[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 04. 10. 17:59

Bocs ! szerkeszteni akartam csak véletlenül töröltem! : :(
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 10. 18:51

Nem jó dolog az ha gazdagként kezded. Ha már mindened megvan a játék elején akkor az eléggé egysíkúvá teszi a játék további részét.

Nikoval is az volt jó, hogy a játék elején érezni lehetett milyen csórók és milyen jelentéktelenek vagyunk a városban. Aztán ahogy haladt előre a játék ezek folyamatosan változtak

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 10. 18:58

Michael sem lesz gazdag, amikor még sok pénze volt, akkor vette a nagy házat, autókat, pont az a lényege Michael karakterének, hogy elfogyott a pénze és ezért rablásba kezd...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 10. 20:32

Bizony, hála a feleségének, és, hogy vett egy nagy házat, autókat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 11. 04:51

NoxiusEnterprise írta:
Mike1 írta:Ez azért elég irónikus , a GTA4-et is meg csinálták 3x. S most SZERINTEM azért gondolták így ,hogy 3 embert irányithatunk a GTA5-ben mert a GTA4-ben külön csinálták ezt ! és ez nagyon hasonlít a GTA4 re mert
Michael--> Luis
Franky->Niko
Trevor-->Johnny
Nos és ezek az emberek mért hasonlóak !
Luis-al egyből a közepében kezdjük nagy menők vagyunk csajok+a leg gazdagabb embereknek dolgozunk Liberty
Cityben ! és egyszerüen szép az élet !!
Niko-val fel kell jutnunk a csúcsra persze elösször 20$ bol kell naggyábol gazdálkodnunk.
Johnny-val a csórónegyedben vagyunk nem vagyunk olyan hű de nagyon gazdagok és egy retkes matracon alszunk EGY RETKES MATRACON O.O..

És ez nagyban hasonlít .....ehez.
Michael gazdag egyből sok pénzünk van ! és azt csinálunk azt veszünk amit csak akarunk !
Franky-vel pedig szerintem küzdenünk kell a pénzért a csúcsra jutni !!
Trevor-al pedig szegények vagyunk, csóróság van és abban élünk lakókocsiban ! és nm nagyon futja ruhákra ! meg amugyis hol kezdjük Trevor-al a SIVATAGBAN O.O mind 1 .
Ebben ez a különös szerintem ! de ami biztos a
GTA V elsöpri a GTA 4-et ! én kiváncsi vagyok ,, de egyben türelmes is ! meglássuk .... ;)
Ez marha nagy hülyeség. Mármint így összehasonlítani. Nem is hasonlít a te párosításod a valóságra, még a főszereplők ismeretében sem.
Egyrészt Luis egyáltalán nem hasonlít Michaelre, nem mintha a másik két párosításod stimmelne. Mert lássuk be, hogy nem!
Michael gazdag, akinek van sok pénze, (Ugye ez a gazdagság) de ez a pénz fogy. Ezért indul útnak. Franklin csak szép kis életecskét akar magának, amit az autólopásokkal ér el. Trevor pedig az, aki inkább a pénzre és őrületre hajt rá.
Luis maximum muffokban gazdag, azt, hogy van sok pénze egyáltalán nem lehet állítani. Ráadásul amiért ő harcba indul az nem a pénz, hanem a barátja és főnöke, Gay Tony! Semmi konkrétan személyes indok nem vezérli. Meg az, hogy a burzsoázi felső rétegei között mászkál még nem jelenti, hogy gazdag, vagy közéjük tartozik. Csak egy menedzser-testőr!
Talán még Johnny és Trevor példája volt a leginkább pontos, de azért az is hülyeség volt. Elvégre Johnny tényleg a pénzt keresi, de nála ott volt még a LOST MC megmentése is, illetve a túlélés a kemény világban. Azt, hogy őrült meg nem mondhatod, csak egy keményvonalas motoros, aki tudja, hogy hogyan lehet durván élni. Az a lakókocsi matrac hasonlat meg röhej! A klubházban lakik, de nem csóró. Több mint százezret összegyűjt, ami azért elég szép kereset. Az meg, hogy egy romos házban lakik nem jelent semmit. Megjegyzem Alderny még mindig jobb, mint Broker/Dukes vagy Bohan, ahol Niko a legtöbb időt tölti (mellesleg Aldernyben is van lakása...)!
Nikon és Franklin? Ez hogy jött össze? Nem is írok rá semmit inkább...
Viszont azzal, hogy a GTA V elsöpri a IV -et azért vitatkoznék.
[font=Comic Sans MS]Én nem úgy hasonlítottam hogy úgy néz ki vagy ilyesmi , és ezt dobtam fel hogy

Michael gazdag!!
Luis gazdagoknak dolgozik vagyis nagy menő srác !

