GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 21. 08:37

Persze mindig ott van a non-contact lehetőség, de ha nem te vagy a host vagy nem egy intelligens játékos az, akkor mindig standard versenyre állítják be.
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:03

Én pl. mindig standard-en játszok. Nem szeretem a non-contact-ot mert egy ideje én is minden ellenfelemet kilöködöm a pályáról,mert másképp esélytelen nyerni...Persze ha már sokan versenyzünk,akkor tényleg jobb az nc,mert ott már a startnál megőrül a sok kis nyomi..

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 02. 22. 19:53

Valaki tudna olyan pályát mondani PS3-on amiben bizonyos ideig elárhető autók vannak ( Single Player )? Pl: Cargo Plane, Léghajó stb.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 22. 20:05

Stan98 írta:Én pl. mindig standard-en játszok. Nem szeretem a non-contact-ot mert egy ideje én is minden ellenfelemet kilöködöm a pályáról,mert másképp esélytelen nyerni...Persze ha már sokan versenyzünk,akkor tényleg jobb az nc,mert ott már a startnál megőrül a sok kis nyomi..
Ha nem tudsz tisztességesen nyerni, akkor ne versenyezz!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 02. 23. 09:31

Rockstar69 írta:
Stan98 írta:Én pl. mindig standard-en játszok. Nem szeretem a non-contact-ot mert egy ideje én is minden ellenfelemet kilöködöm a pályáról,mert másképp esélytelen nyerni...Persze ha már sokan versenyzünk,akkor tényleg jobb az nc,mert ott már a startnál megőrül a sok kis nyomi..
Ha nem tudsz tisztességesen nyerni, akkor ne versenyezz!
Gondolom nem Stan az egyetlen aki csal(t). Senki sem szent. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 23. 09:52

És ha más is csinálja, akkor ez rendjén van? Tudom, hogy te is csinálod, löktél már ki jópárszor. De ez attól még nem helyes. A versenyzés nem erről szól.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 02. 23. 13:12

Tegnap játszottam a GTA Online-val. Stannal kipróbáltuk a Capture Flages pályáimat, utána pedig vettem egy Rat-Truckot a neten. Most akarok venni egy Slamvant és egy harmadik házat Blaine Countyban. Az első két házam LS-ben van. Az egyik egy luxusvilla, a másik meg egy lebukkant kégli két autóhelynyi férőhellyel (abból egyet már elhasználtam a Rat-Trucknak), most pedig egy vidéki házat akarok Paleto Bayen, hogy 6 autót is tudjak tárolni. Tehát a harmadik házam már közepes lesz, így mindhárom fajtából lesz egy-egy. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 02. 23. 16:47

Tavaly karácsony óta nem Onlineoztam, így valószínűleg én vagyok lemaradva, de jól hallom, hogy már Blaine County-ban, azaz vidéken is lehet házakat venni? Ha így van, akkor egy álmom vált valóra. By the way, nekem eddig csak két ingatlanom van, egy luxuslakás egy toronyházban a belváros közepén egy nagy garázzsal és egy Vinewood Hills-i házikó, ami kívülről egész pofás szép LS belvárosára eső panorámával, de mindössze két férőhelyes a garázsa és a belseje is elég lepukkant. Ha lesz időm, azonnal keresek egy jó vidéki kérót. Amúgy ti melyiket ajánlanátok a (számomra új) vidéki házak közül leginkább?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 23. 17:22

Paleto Bay, onnan is a kék ház, szemben a ruhabolttal.
A hozzászólás további része törölve lett nem megfelelő tartalom miatt. - Arminho
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 03. 09. 16:50-kor.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 23. 18:04

Arminho írta:Paleto Bay, onnan is a kék ház, szemben a ruhabolttal.
Mellesleg jelenleg nekem Hawick-ban a Power St. 4. alatt van egy 6 férőhelyes garázzsal ellátott apartmanom, valamint az előbb említett Paleto Bay-i kuckó tulaja vagyok, melynek egy különálló, 2 férőhelyes garázsa van (ettől függetlenül a házból át lehet menni a garázsba). Van egy hangtompítós Combat Pistol-om, egy Heavy Pistol-om, egy fullosan felfejlesztett AP Pistol-om, egy Combat MG-m, egy fullos Carbine Rifle-m, egy Heavy Sniper-em, egy fullos Auto Shotgun-om, egy muskétám, mindenféle a nehéz és eldobható fegyverek közül. Természetesen minden max. tölténnyel. Két tuningolt autóm van, egy Dewbachuee Massacro-m (Racecar) és egy Annis Elegy RH8-om, illetve egy sima Dubsta 6x6, egy limuzin és egy Mule kamion is az én nevemen van. A legtöbb standard légi jármű megvan (kivéve a Buzzard), emellett tulajdonosa vagyok egy Speeder-nek és egy Seashark-nak. A rangom valahol 130 fölött jár. Nagyjából tíz saját készítésű pályám van (ezeket majd kirakom ide is), emellett a jobok 76%-át teljesítettem.
Na, kinek nagyobb? :D
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 23. 18:09

A hozzászólás törölve lett nem megfelelő tartalom miatt. - Arminho
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 03. 09. 16:51-kor.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 23. 19:16

Tudom, csak vicceltem :P Amúgy gratulálok.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 23. 19:57

Akkor beszállok én is. Van egy apartmanom 10 férőhelyes garázzsal Los Santosban, 6 férőhelyessel Paleto Bayben, és van egy 10 férőhelyes garázsom. Megvan minden fegyver, maximum lőszerrel. Járműveim: Hakuchou, Stainer, Surge, Elegy RH8 (fullra kitunningolva), Jester, Youga, Sabre Turbo, Dominator, Zion Cabrio, Turismo R, Tailgater, Thrust, Zentorno, Cavalcade, Oracle, Nemesis, Rancher XL, Slamvan, Massacro (Racecar), Oracle (újabb verzió), Sultan. Az autóimon jórészt, csak optikai tunning van, így is hülyén viselkednek az autók. Ezenkívül van 4 334 424 dollárom. Mindent becsületesen szedtem össze. Nem vettem semmit hackertől kapott pénzből. Van 51 platinum awardom. 159-es szintű vagyok. És kivan platinázva a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 23. 20:31

Azt azért vegyük figyelembe, hogy én nem tartom meg a kocsijaimat, mindig csak a legutolsó frissítéssel jött járműveket tartom meg, a többit eladom. Mellesleg, én a repcsikbe öltem a lóvét, mert szeretek röpködni minden fajtával.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 23. 20:37

Én azt feleslegesnek tartom, mivel ott van ingyen a repülőtereken.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése