[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szerinted lesz PC-re?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 26. 22:30

Ehhez most minek kellett nyitni egy új témát? Igen, lesz; de fél éves késéssel.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 05. 26. 23:16

http://www.youtube.com/watch?v=VzUu58BD4Zk ez amugy nem rossz szerintem !

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 12:26

Általában még a konzolstudio.hu-t tudom ajánlani, van üzletük is. Játékokban ritkábban adnak olcsóbbat az átlag árnál, inkább magukat a konzolokat adják sok helynél sokkal olcsóbban, de néha a játékokat is. Érdemes ránézni.

(Felhívom a figyelmet, hogy a GTA V-t még nem hirdették meg)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 13:30

Mike1 írta:http://www.youtube.com/watch?v=VzUu58BD4Zk ez amugy nem rossz szerintem !
Egy a gond vele : FAKE
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 13:47

Egyébként is elég gagyin néz ki egy új GTA-hoz képest, és nem a grafikára gondolok főleg, hanem a kameranézetekre... sőt mióta van a GTA-ban fps nézet? :D Annyira nem értem az olyan embereket akik ilyeneket töltögetnek fel és GTA néven...
Sőt bármit hasonlót feltöltenek és valami teljesen irreleváns nevet ad a videónak és akkor megnézik 30 ezren és mindenki csak ámul, hogy ezt minek? Mire jó ez?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 27. 13:54

Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 14:04

Kiscserko írta:Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
Igazad van. tehát ha átakarja vágni a népet akkor csinálná jól legalább. Énis írni akartam volna hogy FAKE de nem engedte nekem se. viszont ezek a videók mikből vannak? mert régóta nem jöttem rá(FAKE mind): http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w
http://www.youtube.com/watch?v=ss7CulJmDUA
http://www.youtube.com/watch?v=lAdBJQXoCpc
mert az utolsó még reális is lenne:-egy pillanat alatti váltás
-jó a helyszín: LA-ből kivezető autósztráda
-Kidolgozotabb fedezékrendszer, annak váltása
-Rablás
Ellenérv:-Ilyen karakter nincs a játékban
-A R* már megcáfolta
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 05. 27. 14:10-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 14:07

Nem ismerem ezt az ARMA játékot, én pl ezért nem ismertem fel, de nyilvánvaló volt persze, hogy másik játék.

Egyébként nekem egyáltalán nem hiányzik az FPS nézet, sőt a jól kidolgozott nyílt világ miatt sokat rontana szerintem ha belerakná a R* az FPS-t, hisz így sokkal inkább lehet benne nézelődni, jobban látod a környeztet. Szerintem nagyot csonkítana, kevésbé érezné az ember a nyílt világot FPS nézetben.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 27. 14:48

paradicsoma13 írta:
Kiscserko írta:Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
Igazad van. tehát ha átakarja vágni a népet akkor csinálná jól legalább. Énis írni akartam volna hogy FAKE de nem engedte nekem se. viszont ezek a videók mikből vannak? mert régóta nem jöttem rá(FAKE mind): http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w
http://www.youtube.com/watch?v=ss7CulJmDUA
http://www.youtube.com/watch?v=lAdBJQXoCpc
mert az utolsó még reális is lenne:-egy pillanat alatti váltás
-jó a helyszín: LA-ből kivezető autósztráda
-Kidolgozotabb fedezékrendszer, annak váltása
-Rablás
Ellenérv:-Ilyen karakter nincs a játékban
-A R* már megcáfolta
Az utolsó, állítólagos gameplay videó ami realitásának köszönhetően nehezebben megcáfolható, nem más, mint az Eight Days nevű játék, ami egy abortált projekt, tehát csak elkezdték készíteni a játékot, aztán nem fejezték be teljesen és nem is fogják már soha. A többi videó nem tudom, honnan lehet, de talán az is az ARMA vagy mit tom én. :D A lényeg szerintem az, hogy mind fake.

Az FPS nézetet én sem hiányolom a GTA-ból, bár általánosságban FPS multiplayer rajongó vagyok, de a GTA-ban én sem látnám szívesen, maximum az autóban meg az egyes járművek vezetésekor egy ilyen "szimulátor FPS nézetet" el tudnék viselni és tetszene is, de máshogy nekem semmiképp sem hiányozna a játékból.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 27. 14:58

FPS-re én is csak úgy, ha megmaradna mellé a TPS.

Az első kettő ugyanattól az embertől van, aki saját maga készítette animációkat rakott ki gameplay néven. Tehetséges ember, mellesleg jó a "marketingstratégiája" is. A videók neve miatt nézik, viszont maga az animáció gyönyörű.

Az Eight Days sajnálatos módon valóban egy abortált játék. Ez a kiszivárgott gameplay nagyon tetszik. Viszont az az ember, aki ennek a fedezékrendszerén dolgozott (ami nagyon jó, a fegyverváltással, meg a dinamikus animációkkal) elvileg most a Rockstar-nál dolgozik. Úgyhogy lehet, hogy valami ilyesmi fedezékrendszerünk lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 15:00

OFF: kár hogy nem fejezik be ezt az Eight Days-t mert jónak tűnik a DEMO-iból
Egyébként még az elején el is hittem az érvek miatt is meg hasonlít a belinkelt gameplay-ben lévő két kopasz arra a kettőre akik a trailer 1-ben vannak Michael-el a rablásnál
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 27. 16:48

Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 28. 13:43

Na hölgyek/urak,fiúk és lányok! Csináltam 3 új GTA V-ös fanképet a 3 karakterről. Remélem tetszik!:)

Franklin: http://kepfeltoltes.hu/130528/franklin_ ... es.hu_.jpg

Michael: http://kepfeltoltes.hu/130528/michael_w ... es.hu_.jpg

Trevor: http://kepfeltoltes.hu/130528/trevor_ww ... es.hu_.jpg

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 28. 14:25

Ez a fekete-fehér átmenet nem igazán tetszik. Úgy szerintem jobban mutatna, ha csak maguk a szereplők lennének színesek, és a többi dolog meg fekete fehér. Bár igazából így sem túl ronda. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 28. 14:54

A Michael-Franklin képek nagyon jók, de a Trevoros nem nagyon. Ott valahogy nem jön össze a megfelelő színhatás, és a kis halvány kiegészítő kép sem illik oda.
Guess who's back!

Lezárt