[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 09. 20:03

Ezt a KÉPET most találtam. Azért vannak alakítások!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 20:07

Szerintem az alsó kép egy kereszteződéssel távolabb van, a felsőtől.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 09. 20:14

realostew írta:Szerintem az alsó kép egy kereszteződéssel távolabb van, a felsőtől.
Nézd meg bal oldalt a hegyet, meg a fákat. Kapásból az út közepén lévőt is!
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 07. 09. 21:28

Nézzétek meg a felső kép bal szélén egy templom szerűség áll,de az alsón még nincs ott. Akkor nézzétek meg a felső képen hegyet/vagy dombot (felső kép bal felső sarok). alig lehet látni,de az alsón viszont jól látszik. Ha ugyan arról a kereszteződéről lenne szó akkor minden ugyan úgy nézne ki. Szerintem a R* sem vállal ekkora rizikót hogy megváltoztassa a textúrát,vagy házakat.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 10. 05:25

3 év telt el a két videó között. Simán változtatthattak rajta.
Gyenge napok vannak...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 06:06

realostew írta:A 3 karakter meg azért eléggé dob a játékmeneten
Nem dob az rajta semmit, a videó bizonyította is
realostew írta:Nem lesz olyan monoton mint az IV volt, hogy csak beálltál fedezékbe, azután meg kilőttél mindenkit és kész..nabumm... PL ami nagyjából látszódott a videón is, hogy lazán bemész az egyik karakterrel a tömegbe amíg másikat kint hagyod, hogy ha kell akkor gyors a nagyfiúkat kiszeded mesterlövésszel, majd ezek után vissza arra, aki bent van a kalamajkában, és széthasítasz a maradékon. És ez csak egy eset, ami sokkal változatosabb mint egy konténer mögül kihajolgatni állandóan és ellőni néhány lőszert...
Erről beszéltem. Az emberek nagy részének sajnos ez kell. Akció akció hátán
Nem mondom, k**va élvezetes lesz küldetések közben össze-vissza váltogatni, ugrálni

Azért remélem az emberek nagy részének nem fog tetszeni ez a felesleges hülyeség és akkor így elfelejtődhetne ez a hülyeség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 07. 10. 08:08-kor.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 07:19

Teljes mértékben egyet értek Csesznekivel!
Ez a gta rész egy kalap szar! Ptcöhh, köpnöm kell! A GTA franchise szégyenfoltja az eddigiek alapján.
Úgylátszik a rocktsar a kisgyerekeket is célba vette, akik ehhez a sorozathoz túl bénák még. A gta 4 is harmatgyenge volt kihívás szempontjából, erre még rátesznek egy-két lapáttal, hogy még könnyebbé tegyék. Idő lassìtás, na meg ez az undorító arcade-os vezetés. Mikor megláttam majdnem okádtam.
A sleeping dogs is ezért volt szar számomra, nem gondoltam, hogy a rockstar is idáig süllyed. Szégyen!
A gta 4-es fizika tökéletes volt, így elbaszni sok béna gyökér miatt!... Àhh...
Nem tudom kinek van itt jogosítványa, de az autók úgy viselkednek mozgás közben, mint a Gta4-ben. Ami az v-ben várható az egy vicc.
Talán egy warez. Talán.

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2013. 07. 10. 08:40

Na ehez hozza kell szoljak en is egy ket szot,nyilvan vannak itt Pc-sek is akik csak indulatbol es irigysegbol lazonganak,nektek azt uzenem hogy vegyetek egy hideg zuhanyt.Masfelol pedig 1-2 dologban tenyleg hogy igazat is kell adjak,mert tenyleg van benne negativum is.

Pozitivum :
- Gyonyoru kornyezet
- A karakterek elethubbek
- A Story( ami talan idaig a leg utosseb lessz )
- A viz allatii vilag ami lelegzetelalito
- Ingatlanok vasarlasa+belefektetse
- Az autok,es fegyverek tuningolasa felsofokon
- Valtozatos ruhak es tetovalas

(meg lett volna tobb is hirtelen ennyi jutott az eszembe)

Negativum :
- A grafika
- A karakter valtas (bisztos idovel hozza lehet szokni)
- Az autok fizikaja
- A kocka map ( a kialakitasa nem tul kihivo)

Hat ennyi, nem szeretnem ha itt vita lenne ebbol,ez csak az en velemnyem ja es nekem is csak PC-m van.
De mindent beleszamitva az eddigi legjobb GTA resznek nezunk elebe ami a Game Of The Year cimet is bisztos elnyeri.
-

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 08:53

A grafikában mi a negatívum? Őszintén mit vártok? A jelenlegi konzoloknál ez a maximum

Watch Dogssal meg senki ne jöjjön, mert azokról minden kép, videó nexgenes és nem is szebb
De mindent beleszamitva az eddigi legjobb GTA resznek nezunk elebe ami a Game Of The Year cimet is bisztos elnyeri.
Számít az a díj valamit miután egy béna PS2 szintű Skyrim és egy Walking Dead (amit nem neveznék játéknak)is megkapta?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 09:31

Grafika, ja olyan amilyen, nekem igazából jöhetett volna egy kicsit gyengébb is, ha hozzá akkor nem üres utcákban mászkálnánk.

Egyébként a Watch Dogst felemlegetve, tartok tőle, hogy a R* ezt a hülye járműirányítást is miatta alakította így... A WD-ben is valami egészen hasonló lesz ha jól emlékszem, és gondolom nem akar egy olyan konkurenciától elmaradni, aminek várhatóan elég nagy vevőtábora lesz. :\ Ezt nagyon elbaszták.
Előrendelés nálam tuti megbukott már. Várok egy használtra valamelyik konzolboltban. Vagy egy nagy árcsökkenésre.

OFF:
Amúgy Cseszneki: Szerintem a Skyrim kenterbe veri az összes RPG-t ezen a generáción. Már nem először olvasom ezt a PS2 szintű szöveget. Lehet, hogy előzőleg is tőled volt. Pontosan mire gondolsz ezen?

Egyébként meg vannak lapok, ahol úgy harangozzák be a Withcer3-t, hogy húha, hát sokkal szebb lesz a grafja mint a Skyrimé volt. Szerintem ez szánalmas, hogy egy 4 éves játékot most akar leverni egy (nem is tudom talán nextgen) új cím. Mellesleg meg RPG-nél ugye a sztori az ami a fő hangsúlyt kapja, meg a karakteregyediség. Most ha ebben nem veri le a Skyrim-et akkor aztán cseszheti, hogy grafikában jobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 07. 10. 09:35-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 10. 09:35

A járműirányítást szerintem még nem kell leírni. Nem láttunk belőle eleget, hogy megítélhessük

A grafika pedig azt hozta, ami évek óta nyilvánvaló volt, az RDR szintjét. Attól nem lehet többet kihozni a mai konzolokból
Amúgy Cseszneki: Szerintem a Skyrim kenterbe veri az összes RPG-t ezen a generáción. Már nem először olvasom ezt a PS2 szintű szöveget. Lehet, hogy előzőleg is tőled volt. Pontosan mire gondolsz ezen?
Hangok, irányítás, fizika, grafika mindenben olyan, mintha egy PS2es játékkal játszanák
Az egész játék csak a neve miatt lett siker, csak is azért tartják sokan jó játéknak. Ha más néven jelent volna meg bukta lett volna rendesen.
Mellesleg meg RPG-nél ugye a sztori az ami a fő hangsúlyt kapja, meg a karakteregyediség. Most ha ebben nem veri le a Skyrim-et akkor aztán cseszheti, hogy grafikában jobb.
Már a Witcher 2 is verte

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 09:52

realostew írta:Na meg a fegyverkerék... Ezt is csak egy PC-s mondhatta... A konzolosok jól tudják, hogy igazából rettentő jól működik.
Szerintem vegyél vissza. Mi volt a bajod a régi megoldással? Hogy egyszerűen átpörgetted az egészen? Szerintem éppen elég jó volt az, és attól még, hogy "csak" egy PC -s vagyok láttam, hogy milyen a fegyverkerék. Tömören kifejezve érzéseimet és tapasztalataimat, azt kell, hogy mondjam: szar.
Persze ki vagyok én, hogy az imádott R* egyik döntését megkérdőjelezzem, vagy olyanokra hivatkozzam, mint az eddig jól bevált hagyományos stílus? Á, csak egy PC -s. Ez nem vélemény, ez csak egy vicc!

Valamiért az az érzésem, hogy rettentően jól működött a régi megoldás, mert kellemes lesz tizenvalahány típusú fegyvert belezsúfolni a kis kerekedbe. Pont mint a Hitman esetében, de ott maximum nyolc-kilenc volt benne, nem pedig tizenkettő.

Megjegyzés: A PC -s részeket csak a mondandó kifordítása miatt jegyeztem meg, valódi tartalmuk vagy rejtett jelentésük nincs. Az itt leírtakért semmilyen formában felelősséget nem vállalunk. Reklamációt nem fogadunk el. (NoxiousEnterprise Critical Corporation)
Guess who's back!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 07. 10. 10:06

Nem tudom láttátok-e, de a videóban a játékbeli számítógépen a kurzor nem a mutatóujját nyújtotta ki. :P
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 10:25

Amúgy a "gameplay"-t nézegetve észrevettem, hogy milyen undorítóan kenődik a vér a falra, amikor Franklin lő. Az L.A. Noire vérelkenődési technikája sokkal jobb volt, arról nem is beszélve, hogy valahogy az egész játék olyan tompa és életlennek tűnik ebben a videóban.

Arról nem is beszélve, hogy a narrátortól (aki egész végig a már unalomig ismert információkat és a játék termékreklámozását szajkózza) még rendesen sem lehet hallani a lövéseket, és az egyéb hangokat.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 10:29

Úristen Nox... Te is kezded a szavak kiforgatását?
Szerintem egyértelmű volt, hogy itt nem arról van szó, hogy a PC-sek a 'csak'-ok. Nem arról beszéltem, hogy ááá ezt nem egy amerikai veterán hős, vagy Orbán Viktor írta... Még csak nem is Barack Obama! Áh csak egy PC-s...
Itt arról volt szó, hogy nem egy xboxos meg egy pc, nem egy ps3-mas és egy pc-s, sőt még csak nem is egy nintendos, egy ataris, egy xboxos, egy ps3-mas és egy pc-s írta, hanem CSAK IS KIZÁRÓLAGOSAN OLYAN AKI PC-s... -.-
Ugyanis oké, hogy nektek ott a numerikus billentyű és a görgő is fegyverváltáshoz, de nekünk konzolosoknak nincs. És igen a fegyverkerék egy jó megoldás a gyorsabb fegyverváltáshoz konzolon. Ettől függetlenül egy szó nem esett arról, hogy nekem a régivel bajom lett volna, de be kell látni, hogy konzolon a jobbra-ballra nyilas gombokkal nem volt túl gyors a fegyverváltás, nem vitt egyről a kettőre.

Ki tudja, az is lehet, hogy majd a PC portban majd visszakapjátok a régi fegyverváltást, mert tényleg minek szarozni PC-n a kerékkel, de akkor meg minek oltod be a konzolon jól bevált dolgot?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt