Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2015. 02. 24. 19:37

Komolyan mondom nekem mindegy már hogy mit, csak adjanak valamit :/ :D
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 24. 20:47

MolGabi írta:Már szarul kezdődik : "arra kérnek minden PC játékost, hogy ha az első napokban bármi hibát találnak, bátran írjanak a Rockstar Support oldalán."

Vagyis nem tudják azt a rohadt portot normálisan, ahogy elvárná mindenki, megcsinálni ?

Egyébként nem csak mi magyarok mondjuk vissza az előrendeléseket és háborgunk a csúszásokért. Ez a cégnek minden egyes csúsztatással kiesést is jelent egyben anyagilag.
kekesi írta:
Mr.Vercetti írta:
Kekesi: ami azt jelenti, hogy nem indokolták semmivel :S
Amúgy a valós indok mi lehet? Megint üzleti érdekek? Esetleg valamit nagyon elrontottak és játszhatatlan lett? Vagy mi???
Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 24. 21:44

MolGabi írta:Ha jól emlékszem a gépigény sem fix, csak sokan elfelejtik. Kiadtak egy min. és egy ajánlott gépigényt, aztán a fene tudja, hogy mi lesz az egészből. Kezdek attól tartani, hogy közel olyan szar lesz ez is, mint a 4 volt a megjelenéskor. :(
Ezt már több helyen olvastam, de nem írtak ilyet (eredeti Newswire bejegyzés: http://www.rockstargames.com/newswire/a ... stem-specs), ez elvileg végleges, max annyira korrigálják szerintem, mint a Max Payne 3-nál, hogy betesznek egy "lowest testedet" és egy "highest testedet". Annyit írnak csak, hogy idővel a letölthető tartalmak miatt változhat a gépigény - értsd: több szabad hely kell majd a merevlemezen, de semmi más.

A GTA IV-et két hétig halasztották. A GTA V-öt több, mint fél évig. Csak jobb lesz. :)

Azon szerintem kár filózni, hogy a Sony meg a Microsoft tartja vissza a PC verziót. Utóbbi azért is irreális, mert a Windows is a Microsofté. Ha pénzt akarnának csinálni, akkor a Windows 10 gaminget promotálnák a GTA V-tel. Ha megnézitek, az elmúlt években kb. ugyanilyen arányban növekedett a konzolos verziók fejlesztési ideje is.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 02. 24. 22:26

kekesi írta:Remélem a Heistek, meg jó szarok lesznek, hogy mindenki a Rockstat szidja és akkor talán elgondolkodnak majd..
Hát azért ne legyenek szarok! Én nem azért vártam egy évet a rablásokra, hogy szarok legyenek! A konzolosok is sokat vártak egy normális DLC-re, és rohadtul nem lenne jó, ha a rablásokat is elkúrná a Rockstar!

Amúgy együtt érzek a PC-sekkel. A Rockstar nagyon szemét volt. -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 00:37

Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
It's all down south now.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 25. 06:48

Nyugi srácok nem kell parázni, Március 14.-ig kussol a Rockstar, majd újra elhalasztja a játékot, valaki meglepődne? Valaki? Senki...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 25. 08:52

Mr.Vercetti írta:
Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
De nem tudod.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 25. 15:43

Davekoma írta:Nyugi srácok nem kell parázni, Március 14.-ig kussol a Rockstar, majd újra elhalasztja a játékot, valaki meglepődne? Valaki? Senki...
Én igen :D
Optimistán eddig mindig azt mondtam, hogy szerintem már nem fog késni. Aztán nézd meg :P
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 15:48

Rockstar69 írta:
Mr.Vercetti írta:
Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
De nem tudod.
Ez attól függ, milyen lesz a másolásvédelme, de ha nem lesz "feltörhetetlen", én ezek után már nem fogok érte pénzt kiadni, és mindenki másnak is ezt tanácsolom.
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 25. 16:20

Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 25. 16:58

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
Olyan nincs, hogy feltörhetetlen, az új Dragon Age részre is ezt mondták és még is van warez verzió, ami álítólag működik is. Úgyhofy ha valamit fel akarnak törni, azt fel is fogják, csak idő kérdése.

Amúgy további csúszás biztos nem lesz, mert az már tényleg durva lenne, bár ezek után azon se lepődnék meg ha jövőre jönne csak...

A Rockstar viselkedése miatt elgondolkodtam azon, hogy egyáltalán nem veszem meg ezt a részt, de végül rájöttem, hogy magammal szúrnék ki, mert a R*-t, nem hiszem, hogy meghatná az, hogy 1db-al kevesebbet adnak el......
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 25. 18:37

Minden feltörhetetlen... egy ideig... :ninja:

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 25. 19:03

Visali írta:Minden feltörhetetlen... egy ideig... :ninja:
Épp azért, írtam, hogy "idő kérdése"... :roll:
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 19:25

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
De a Denuvo-t már feltörték :roll:
http://sg.hu/cikkek/109324/feltortek-a- ... -rendszert
Azért ha annyira jól megcsinálják, hogy elfeledtetik ezt a keserű csúsztatgatást, később még megveszem, márcsak a multi miatt is, de ha megint egy IV féle porttal jönnek, akkor ennyit róluk...
It's all down south now.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 02. 25. 19:56

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
Mintha lett volna egy hivatalos nyilatkozat, hogy nem használják a Denuvo-t a játékhoz. De lehet rosszul rémlik. Egyébként nem tartok tőle, hogy nem törik fel, presztizs kérdés lesz, hogy melyik csapat töri fel előbb. Még kiadás előtt lesz tökéletes warez verzió.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése