[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 06. 18:02

bodom26 írta:Én a Mikulástól GTAV-öt kértem, de körberöhögött... :@
...bocs
Nem röhögött körbe, hozott nekünk Vice City-t.XD

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 18:31

dani.szentgali írta:mert én a GTA4nél éreztem olyat,mint most Cseszneki érezhet,ezért elnézést kérek tőle az összes fórumon és azon kívül tett megjegyzésemért.Mert bizony én is ugyanezt csináltam,mint ő.Csak remélni tudom,hogy előbb-utóbb ő is el fogja fogadni ezt a változást,bár ehhez idő kell,mint nekem anno a GTA4nél.
Bocsánatkérés elfogadva! Igazából nem is kellene bocsánatot kérned, mert a szövegeiddel nem sértettél meg

és remélem én is úgy járok majd a V-el, mint te a IV-el, de nem adok nagy esélyt rá, hogy változni fog a véleményem

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 12. 06. 18:36

Miről van szó fiúk ? :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 06. 18:44

Cseszneki írta:
dani.szentgali írta:mert én a GTA4nél éreztem olyat,mint most Cseszneki érezhet,ezért elnézést kérek tőle az összes fórumon és azon kívül tett megjegyzésemért.Mert bizony én is ugyanezt csináltam,mint ő.Csak remélni tudom,hogy előbb-utóbb ő is el fogja fogadni ezt a változást,bár ehhez idő kell,mint nekem anno a GTA4nél.
Bocsánatkérés elfogadva! Igazából nem is kellene bocsánatot kérned, mert a szövegeiddel nem sértettél meg

és remélem én is úgy járok majd a V-el, mint te a IV-el, de nem adok nagy esélyt rá, hogy változni fog a véleményem
Ha nem is adsz esélyt a GTA V-nek, akkor nincs értelme annak, hogy bármilyen hírt néz a GTA V-ről.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 12. 06. 18:46

Dave írta:
Cseszneki írta:
dani.szentgali írta:mert én a GTA4nél éreztem olyat,mint most Cseszneki érezhet,ezért elnézést kérek tőle az összes fórumon és azon kívül tett megjegyzésemért.Mert bizony én is ugyanezt csináltam,mint ő.Csak remélni tudom,hogy előbb-utóbb ő is el fogja fogadni ezt a változást,bár ehhez idő kell,mint nekem anno a GTA4nél.
Bocsánatkérés elfogadva! Igazából nem is kellene bocsánatot kérned, mert a szövegeiddel nem sértettél meg

és remélem én is úgy járok majd a V-el, mint te a IV-el, de nem adok nagy esélyt rá, hogy változni fog a véleményem
Ha nem is adsz esélyt a GTA V-nek, akkor nincs értelme annak, hogy bármilyen hírt néz a GTA V-ről.
EMBEREEK MIRŐL VAN SZÓ :D :D :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 18:46

Mike1 írta:Miről van szó fiúk ? :D
A GTAV-ről.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 18:49

Dave írta:Ha nem is adsz esélyt a GTA V-nek, akkor nincs értelme annak, hogy bármilyen hírt néz a GTA V-ről.
Az esélyt meg fogja kapni, csak elég kevés az esélye, hogy tetszeni fog.

Ha meg nem változik a véleményem, akkor Trevorral majd elszórakozom pár órát Los Santosban és környékén
EMBEREEK MIRŐL VAN SZÓ :D :D :D
Arról, hogy nem vagyok megelégedve az eddigi hírekkel

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 18:53

Trevor jó választás. ;)
Lehet úgy megkedveled, hogy nem csak pár órát tolod majd vele. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 06. 18:57

Cseszneki írta:Az esélyt meg fogja kapni, csak elég kevés az esélye, hogy tetszeni fog.
Erre ismét csak annyit tudok mondani: honnan tudod hogy mekkora az esélye, ha még nem is láttad a játékot? Ez annyira nevetséges... Lenézünk egy játékot úgy, hogy tudunk róla néhány dolgot. Hát nem lesz 1 szereplős. Na és? Attól még tetszhet... és van egy olyan érzésem hogy tetszeni is fog..
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 18:58

bodom26 írta:Trevor jó választás. ;)
Lehet úgy megkedveled, hogy nem csak pár órát tolod majd vele. :D
A 3 közül ő az egyetlen aki szimpatikus. Lehetne inkább egyedül a főszereplő, akkor már nem is lennék elégedetlen
Luszie írta:Erre ismét csak annyit tudok mondani: honnan tudod hogy mekkora az esélye, ha még nem is láttad a játékot? Ez annyira nevetséges... Lenézünk egy játékot úgy, hogy tudunk róla néhány dolgot. Hát nem lesz 1 szereplős. Na és? Attól még tetszhet... és van egy olyan érzésem hogy tetszeni is fog..
A 3 főszereplős hír már bőven elég nekem, hogy tudjam nem fog tetszeni. Viszont kívánom, hogy legyen igazad

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 19:04

A San Andreas-ban azt hiszem megölhettük a csajt, mármint a barátnőt. Gondolom ezt az opciót, mint lehetőséget felhasználnád Franklin és Mickey ellen is. :D
Amúgy nekem is Trevi a legszimpatikusabb.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 19:09

bodom26 írta:A San Andreas-ban azt hiszem megölhettük a csajt, mármint a barátnőt. Gondolom ezt az opciót, mint lehetőséget felhasználnád Franklin és Mickey ellen is. :D
Amúgy nekem is Trevi a legszimpatikusabb.
A Los Santoi barátnőt meg is öltem, mert ellenszenves volt :lol: Ez alapján meg könnyen kitalálhatod, hogy ha lesz akkor kifogom-e próbálni ezt az opciót a V-ben

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 06. 19:14

Itt nem tudom pontosan mire gondolsz, de barátnő nem lesz a játékban.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 19:21

Luszie: Mi a ős S.A.-ról diskuráltunk.

Cseszneki: Szinte bisztos voltam benne! XD

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 06. 19:25

bodom26 írta:Cseszneki: Szinte bisztos voltam benne! XD
Ha a IV-ben lett volna ilyen, akkor Kate is hasonlóan végezte volna :lol:

Lezárt