Könyvek, kedvenc könyvek.

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Könyvek, kedvenc könyvek.

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 10. 09:30

Lehetséges, hogy már említettem, viszont megint felhoznám a kis szerencsés helyzetem, mivel ahogy befejeztem a Tűz és Jég dala első kötetét, újongva érkezett hozzám az unokatestvérem, hogy egy akció lévén beszerezte mind a hat kötetet, mindössze 100 lej - 8000 ft (kb.)-ért. Ami igazán szerencsés üzlet nem mint amilyet Jon meg Daenerys-éknek sikerült kötniük. szóval itt vagyok, másodszorra is Westerosban elvesztődve. :D remek munka George részéről. Pompás sorok, gyönyörűen megfogalmazott párbeszédek, részletek. Egyenesen oda vagyok érte. Jelenleg a 170. Oldalnál tartok, hátra van még 730. :D különösen tetszett a kötet végén levő köszönetnyílvánitás, amiben még a feleségét, Parris-t is megemlitette. Idézem, " And finally, a tip o' the tilting helm to Parris for her Magic Coffee, the fuel that built the Seven Kingdoms. " csodálatos.

Ezek mellett, esetleg hallott valaki Yuval Noah Harari ~ Sapiens " A brief history of humankind "-ra keresztelt kötetéről ? Barátnőm egyik barátnője ajánlotta számomra, így szülinapom alkalmából megleptem magam vele, épp kedden érkezett meg, ma meg hazaérve első dolgom lesz felfedezni. Egyelőre fogalmam sincs mire számitsak, óriási kalandok állnak előttem, megérzéseim szerint. :roll:
( a végén nem fogok tudni dönteni, eme két remek kötet közt, mélyik is legyen az első. )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Könyvek, kedvenc könyvek.

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 10. 10:12

Én most kezdtem el a képregény változatot. :) Nem vagyok elégedetlen.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése