GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 14. 10:09

Dani. Eleinte énse éreztem különbséget a boxer/kéz között de próbáld ki más játékosok ellen! Nekem elhiheted, hogyha valaki feléd fut Boxerrel az ujjain, akkor jobb ha hamar lelövöd, vagy elfutsz. Mert komolyan, ha ezzel próbálnak leütni akkor nincs sok esélyed, mivel (legalábbis nekem még nem sikerűlt) nem lehet kitérni előle s 2-3 ütés s a földön vagy :D próbáld csak ki másk játékosokon, vagy kérd/várd meg, hogy valaki rajtad próbálja ki :lol:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 14. 11:20

Hogyhogy nem lehet kitérni? Minden ütőfegyver elől ki lehet térni.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 14. 12:46

VoorstedelijkeViking írta:Miért elnagyolt a Vindicator név?
Nem tudom, számomra eléggé egy eldeformált, túlméretezett elejű motorra emlékeztet, vagyis pontosan arra, mint ami végül lett belőle a játékban. :D
Gonzales írta:Dani. Eleinte énse éreztem különbséget a boxer/kéz között de próbáld ki más játékosok ellen! Nekem elhiheted, hogyha valaki feléd fut Boxerrel az ujjain, akkor jobb ha hamar lelövöd, vagy elfutsz. Mert komolyan, ha ezzel próbálnak leütni akkor nincs sok esélyed, mivel (legalábbis nekem még nem sikerűlt) nem lehet kitérni előle s 2-3 ütés s a földön vagy :D próbáld csak ki másk játékosokon, vagy kérd/várd meg, hogy valaki rajtad próbálja ki :lol:
Hát nem tudom, lehet mindjárt kipróbálom Online-ban, mert az őszintét megvallva - bár megvettem Online-ban is - szokás szerint először a sztorimódban próbáltam ki az NPC-ken, mint ahogy az összes eddigi DLC-vel bejött tartalmat (ezért is voltam pipa a Rockstarra, amikor kiderült, hogy a Heist DLC összes tartalma kizárólag Online-ban érhető el) és ott kb húsz ember leütése után jutottam a fent leírt megállapításra, miszerint nincs különbség az ököllel és a bokszerrel mért ütések között. Azt nemsokára megnézem, hogy Online-ban mi a helyzet, de eddig finoman szólva nem nyűgözött le sem a bokszer, sem a Marksman pistol.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 14. 12:51

VoorstedelijkeViking írta:Hogyhogy nem lehet kitérni? Minden ütőfegyver elől ki lehet térni.
Mert sokkal gyorsabban lehet vele ütni mint ököllel

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 14. 12:52

Gonzales írta:
VoorstedelijkeViking írta:Hogyhogy nem lehet kitérni? Minden ütőfegyver elől ki lehet térni.
Mert sokkal gyorsabban lehet vele ütni mint ököllel
Nah, nekem például ez is elkerülte a figyelmemet. :D :P

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 07. 14. 12:55

Dani én teljesen egyetértek az elemzéseddel. Miért nem lehet már egy faszántos kaszinót berakni vagy valami új szórakozóhelyet?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 14. 12:58

Stan98 írta:Dani én teljesen egyetértek az elemzéseddel. Miért nem lehet már egy faszántos kaszinót berakni vagy valami új szórakozóhelyet?
Most hogy mondod, valóban megnyithatnák a kaszinót, elvégre az utóbbi időben egy esetleges kaszinót megnyitó DLC körül is felmerült néhány gondolat.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 07. 14. 13:00

Mondjuk én személyszerint egy új klubnak és egy konditeremnek jobban örülnék mert a San Andreasban se sűrűn jártam a kaszinóban,mivel nem értettem hozzá :P de persze ha beleraknák akkor tuti beleásnám magam az ott fellelhető szerencsejátékokba mert még mindig jobb időtöltés,mint 1-1 új autóval mászkálni a városban...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 14. 13:11

Stan98 írta:Mondjuk én személyszerint egy új klubnak és egy konditeremnek jobban örülnék mert a San Andreasban se sűrűn jártam a kaszinóban,mivel nem értettem hozzá :P de persze ha beleraknák akkor tuti beleásnám magam az ott fellelhető szerencsejátékokba mert még mindig jobb időtöltés,mint 1-1 új autóval mászkálni a városban...
Egyetértek. Jók ezek az új autók, de néhány kör után egyszerűen megunja az ember. Persze még el lehet szórakozni a tuningolásukkal, de ha már az összes tuninglehetőséget kipróbáltuk, utána már tényleg semmi érdekes nincs az új kocsikban.
A konditeremnek én is örülnék, egy klub sem lenne rossz, de én személy szerint jobban preferálom a kaszinót (Red Dead Redemptionben is imádok Black Jackezni és pókerezni), főleg a sztorimódba, mert ez egy szórakoztató módja lenne annak, hogy a sztori végén összegyűjtsd a pénzt Michaellel a golfpálya és a legdrágább mozi megvásárlásához, mivel számomra a tőzsdézgetés elég unalmas. De persze az Online-ban is lehetne egy új pénzforrást szolgáltató lehetőség, amivel nagyot lehetne kaszálni anélkül, hogy 50000 embert vagy másik játékost kéne lemészárolnod fáradtságos és kockázatos munkával.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 14. 19:55

Pókerezni, blackjackezni milyen jó lenne más játékosokkal egy kaszinóban. Jöhetne hozzáegy jó kis körítés, pl. öltönyök, nyakkendők, ingek, kalapok és egy kaszinórablás heistként. Nem hiszem el, hogy a Rockstar nem aknázza ki ezt a lehetőséget!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 15. 08:21

Én elhiszem :D
Még arra sem voltak képesek, hogy válaszoljanak nekem egy rövid kérdésre akár a support, akár a twitter oldalukon :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 07. 15. 08:33

Mit kérdeztél?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 15. 08:40

Hogy miért nem teszik opcióvá a permanens fegyverelhajigálást.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 07. 15. 10:19

Szerintem ezt már kismilióan kérdezték tőlük, ezért nem válaszolnak rá.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 15. 10:41

Arminho írta:Pókerezni, blackjackezni milyen jó lenne más játékosokkal egy kaszinóban. Jöhetne hozzáegy jó kis körítés, pl. öltönyök, nyakkendők, ingek, kalapok és egy kaszinórablás heistként. Nem hiszem el, hogy a Rockstar nem aknázza ki ezt a lehetőséget!

Remek gondolat, és veled is tökéletesen egyetértek! De szerintem előbb-utóbb ez a Rockstarnak is fel fog tűnni és ténylegesen megnyitják a kaszinót, vagy ha azt nem, akkor legalább egy Heistet raknak a játékba kaszinórablásként. Bár nem tudom, hogy szándékoznak-e még további rablásokat belerakni az Online-ba, avagy megelégszenek a Heist DLC-vel berakott rablásokkal, de ez majd kiderül. Reméljük, nem intézték el ennyivel az Online rablásokat és még lesz egy-két rablásorientált DLC.

Válasz küldése