Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 02. 19. 20:36

MateL írta:Nem tudom ki hogy van vele, de ha egyszer teljesen megszűnne a pc verzió, ha megtehetném se vennék konzolt. Akkor inkább maradnak a gameplay és let's play videók, vagy a teljes érdektelenség. Semmiképpen nem fogok befeküdni a konzolipar újabb szajhájának.
Én annyira imádom a sorozatot, hogy nem bírnám ki, hogy végig ne játszhassam az új epizódot. Biztosan beszereznék egy konzolt, pedig én sem vagyok vele kibékülve. De amíg PC-re jön, akár másfél év késéssel, addig nem veszek konzolt. Bár hozzáteszem, PS3-at amúgy is szeretnék, sok exkluzív, számomra érdekes cím jelent meg rá.

A késés témához: én még mindig elképzelhetőnek tartom, hogy újra csúszni fog, de ami még valószínűbb, hogy a gépigény is növekedni fog. Azt a korai gépigényt csak a pc játékosok szájának befogására tették ki.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 20. 10:38

MateL írta:Nem tudom ki hogy van vele, de ha egyszer teljesen megszűnne a pc verzió, ha megtehetném se vennék konzolt. Akkor inkább maradnak a gameplay és let's play videók, vagy a teljes érdektelenség. Semmiképpen nem fogok befeküdni a konzolipar újabb szajhájának.
Egyetértek. Hatalmas csalódás lenne, de szerencsére eddig nem hagytak ki egy részt sem a PC-ről (kivéve a kézi konzolra készített részeket)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 20. 16:10

MateL írta:Nem tudom ki hogy van vele, de ha egyszer teljesen megszűnne a pc verzió, ha megtehetném se vennék konzolt. Akkor inkább maradnak a gameplay és let's play videók, vagy a teljes érdektelenség. Semmiképpen nem fogok befeküdni a konzolipar újabb szajhájának.
Én egyszerűen nem tudnék ráállni a konzolokra, akkor sem, ha akarnék. És nem is akarok. Mondjuk szerintem az csak szarrágás, hogy azért nem veszem meg a konzolt, mert nem értek egyet a politikájukkal. Egy ismerősöm azért nem eszik a "mekiben", mert nem ért egyet a terjeszkedési politikájukkal. Én azért nem veszek konzolt, mert nem tetszik, nem szeretem az irányítását, és mert egy rohadt stratégiai játékot nem csináltak még rá. Ha meg rácsaphatok egy klaviatúrát meg egeret, akkor meg mi értelme van különválasztani?
De hogy ne legyen totálisan off a hozzászólásom, egy nyúlfarknyi idevágót is írnék. Szerintem nem fogják csúsztatni megint :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 20. 19:22

Akinek ilyen a hozzáállása, nem is érdemli meg a játékot, nem igazi GTA rajongó.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 20. 21:43

Én csak azért vagyok konzolos, mert a laptopom nem éppen a legjobb teherbírású. Egyébként én is PC-s lennék, de beruházni egy jó gépre évekkel ezelőtt nem volt szükség (akkoriban még a tragacs asztali gépem is hiper komputernek számított), ma meg már ott a konzol. No meg konzolra ott a PS Move (vagy Kinect, ha XBOX-os lennék), a zenés játékokhoz a gitár, dob, mikrofon, vagy éppen, ha versenyezni szeretnék, akkor a kormány. Persze ezek pénzbe kerülnek, valamint néhányukat számítógépen is lehet használni, de egy tévére kivetítve, egy kanapén/fotelban ülve sokkal jobb élményt ad, mintha egy 30×30cm-es monitort bámulnék egy széken csücsülve egy sötét szobában.
Nem szeretnék konzol vs. PC vitát indítani, mindössze azt indokoltam meg, hogy miért a konzolosok táborát erősítem.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 21. 09:03

Rockstar69 írta:Akinek ilyen a hozzáállása, nem is érdemli meg a játékot, nem igazi GTA rajongó.
Boo fucking hoo.
Bocsánatot kérek a nyelv miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2015. 10. 17. 18:28-kor.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 21. 10:19

You were the stupid one Vladdy boy...
Lehet, hogy Rockstar kijelentése kicsit erős, de én vele értek egyet valamilyen szinten. Szerintem már mániákus ez a fajta ragaszkodás a PC-hez valamint ellenségeskedés a konzollal szemben, de kinek pap, kinek papné. Ettől még ugyanolyan rajongó vagy mint bárki más.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 21. 10:33

Nem mániákusan ragaszkodok a PC -hez, különben is is a Macintoshokat szeretem. [Mellesleg annyit mondtam előtte, hogy egy pár játék miatt nem veszek konzolt, ebben nem tudom, hogy hol volt ellenségeskedés vagy ragaszkodás, de te tudod.] Annyit mondok, hogy én nem tudnék konzolon játszani az irányítás miatt, illetve, hogy nem is fogok venni konzolt. A konzolokat speciel pont nem gyűlölöm, legfeljebb a használóikat néha :)
És megint nem a konzolokkal szemben, vagy a PC mellett álltam ki, hanem amellett, hogy amikor azt mondtam, hogy nem veszek konzolt, mert én a PC -t preferálom (a legtöbb játék, amit szeretek egyébként is csak PC -re van) akkor erre rögtön elkezdte mondani, hogy nem vagyok rajongó. Ami persze a maga formájában nem zavar, mert őszintén szólva egymásnak mi arc nélküli emberek vagyunk, és pont leszarja mindenki a másik véleményét, de azért az, hogy már ilyen szinten próbál valaki egy ütést bevinni, szerintem idegesítő.
Az, hogy nem érdemlem meg a játékot megint csak k**va gyerekes, és mint ilyen zavar is, mert most ehhez mit szólhat hozzá az ember? Miért nem érdemelném meg a játékot, miért ne lehetnék rajongó úgy, hogy közben csak azon játszom, amit szeretek és megszoktam? Egyébként nem is tartom magam úgy rajongónak, szeretem a sorozatot, meg minden, de azért nem vizelem össze magam miatta. Gondolom érted.
Ha nem, akkor szívesen elmondom privátban az összes gondolatomat.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 02. 21. 11:16

Ott a pont! Én sem tudnám megszokni a konzoloa irányítást.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 21. 11:40

Rockstar69 remélem ez csak egy félrecsúszott trollkodás volt :roll:

Egyébként, 1 hónap múlva jön a játék, és ezúttal már nagyon remélem hogy nem lesz pofájuk elcsúsztatni. Bár az eddigi dátumcsúsztatgatások után már semmi nem lehetetlen -.-

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 21. 12:10

Igaz, a mániákus tényleg túlzás, én csak azt akartam hangoztatni, hogy nem olyan nehéz áttérni PC-ről konzolra, ráadásul szerintem a konzolnak sokkal könnyebb az irányítása, mint a gépnek, de ez már tényleg csak ízlés kérdése. Emellett a dőlt betűs szövegemet ne vedd komolyan (senki más se), csak poénból írtam a "boo fucking hoo"-ra. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 21. 15:35

Én konkrétan MateL hozzáállására gondoltam. Tehát arra, hogy valaki megtehetné, hogy játszon (anyagilag is), de csak dacból nem vesz konzolt. Mondjuk lehet én se vennék Xbox-ot, ha csak arra jönne a GTA VI.

Nox: Nem kell lemenni alpáriba. Amúgy akikről beszélsz, azok a fanboyok.

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 17:28

VoorstedelijkeViking írta: Annyit mondok, hogy én nem tudnék konzolon játszani az irányítás miatt
Akkor te nagyon béna kezű-ujjú lehetsz mert a kontrolleren nagyon könnyű az irányítás. A konzol és persze a kontroller is játékra lett kitalálva fejlsztve. Az alakja a gombok úgy lettek megtervezve, hogy a lehető legkényelmesebb legyen a játékosok számára. Nem véletlenül nyernél te ha egy szöveget időre k3ne leírnunk úgy hogy te billentyűzeten én meg a kontrolleren írnék.

Írtad hogy gyerekes itt valaki.te meg bolond vagy hogy ilyeneken felhúszod az agyad
Ez a pc konzol harc a legősibb hülyeség fe még mindig aktuális...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 21. 18:06

Nem, csak nem szoktam meg. Ha egy mesterszakács gyorsabban aprít nálam akkor azért béna leszek? A PC irányításhoz is kell ügyesség, nem feltétlenül olyan, mint egy kontrolleréhez.
Bolond vagyok? Az értelmetlenségen húztam fel magam (utólag mondjuk, hogy sajnálom Rocki). A konzol-PC vitához viszont ennek semmi köze nem volt.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 21. 18:11

Kabal írta: Nem véletlenül nyernél te ha egy szöveget időre k3ne leírnunk úgy hogy te billentyűzeten én meg a kontrolleren írnék..
Mellékesen megjegyezném hogy akkor is ő nyerne, ha pl. COD-ban tudnának multizni PC-sek és xbox-osok, mert mire kontrollerrel lelőnél egy PC-st is, már lelőttek ;) Ami viszont kétségtelen, hogy pl. egy Need for Speed sokkal élvezhetőbb kontrollerrel, GTA-nál már nem lennék ebben olyan biztos.

Az az igazság hogy tényleg felesleges dolgokról beszélünk, mindenre "át lehet szokni", de nem biztos hogy érdemes, ezt mindenki maga dönti el.

Válasz küldése