[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 04. 12:16

A benzintöltögetés szerintem is katasztrófa lenne.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 04. 16:06

2 órákat úgy se lennétek végig egy kocsiban, így a tankolással szerintem nem lenne semmi baj.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:10

A GTA IV-ben voltak lerobbant kocsik, amiknek a motorházába épp egy emberke figyelt be. Valszeg ilyenek is lesznek az ötben, csak ezekbe nem lesz érdemes beülni. XD Na meg nem minden parkoló autó lesz teli tankkal, szóval lehet csak a város feléig visznek. Ami ciki lesz főleg autós üldözések közben. :D Vagy ha a mentős küldik is visszatérnek és nem szállhatsz ki, új mentő fog kelleni már az elején vagy plusz utunk lesz a benzinkút... Kemény lesz. XD

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 04. 16:25

Vagy mész a sivatagban, ahol talán 4 óránként jár egy ember, ott vagy a sivatag közepén és kifogy a tankból a benzin (vagy dízel :D ), és a hatalmas játékterület miatt nem lesz olyan könnyű gyorsan visszasprintelni a városba, hogy szerezz egy új kocsit.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 01. 04. 16:29

Hessa írta:A GTA IV-ben voltak lerobbant kocsik, amiknek a motorházába épp egy emberke figyelt be. Valszeg ilyenek is lesznek az ötben, csak ezekbe nem lesz érdemes beülni. XD Na meg nem minden parkoló autó lesz teli tankkal, szóval lehet csak a város feléig visznek. Ami ciki lesz főleg autós üldözések közben. :D Vagy ha a mentős küldik is visszatérnek és nem szállhatsz ki, új mentő fog kelleni már az elején vagy plusz utunk lesz a benzinkút... Kemény lesz. XD
Tankolás szerintem nem lessz , eddig sem volt ,szerintem az ötben nem a talnokás a legfontosabb ! :/ de majd meglátjuk , ..
Képzeljétek el valameik nap halgattam egy elemzést az Gta5 ről aztmondták benne hogy márciusban adják ki
Xboxr-a és PS3-ra !! nem tudom ezek honnan vették az infót ! :/ http://www.youtube.com/watch?v=FPQp8kA2AWU Ott a link , és 16:30.TÓL HALGASSÁTOK MONDJUK 16:40-IG VAGY 50 IG !

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 01. 04. 16:30

Tigrito írta:Vagy mész a sivatagban, ahol talán 4 óránként jár egy ember, ott vagy a sivatag közepén és kifogy a tankból a benzin (vagy dízel :D ), és a hatalmas játékterület miatt nem lesz olyan könnyű gyorsan visszasprintelni a városba, hogy szerezz egy új kocsit.
pERSZE EZÉRT LESSZ 3 EMBER , MERT ÁTVÁLTASZ , ÉS AKIVEL VOLTÁL AZ VISSZA KULOG A VÁROSBA ! ENNYI , VAGY AZ OTHONÁBA !

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 04. 16:33

Mike1 írta:Fiuk tudjátok mi izgat engem nagyon ?? a bunyó :D azt hogyan oldják meg ?? engem ez érdekelne , hogy mind a 3 kari ugyan úgy verekedik , vagy az eggyik nagyot üt a másik meg gyors + ienek !
Természetesen nem egyformán fognak verekedni. Mickey rámutat, Franklin odahívja, Trevor agyonveri!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:35

Mike1 írta:
Hessa írta:A GTA IV-ben voltak lerobbant kocsik, amiknek a motorházába épp egy emberke figyelt be. Valszeg ilyenek is lesznek az ötben, csak ezekbe nem lesz érdemes beülni. XD Na meg nem minden parkoló autó lesz teli tankkal, szóval lehet csak a város feléig visznek. Ami ciki lesz főleg autós üldözések közben. :D Vagy ha a mentős küldik is visszatérnek és nem szállhatsz ki, új mentő fog kelleni már az elején vagy plusz utunk lesz a benzinkút... Kemény lesz. XD
Tankolás szerintem nem lessz , eddig sem volt ,szerintem az ötben nem a talnokás a legfontosabb ! :/ de majd meglátjuk , ..
Képzeljétek el valameik nap halgattam egy elemzést az Gta5 ről aztmondták benne hogy márciusban adják ki
Xboxr-a és PS3-ra !! nem tudom ezek honnan vették az infót ! :/ http://www.youtube.com/watch?v=FPQp8kA2AWU Ott a link , és 16:30.TÓL HALGASSÁTOK MONDJUK 16:40-IG VAGY 50 IG !
Mi van? Először is ott csak poénkodunk és ha végighallgattad, minden csak az eddig kiadott információfoszlányokból és cikkekből vett spekulációk és információk elemzése. :P XD Az "ezek" kifejezést meg kikérem magamnak. :P XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 04. 16:37

Hessa írta:
Mike1 írta:
Hessa írta:A GTA IV-ben voltak lerobbant kocsik, amiknek a motorházába épp egy emberke figyelt be. Valszeg ilyenek is lesznek az ötben, csak ezekbe nem lesz érdemes beülni. XD Na meg nem minden parkoló autó lesz teli tankkal, szóval lehet csak a város feléig visznek. Ami ciki lesz főleg autós üldözések közben. :D Vagy ha a mentős küldik is visszatérnek és nem szállhatsz ki, új mentő fog kelleni már az elején vagy plusz utunk lesz a benzinkút... Kemény lesz. XD
Tankolás szerintem nem lessz , eddig sem volt ,szerintem az ötben nem a talnokás a legfontosabb ! :/ de majd meglátjuk , ..
Képzeljétek el valameik nap halgattam egy elemzést az Gta5 ről aztmondták benne hogy márciusban adják ki
Xboxr-a és PS3-ra !! nem tudom ezek honnan vették az infót ! :/ http://www.youtube.com/watch?v=FPQp8kA2AWU Ott a link , és 16:30.TÓL HALGASSÁTOK MONDJUK 16:40-IG VAGY 50 IG !
Mi van? Először is ott csak poénkodunk és ha végighallgattad, minden csak az eddig kiadott információfoszlányokból és cikkekből vett spekulációk és információk elemzése. :P XD Az "ezek" kifejezést meg kikérem magamnak. :P XD
Ez te vagy? :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:38

Igen, én. XD HessaCreed vagy hívhattok Izzynek is. :P Gamezone megkért, hogy beszélgessünk róla és belementem. :P Tetszik? XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 04. 16:40

Hessa írta:Igen, én. XD HessaCreed vagy hívhattok Izzynek is. :P Gamezone megkért, hogy beszélgessünk róla és belementem. :P Tetszik? XD
Már párszor végignéztem, szerintem jó lett, a hangod kicsit furcsa volt először(bocs), de ettől függetlenül jó lett! :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:42

Dave írta:
Hessa írta:Igen, én. XD HessaCreed vagy hívhattok Izzynek is. :P Gamezone megkért, hogy beszélgessünk róla és belementem. :P Tetszik? XD
Már párszor végignéztem, szerintem jó lett, a hangod kicsit furcsa volt először(bocs), de ettől függetlenül jó lett! :)
Thanks. Akkor még a szar mikrofonom volt, ami másnap estére már nem is működött. :(

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 04. 16:45

Sok minden elromlik körülötted. magadba gyűjtöd a tárgyak energiáját, hogy aztán sokkal többet játszhass a GTA V -tel?
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 04. 16:47

Hessa írta:
Dave írta:
Hessa írta:Igen, én. XD HessaCreed vagy hívhattok Izzynek is. :P Gamezone megkért, hogy beszélgessünk róla és belementem. :P Tetszik? XD
Már párszor végignéztem, szerintem jó lett, a hangod kicsit furcsa volt először(bocs), de ettől függetlenül jó lett! :)
Thanks. Akkor még a szar mikrofonom volt, ami másnap estére már nem is működött. :(
Nevetésed a legjobb! Ezen jót nevette.:)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:50

Túl sok mindent, ez tény. :P A füleseket meg zsinórban pusztítom. :S Idén is már kipurcant egy, pedig még csak 4.-e van. :S Na de ez van. XD HA ennél több technika elromlana, már én magam játszanám el Trevort, ahogy ámokfut... XD

Dave: Gamezone nevetése sokkal viccesebb... XD Én csak rajta tudok nevetni. XD Az én kuncogásom inkább kínos. xD

Lezárt