GTA egy kis prison break beütéssel

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Válasz küldése
noocika
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 17:43

GTA egy kis prison break beütéssel

Hozzászólás Szerző: noocika » 2013. 06. 07. 22:00

Sziasztok! Éppen "A szökés"-t (Prison break) néztem, és belegondoltam, hogy milyen lenne, vagy legalábbis mennyire tetszene nektek, egy olyan GTA rész, amibe benne lenne egy kis Prison break? Ezzel arra célzok, hogy hasonló briliáns ötletei, cselekményei lennének a főszereplőnknek, talán a játék elején egy börtönből szöknénk meg, kicsit hasonlítanának a főszereplők a sorozatbeliekre stb...Sejtem, hogy köztetek nem sokan ismerhetik ezt a sorozatot, de akik ismerik, vagy legalábbis minimális ismeretségük van róla, azoktól várok válaszokat! :) Tudom, hogy már csináltak belőle játékot, és azt is, hogy ez soha nem fog megtörténni, de én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi a véleményetek róla :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA egy kis prison break beütéssel

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 07. 22:09

Imádom a Prison Break sorozatot, régen végignéztem az összes részét! :D Nekem tetszene, jó ötletnek tartom ;).
Bár nem hiszem, hogy ebbe a témába kellett volna írni a topikot, de azért tetszik az ötleted ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

noocika
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 17:43

Re: GTA egy kis prison break beütéssel

Hozzászólás Szerző: noocika » 2013. 06. 08. 11:46

Örülök, hogy tetszik :) Éppen a GTA 4-ben utaztam helikopáterrel és elrepültem a börtön felett, aztán elgondolkodtam azon, hogy bár nem túl nagyra, de milyen szépre csinálták meg, és nagy vágyat éreztem, az iránt, hogy valósuljon meg a GTA-ban egy kis prison break :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA egy kis prison break beütéssel

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 08. 12:36

Van Prison mod, ha PC -s vagy, töltsd le és játszd.
Guess who's back!

Válasz küldése