még működött, ma már nem pedig pénteken próbáltam root-olni. Egy darabig normálisan működött, aztán ez a hiba lépett fel. Mit tehetek? :insecure:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 16. 08:51

Rootolásnál a legrosszabb amit tehetsz az, hogy a félbehagyod. Ha addig nem, azzal tuti szétbarmolod a telefont.
Egyébként meg próbáld meg samsung kies-al a fájlböngészést. Hátha az még tudja kezelni. Ha nem, akkor bújhatod napokig a netet, hátha valaki járt már így és tud rá megoldást.

Végső esetben pedig vidd vissza a szolgáltatódhoz, hogy nyomják rajta újra az oprendszert (ha ügyi vagy te is megteheted, de ha már most így jártál lehet nem ártana olyanra bízni aki ért hozzá). A garanciát ugye már a rootolás megkezdésekor kidobtad a kukába ha esetleg volt rajta. Szóval fizetned mindenképp kell majd érte.
Mindenek előtt viszont egy gyári beállítást tolj rá, hogy a torrentezett programok ne maradjanak rajta;) Annak nem hiszem hogy örülnének. De azért járj utána rendesen, lehet nem feltétlen segít az oprendszer újratelepítés sem, hanem valami más módja van.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 16. 17:21

A root-olást nem telefonról csináltam, hanem gépről és addig nem is kellett rákötni a telefont, amíg fel nem telepítettem volna, de mivel az én eszközöm nem volt kompatibilis a programmal, úgy hagytam abba, nem úgy, hogy töltődött rá, aztán csak úgy leállítottam.
U.i: kicsit utána böngésztem és a problémámnak semmi köze a root-oláshoz, sem a fejlesztői lehetőségekhez. :$ Egyszerűen csak öregszik a telefon.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 03. 15. 18:46

Hajrá Magyarok!
Szerk.: Az a három Balfasz ott a fejlécen igazán kaphatott volna egy-egy kokárdát kedves szerkesztők... -.-

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 15. 20:24

Már az amcsik is ünneplik a 48-as forradalmat? :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 15. 20:43

Az semmi! Itt romániában a románok megünneplik juliús negyedikét, meg még van román Kokárdánk is! Ugye milyen király, hogy egyikhez sincs semmi közük, mégis ünneplik? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 03. 15. 21:17

És a román kokárdával mit ünnepeltek? Milyen alakalomból veszitek fel?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 03. 15. 22:01

Az amcsik nem de mi Magyarok igen. Persze nem mindenki. Ez simán hazafiság nem politika nálam.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 03. 16. 17:08

Nincs kedve valakinek egy kis DayZ Standalone -hoz?
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 16. 20:58

Gonzales írta:Az semmi! Itt romániában a románok megünneplik juliús negyedikét, meg még van román Kokárdánk is! Ugye milyen király, hogy egyikhez sincs semmi közük, mégis ünneplik? :D
A románok barmok, mit vársz tőlük? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 17. 17:48

Reakostew: na épp ezaz! Még december egykor se rakják fel, pedig az a románok nemzeti ünnepe..
Rockstar: hát igen, mindent lopnak! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 18. 15:32

Gonzales írta:Reakostew: na épp ezaz! Még december egykor se rakják fel, pedig az a románok nemzeti ünnepe..
Rockstar: hát igen, mindent lopnak! :D
"Nemzeti ünnep"????!!!! Hol vannak ezek a nemzettől... :D Legfeljebb "csonka nemzetként" ejthetünk róluk szót, máshogy semmiképp. Az már más kérdés, hogy Trianonkor egy nemzetként ugattak és akartak a Dunáig terjeszkedni, aztán még a béketárgyalások után is rinyáltak, hogy miért nem kapták meg egész Magyarországot... :D Üres, seggfejű "nemzet", csak a pofájuk volt nagy mindig is. :) Na, de nem akarok tovább rasszistáskodni, mert a fórumszabályzatot nem akarom megszegni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése