[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 05. 23:00

Nekem sem annyira ellenszenves már ez a 3 főhős,de azért reménykedek,hogy jön majd egy DLC 1 főhőssel (mert ugye dlc már biztosan lesz,ezt már mondta a take two-és remélem itt EFLC szerű nagy dlc-re gondoltak,nem fegyvercsomagokra stb...)
It's all down south now.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 23:03

Tigrito: Viccelsz?! Trevi jó arc! Csak hát vannak még rajta kívül is. De most már az sem baj.
De még jönnek majd infók, és remélem nem kell majd megint majdnem könnyeznem.. az idegtől. XD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 06. 00:12

Szerintem sokan rosszul fogták fel ezt a három karakteres dolgot. A játék nem három külön ember történetéről szól, hanem egy három karakter alkotta együttes történetéről, a privát szálak mellékesek, illetve kiegészítők. Ebből kifolyóag az sem lényeges, hogy nagyon részletes és hosszú sztorit kapjanak az egyes főhősök, a csapatmunkán van a hangsúly.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 10:15

Dave írta:Szerintem a többségnek nem tetszett LEGELŐSSZÖR, de el kellett fogadnunk, és nekem már nagyon tetszik ez az új ''dizájn'':D
Nem kötelező senkinek sem elfogadnia ezt a változást. Akinek tetszik, annak tetsszen, akinek meg nem tetszik azoknak nem kötelező elfogadni ezt a változást

Én például soha sem fogom megkedvelni ezt és ezért nem is fogok egy forintot sem fizetni a játékért

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 10:45

Én akkor békéltem meg a három karakterrel, mikor megtudtam, hogy hogyan is lesz megoldva ez a dolog. Mert, ha úgy csinálták volna meg, hogy még a játék elején kellene választanom valamelyikük közül, aztán csakis egyedül vele lehene lenni a játék alatt, tehát teljesen különálló személyek lennének, nem lennének semmilyen kapcsolatban, na akkor nekem teljesen elment volna a kedvem a GTA-tól. Így viszont jó, pláne azért mert láthatom őket akkor is, ha éppen egy másikra váltok át. Na ez nagyon szimpatikus nekem. Nem tűnnek el a negyedik dimenzióba, mint Roman, Packie és társaik. Ez, meg az, hogy lesznek benne véletlenszám generált küldetések, hasonlók mint amik a RDR-ben voltak, ez így már teljesen rendben van. Csak maradjon is így, nem szeretnék a továbbiakban, még ismeretlen, ám baljósnak tűnő infókat.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 06. 13:35

Cseszneki írta:
Dave írta:Szerintem a többségnek nem tetszett LEGELŐSSZÖR, de el kellett fogadnunk, és nekem már nagyon tetszik ez az új ''dizájn'':D
Nem kötelező senkinek sem elfogadnia ezt a változást. Akinek tetszik, annak tetsszen, akinek meg nem tetszik azoknak nem kötelező elfogadni ezt a változást

Én például soha sem fogom megkedvelni ezt és ezért nem is fogok egy forintot sem fizetni a játékért
Ez elég szomorú.
A R* most létrehoz egy olyan játékot, mint annak idején a GTA III volt, vagyis nagyot fog ütni a játékiparban, és a játékok jövőjében is.
Ha te neked ez nem tetszik, én elfogadom, de szerintem a R* nagy fába ütötte a fejszéjét, de jó fele haladnak, szerintem bitang jó játék lesz.
De végül is ez a te döntésed, de szerintem egy kis változástól, nem kéne azt mondani, hogy a GTA mostantól nem GTA, mert ugyanaz a játék, ugyanazzal a fejlesztővel, csak más formában!
És szerintem ráfért a GTAra egy kis újítás(nem mind ha azt akarnám mondani, hogy nem lenne jó a GTA V egy főhőssel, csak így GTA V, a GTA V!!!!)
DE EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 14:17

Dave írta:
Cseszneki írta:
Dave írta:Szerintem a többségnek nem tetszett LEGELŐSSZÖR, de el kellett fogadnunk, és nekem már nagyon tetszik ez az új ''dizájn'':D
Nem kötelező senkinek sem elfogadnia ezt a változást. Akinek tetszik, annak tetsszen, akinek meg nem tetszik azoknak nem kötelező elfogadni ezt a változást

Én például soha sem fogom megkedvelni ezt és ezért nem is fogok egy forintot sem fizetni a játékért
Ez elég szomorú.
A R* most létrehoz egy olyan játékot, mint annak idején a GTA III volt, vagyis nagyot fog ütni a játékiparban, és a játékok jövőjében is.
Ha te neked ez nem tetszik, én elfogadom, de szerintem a R* nagy fába ütötte a fejszéjét, de jó fele haladnak, szerintem bitang jó játék lesz.
De végül is ez a te döntésed, de szerintem egy kis változástól, nem kéne azt mondani, hogy a GTA mostantól nem GTA, mert ugyanaz a játék, ugyanazzal a fejlesztővel, csak más formában!
És szerintem ráfért a GTAra egy kis újítás(nem mind ha azt akarnám mondani, hogy nem lenne jó a GTA V egy főhőssel, csak így GTA V, a GTA V!!!!)
DE EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!
Abban semmi szomorú nincsen, hogy mindenki maga dönti el elfogadja a változásokat vagy sem

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 06. 14:21

Abban semmi szomorú nincsen, hogy mindenki maga dönti el elfogadja a változásokat vagy sem
De nekem van!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 15:13

Mindenképpen kell a változás, hogy most mekkora mértékben, azt hagyjuk. De mostanában ez a módi, sok fejlesztő megpróbál újítani. Az más kérdés, hogy ezek az újítások nem nagyon tetszenek, egy két játéknál különösen rosszak ezek a megvalósítások. De muszáj egy kis újat csempészni a játékokba, mert elöbb utóbb azt is megunod.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 15:31

bodom26:Teljes mértékben egyet kell,hogy értsek veled.
A változások elfogadásáról meg csak annyit,hogy én eleinte a GTA4et sem akartam elfogadni,kb olyan szemmel néztem rá,mint most Cseszneki a GTAVre.Nem tudtam elfogadni,hogy gyakorlatilag az egész játék megváltozik,mert lehet,hogy "csak"a grafika volt a főbb változás,de ez számomra óriási volt,és én is féltem attól,hogy béna lesz,meg hogy emiatt a GTA már nem lesz többé GTA.Kijött a játék,és kipróbáltam haveroméknál,és őszintén megmondom,még akkor is azt mondtam,hogy felejtős,mert nekem annyira furcsa volt ez a teljesen más grafika,hogy így néztem ki tőle kb.: :shock: :S
De úgy kb két év múlva úgy döntöttem,mivel nincs más választásom,ezért megveszem a boxomra.Megvettem,és nem bántam meg!Nagyon tetszett,mintha nem is ugyanaz a játék lett volna,mint amit a haveromnál úgy szidtam,pedig nem a játék változott,hanem az én hozzáállásom.
Elnézést,hogy ezt most így leírtam,csak azért tettem,mert én a GTA4nél éreztem olyat,mint most Cseszneki érezhet,ezért elnézést kérek tőle az összes fórumon és azon kívül tett megjegyzésemért.Mert bizony én is ugyanezt csináltam,mint ő.Csak remélni tudom,hogy előbb-utóbb ő is el fogja fogadni ezt a változást,bár ehhez idő kell,mint nekem anno a GTA4nél.
Csak ennyit szerettem volna mondani,köszönöm a figyelmet!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 15:45

dani.szentgali: Mi sok mindenben egyetértünk! Ha a GTA-ról van szó, akkor meg pláne! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 15:49

bodom26:A GTA-témákban valóban szinte mindenben hasonló ötleteink és vágyaink vannak,ez biztos. :) Mondjuk a zenei ízlésünk,na az már más tészta!XD De jól mondod,mi sok mindenben egyetértünk! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 16:04

dani.szentgali: XDDDDDD Igen a zenei ízlésünk az már más tészta! Ahogy mondod! XDD
Nagyon valószínű más rádióadó lesz a kedvencünk az V-ben. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 16:06

bodom26:XXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD. Az már egyszer biztos! :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 18:00

Én a Mikulástól GTAV-öt kértem, de körberöhögött... :@
...bocs

Lezárt