[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Luszie
Bankrabló

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 05. 12:27

Nagy erőt veszek magamon, és ezen a héten megcsinálom (remélhetőleg :D ) a lassan fél éve stagnáló 3%-ot a 100%-os GTA V végigjátszásomból.

Hiányzik még:
  • Franklinnel egy verseny
    golfozni meg kellene tanulnom
    teniszezni kell egy baráttal
    8x knight flight (15 - acsihoz)
    25 különleges ugratás (50 -acsihoz)
Most, hogy ezeket így leírtam, el is ment az életkedvem. :D Néha rossz, hogy a legrosszabbakat hagyom a legvégére. Ezt a mutatványozást például nem értem, miért kellett beletenni... De a különleges ugratás is eléggé lutri ebben a részben. Néha nem értem, mi alapján fogadja el őket. Ha meglesz a 100%, írok egy értékelést a játékról. Nagyon érik már..

Kép
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 12:53

Hajrá! Nekem fél éve van meg a játék, de az Online-on kívül semmiféle késztetést nem érzek az iránt, hogy a sokkal modernebb, kidolgozottabb és újabb, eredetileg is ezekre a konzolokra készült játékok mellett még egyszer elővegyem a három rablóbohóc gyökérkedését. :lol: :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 09. 07:37

Azért a prevgenes verzióhoz nem sok köze van annak a GTA V-nek, amivel mi játszunk. Szóval nem hinném, hogy szégyenkeznie kellene más játékokkal szemben.

Ha megvan a 100%, akkor én se nagyon lépek már fel. -így is meglepődtem magamon, hogy mennyit játszottam ezzel a résszel. :D (nem olyan sokat, de magamhoz képest mégis többet, mint vártam volna) Online-ra még lehet, hogy felmegyek, de ott meg az a bajom, hogy annyi kontent van, és annyi mindenhez kellenének emberek, meg annyi idő kellene ezek elvégzéséhez, hogy teljesen elmegy tőle a kedvem. Jó, nyilván a kontent tartalmára se tegyünk megjegyzést. Néha azt érzem, hogy egy feljavított Fortnite-ban vagyok, de na...
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 09. 09. 20:48

Szerintem annyival azért nem jobb a PS3-masnál. Nekem semmi pluszt nem adott a PS4-es verzió, egyedül az FPS mód tetszett.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 10. 15:25

De nem is "elmaradottabb" más PS4-es játékoknál. Nyilván kérdés az, hogy mihez viszonyítunk, de azért az V nagyon jól megállja a helyét.
Én a "nem sok köze van" részt az Online-ra értettem. Egyébként valóban kis eltérések vannak csak.

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 15. 12:56

Nem mondtam, hogy annyival elmaradottabb, legalább is nem úgy értettem, de azért valljuk be, nem egy mai játékról beszélünk, és mivel nem is kimondottan erre a platformra írták, hanem egy régebbi, hardverileg jóval gyengébb rendszerre, ebből adódóan vannak bizonyos korlátai. Ezt maga a Rockstar jelentette ki/erősítette meg, amikor arról beszéltek az RDR2 megjelenése előtt, hogy azt már ténylegesen ezekre a gépekre készítették, és emiatt sokkal jobban ki tudták használni a konzolok erőforrásait, mint az előző generációban. Ez látszik is, mert bár ahogy ti is mondjátok, vitathatatlan tény hogy a GTAV még mindig remekül néz ki, azért az RDR2 sok szempontból jóval kidolgozottabb, és azon látszik, hogy kimondottan a mostani konzolokra tervezték, amit mint mondtam nem egyszer hangsúlyoztak a készítők. És ott van, amit Feri is mond, hogy a folyamatosan frissített GTA Online kivételével, FPS mód ide vagy oda, semmivel nem nagyobb élmény PS4/XboxOne-on GTAV-öt játszani, mint PS3/Xbox360-on. Ez pedig azért jelzi, hogy bár még mindig nem győzöm hangsúlyozni milyen szép és jó és technikailag sok szempontból korszerű játékról beszélünk, azért vannak már játékok, amelyek sokkal részletesebbek és amelyeken látszik, hogy azok ténylegesen erre a generációra készültek, tehát sajnos mégiscsak sok szempontból elmaradottabb néhány játéknál, elég csak házon belül az RDR2-őt venni. De ott van a két új Uncharted, God Of War, Detroit játékok, újabb Assassin's Creedek, persze nyilván nem ugyan az a stílus, ez is számít, de akkor is be kell látni, hogy van elmaradás, annak ellenére is, hogy még mindig szuper a játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése