Trailer #1

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 11. 05. 21:59

hamarosan kiderül...
Eltudom képzelni ahogy az öreg porckopásával "sprintelünk" kifele a bankból, a fiai meg viszik utána a szíverősítő tablettákat


Szerintetek ha Don Salvator Leon olyan nagy ember volt, akkor mért nem ő maga intézte el dolgait? Mert ő azt már nem bírta volna, ezért voltak neki a mafia emberei, míg most a GTA 5ben a faternak ezért lesznek a fiai

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 05. 22:10

nem kell leírni az öregeket.több játékban is öreg az ember
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2011. 11. 05. 22:22

Mindegy igazából, de szerintem nem kell leírni az idősebb embereket. Főleg azért nem, mert nem tudhatod, hogy mennyi idős igazából a főszereplő. Hang alapján sem, és a kép alapján sem, amit róla mutatnak a trailerben.

Nem is tudom, honnan veszitek, hogy ötven év körüli a fószer. Ráadásul az nem érvelés, hogy miért nem intézi magának a dolgait a Maffia feje, mert ott egy hierarchikus felépítés van életben, ami szerint a család feje, tehát a szövetkezet elindítója az, aki osztja a lapokat.

NikitaDragovich

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 05. 22:35

Azért mert Salvatore Leone már öregember és nem tud már uralkodni ezért vannak neki a Maffiák, hogy megcsinálják azt amit már Salvatore nem tud!

Avatar
EVO
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 11. 05. 15:01

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: EVO » 2011. 11. 05. 22:40

Ha a GTA 4-ből indulunk ki, de akár a többi is lehet erre példa, a karakterek zöme bizonyára új, eddig ismeretlen lesz. Ez mindig így volt. Talán lesz egy két gyenge szálacska ami összeköti a népet hogy mégse lógjanak csak úgy.

Nekem a kedvencem ezek ellenére Tommy Vercetti marad, bár Vlad Gebov és Yusuf Amir igazi gyöngyszemek szerintem :D Az a brutális ahogyan személyiségeket teremtenek, és közben salakanyaggá válok a röhögéstől a gép előtt :D

kezeslabas
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 19:35

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: kezeslabas » 2011. 11. 06. 00:09

Lehet hogy afroamerikai lessz a foszereplo.

http://www.gamekapocs.hu/hir/26329/mass ... _gta_v_rol

Benes
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 19:16
Tartózkodási hely: Nyárasd, Szlovákia

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Benes » 2011. 11. 06. 00:14

Én legszívesebben egy néger fószernek örülnék, CJ az eddigi kedvenc főhős. Teljes mértékben tudok vele azonosulni, tisztelem a gettóban élő négereket, akik a családjukat védik. Persze nem olyanokra értem, akik a drogért és a kurvákért élnek. Nekem a GTA SA volt az, ami elindította bennem a feketék iránti tiszteletet, utána Jött a Boyz n the Hood és a Menace 2 society film, amik még inkább erősítették bennem ezt :)


Szóval remélem itt is egy hasonló afroamerikai fazonnal leszünk :)
A szlovákiai magyarok humortársadalmának egy ismeretlen képviselője vagyok :)

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2011. 11. 06. 08:31

"Feketék iránti tisztelet"

Off: Hát ezen be kell szarni. :shock: :o

On: Az sem kizárt, hogy tényleg több irányítható szereplő lesz, köztük az a feka aki a rendőrök elöl futott a trailerben, + még a trailer alatt beszélő idős ember fiai.
Még nem volt olyan GTA ahol több főhős lett volna, lehet hogy most a R* kipróbálja ezt is.

Avatar
Estilo
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:16
Tartózkodási hely: Los Santos, SA

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Estilo » 2011. 11. 06. 08:55

De azt nem értem, hogy hogy lehetnek fiai, amikor azt mondta, hogy olyan gyerekeket szeretne, mint a TV-ben? :shock: Meg hogy idejött, vett egy nagy házat. Nemhiszem hogy lennének fiai, szerintem 80% hogy őt fogjuk irányítani.
"Everybody lies..." House M.D.

Dell Inspiron 7520 SE, Intel Core i7-3612QM, 12GB RAM, AMD Radeon HD 7730M 2GB

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2011. 11. 06. 09:37

Konkrétan nem mondja, hogy vannak fiai. Azt mondj, hogy csak ő jött ide nem jött vele senki.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 11. 06. 10:36

A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 06. 10:39

Itt van magyarul a trailer... http://www.youtube.com/watch?v=AlFlozWR ... r_embedded#!
Idézem: Hogy végre jófiú lehessek, egy családapa.Szóval vettem egy nagy házat, idejöttem, megpihentem és... azt gondoltam, hogy olyan apa lehetek, mint bármelyik másik apa. A gyerekeim? Olyanok lennének, mint a többi gyerek a TV-böl. Labdáznánk, ülnénk a napsütésben... de hát...tudod hogy van ez.
Idézet vége
Én úgy értelmezem, hogyha sikerült volna jó útra térniük, akkor labdáznának meg ilyenek... de nem sikerült nekik. Szerintem konrétan ezzel kimondja hogy vannak gyerekei.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Norbeee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010. 04. 04. 22:24
Tartózkodási hely: Szigethalom

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Norbeee » 2011. 11. 06. 10:59

Bár a szöveg alapján,az is lehet,hogy gyerekeket szeretett volna,normális családközpontú fater lenni,aki már nem él piszkos dolgokkal... Csak ugye valami közbejött (valszeg. utolérte a munkája),és ezért az egészet bas... felejtheti el.
Ööhm. Majd kitalálok valamit ide is...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 06. 11:55

az a san andreasos nagy volt :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trailer #1

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2011. 11. 06. 12:26

csaba292 írta:Itt van magyarul a trailer... http://www.youtube.com/watch?v=AlFlozWR ... r_embedded#!
Idézem: Hogy végre jófiú lehessek, egy családapa.Szóval vettem egy nagy házat, idejöttem, megpihentem és... azt gondoltam, hogy olyan apa lehetek, mint bármelyik másik apa. A gyerekeim? Olyanok lennének, mint a többi gyerek a TV-böl. Labdáznánk, ülnénk a napsütésben... de hát...tudod hogy van ez.
Idézet vége
Én úgy értelmezem, hogyha sikerült volna jó útra térniük, akkor labdáznának meg ilyenek... de nem sikerült nekik. Szerintem konrétan ezzel kimondja hogy vannak gyerekei.

Kicsit rosszul értelmezitek. Ha gyerekei lennének sem tudna velük rabolni, mert elég erősen kétlem, hogy egy 20 fölötti fiatalember az apjával ücsörögne a napsütésben, és labdáznának. Feltételes mód forever!


PLUSZ! Ha már mindenki azzal jön, hogy a férfi, akit mutatnak öltönyben, túl öreg az akcióhoz, akkor valaki mondja már meg nekem, hogy miért van ez a férfi az élen az ékszerüzlet kirablásánál, ami a trailerben is látható? :)

Válasz küldése