Frankynek a csúcsra kell jutni !
Nikonak a csúcsra kell jutni !

Trevor nem kap olyan sok pénzt a küldetésekért ! szerintem ! , persze egy két nagy fogása lesz persze !! de egy lakókocsiban lakik csóró !!
Johnny nem kap nagy pénzeket a küldikért ! nincs is neki olyan sok pénze , egy repla tanyán lakik !
egy retkes matracon !

Összevetve van egy kis hasonlóság.......... De nem szeretnék vitát nyitni legyen nektek igazatok :)
de amúgy is nincs értelme veszekedni ! mivel Sept.17.-én minden kiderül.[/font]

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 04. 11. 19:22

Ez teljesen igaz.Szeptember 17-én minden kiderül, de előtte legalább az E3-on jöjjön valami infóáradat.Ennek szerintem nem csak én örülnék.A főszereplők ósszehasonlításáról annyit, hogy van valami közös bennük.Például az, hogy mindannyian tudnak embert ölni. ;)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 11. 19:41

Az E3-ot én kizártnak tartom, szerintem a R* fog valamit közzé tenni az E3 ideje alatt az oldalukon, hogy a GTAV legyen a középpontban, ez mindig így szokott lenni! :)

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 12. 09:57

xXCsabiXx írta:Ez teljesen igaz.Szeptember 17-én minden kiderül, de előtte legalább az E3-on jöjjön valami infóáradat.Ennek szerintem nem csak én örülnék.A főszereplők ósszehasonlításáról annyit, hogy van valami közös bennük.Például az, hogy mindannyian tudnak embert ölni. ;)
Szerintem ne számíts infóáradatra ! de habár a R* az igen nagy meglepetésekkel szokott szolgálni :)
Majd meglássuk ! :)

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 04. 12. 14:20

Ha nem is nagy infóáradat, nekem 8, csak legyen valami...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 12. 15:19

xXCsabiXx írta:Ha nem is nagy infóáradat, nekem 8, csak legyen valami...
Én is így vagyok vele! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 13. 11:55

dani.szentgali írta:
xXCsabiXx írta:Ha nem is nagy infóáradat, nekem 8, csak legyen valami...
Én is így vagyok vele! :)
Dettó :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 13. 14:16

Szerintem meg az, hogy mindenki ír egy rövid mondatot vagy egy szót, inkább a hozzászólások növelésére való, nem pedig konkrét vélemény kifejezésére. Ezt jobb helyeken komment-vadászatnak hívják, és elvileg tilos. ;)
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 13. 14:56

Egyetértek veled Nox, szerintem az ilyeneket mellőzük és inkább hosszan írjuk le a véleményünket vagy sehogy!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 13. 15:55

NoxiusEnterprise írta:Szerintem meg az, hogy mindenki ír egy rövid mondatot vagy egy szót, inkább a hozzászólások növelésére való, nem pedig konkrét vélemény kifejezésére. Ezt jobb helyeken komment-vadászatnak hívják, és elvileg tilos. ;)
Én ilyenről még nem hallottam , de köszönöm hogy szóltál ! mellőzöm a rövid mondatokat , amúgy komolyan köszi hogy szóltál !! :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 14. 10:14

xXCsabiXx írta:Ez teljesen igaz.Szeptember 17-én minden kiderül, de előtte legalább az E3-on jöjjön valami infóáradat.Ennek szerintem nem csak én örülnék.A főszereplők ósszehasonlításáról annyit, hogy van valami közös bennük.Például az, hogy mindannyian tudnak embert ölni. ;)
Én nem emlékszem úgy, hogy a R*-nak szokása lenne megjelenni E3-on, bár lehet, hogy csak nekem maradt ki eddig. Ha tévedek javítsatok ki:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt